Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimotka

Nie potrafię już zaufać

Polecane posty

Gość mimotka

facetom, może to banał, niejedna z nas tak pewnie ma, jeśli się kimś rozczarowała.Tylko że ja przez całe życie,( a nie jestem już nastolatką)trafiałam na facetów , których kochałam ,ale niestety po czasie okazali się raczej nie warci tego uczucia. Byłam w paru związkach (najdłuższy prawie 4-letni po czym usłyszałam , że ten ktoś już mnie nie kocha), potem spotkałam faceta , który do dzisiaj dużo dla mnie znaczy mimo,że nie jesteśmy już razem. Czasem miałam takie przelotne znajomości , ale nigdy nie doszło do żadnego zbliżenia ,po prostu dawałam kosza .I teraz myślę czy to nie jest jakaś karma?Chciałabym kiedyś zakochać się ze wzajemnością , tak na dobre i złe , nigdy nie zdradziłam nikogo jeśli byłam w związku bo takie wyznaje zasady, tylko dlaczego właśnie ja zawsze dostaje po d***e?Może nie trafiłam na tego jedynego, ale gdybym mogła trafić jeszcze na tego jednego, to z jednej strony byłabym szczęśliwa, a z drugiej po prostu bałabym się.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tak z kobietami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimotka
Nie wiedziałam że to forum odwiedza też płeć męska , czyli obydwoje dostajemy po tyłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys przyjdzie ten czas , czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie, mam to samo, choć jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas nie leczy ran. Czas jedynie przyzwyczaja do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakims czasie zapomina sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×