Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze tak Cię mało tu ostatnio... ale ja też tu nie zaglądałem ;) tzn nie mogłem Was namierzyć ;) :D dobrze tam u Ciebie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaglądam, chociaż rzeczywiście mnie tutaj mało:) dziękuję za troskę:) jak zawsze potrafisz się znaleźć w każdej sytuacji, a u Ciebie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc i milego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak myślałem, że jesteś w tle cały czas... to bardzo miłe, naprawdę :) ...cała przyjemność po mojej stronie :) również dziękuję, że pytasz ;) wiesz, jak zawsze u mnie dużo się dzieje... ;) ale ostatnio wypocząłem za wszystkie czasy, leniąc się w domku...;) ...oj, cieżko było wrócić do racy po tak długim czasie laby....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie cały czas, ale bywam, nie zawsze wiem co napisać, dlatego mnie nie widać ale lubię poczytać, filtrownia jest zacisznym miejscem:) mi też nie szło jak z płatka w pracy ale powoli zaczynam się przystosowywać, cieszę się że wypocząłeś u mnie też sińce pod oczami się zmniejszyły Zuzanno pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorączki sobotniej nocy życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc, cały czas, miałem na myśli, że myślisz tu o Nas nawet jak Cię nie widać...;) a na kafe nie można siedzieć przecież cały czas... rozumiem to doskonale... ja też jak wpadnę w wir pracy to gdyby nie lelefonik to nie było by mnie tu widać prawie wcale...;) a i tak wtedy tylko zerkam czytając... czasem wtrącę gdzieś tam coś na szybko...;) ...sińce...? brak wystarczającej ilości snu? :( oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za troskę 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Gość 🌻 dziękujemy za miłe słowo o filtrowni l hej Oli tak do końca nie zorientowałem się z kim rozmawiasz, niezły kamuflaż ;) l U mnie dalej mocno wieje ale prąd już jest. Dopiero w poniedziałek ma się wyciszyć.. Wybrałem się na spacer nocny pomimo takiej pogody. Troche z konieczności trochę z chęci przewietrzenia się. Do sklepu i z powrotem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) wiem mniej więcej co to upiory, demony czy strzgi. Ale harpi to nie kojarzę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harpie – w mitologii greckiej duchy (demony) porywające dzieci i dusze oraz uosabiające gwałtowne porywy wiatru. Hezjod ( Teogonia ) nazywa harpie „pięknowłosymi” stworzeniami. Obraz harpii jako brzydkiej, uskrzydlonej kobiety-ptaka powstał dość późno, wskutek pomylenia tych stworzeń z syrenami. l z wikipeii l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Jeszcze dycham ,ale do wtorku to nie wiem czy przetrwam 😭 Najgorzy bedzie poniedzialek 😭 U mnie poki co jest elektryka ,ale sasiednia ulica nie ma juz od 3 godzin . W dzien bulo 11 na plusie ,wiec 'goraco':-) Dobrej Nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zrobić dobranockowanie bo nie tylko prąd ale również internet zanika. Prawie koniec świata, dmucha i dmucha, końca nie ma tego dmuchania. l dobrej nocy wszystkim życzę :) cichej i spokojnej l kolorowych domowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) daasz rade, wiem to :)życze Ci tego, dobranoc o widze, że Olivier nas znalazł ;) w końcu jest podróżnikiem nie tylko po naszej pięknej Polsce ale i na kafe ;) :D o dzisiaj niestety po Saamowej dobranocce nie ma ciszy bo jeszcze ja ją zakłócam :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundla trzeba wziąć na łańcuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona kundla
Kundel gdzie sie szlajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie klikajcie w -zgłoś do usunięcia- żeby znowu nie usunęli całego topiku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harpie niestety całą noc szalały nie dając mi spać. I do tej pory nie dają za wygraną uderzając co chwilę mocnymi falami wiatru l dzień dobry ! :) l Chociaż niedzielna pora obiadowa to o jedzeniu mówić nie będziemy. Tym bardziej że dzisiaj Dzień Wegetarian a bez mięska to temat się spłaszcza. Na pocieszenie również dzisiaj Dzień Przytulania Się Nawzajem. Chętnych przytulam wstępnie j niezobowiązująco :) l Dzisiaj także finalnie gra Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy. Tradycyjnie poszukuję numeru sms pod który można wysłać grosiki. Bylem w kościele i na spacerze ale nie spotkałem kwestujacych l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wstrzeliłem w saamo południe :classic_cool: bez celowania oczywiście l Jeżeli ktoś sobie zasłuży na usunięcie to bez oporów klikniemy w odpowiedni przycisk filtrując nieodpowiednie treści. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o http://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj/wyslij_sms o można też wesprzeć wirtualnie kliknąć "wesprzyj" http://www.siepomaga.pl/f/wosp/c/2023 o Saam :) no nieźle się wstrzeliłeś ;) ale o jedzeniu ciiiiiii.... a jakby co to w związku z okolicznościami dzisiejszego święta do damskiego serca też przytulam ;) :classic_cool: wirtualnie :D o fajnej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Juz pewnie wszyscy wstali. Bez mieska swietne sa nalesniki z serem. Kto robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×