Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Po tej kaczce w buraczkach zrobiłem się głodny 😭 dobrze że mam w szafce rosół z makaronem. Niestety nie z kaczki a z amino . l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Saam wydal taki okrzyk radosci :D,ale w sumie dobrze wymyslil :D Zielona :-),to nie ja narozrabialam ,a genetyka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam grochowke ,wiec juz od dzis bede glodna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam miga sie od odpowiedzi:D....ok nie pytam:D Daa...z ta genetyka to teraz faktycznie same klopoty ...takie czasy mamy ...ale glowa do gory tez bedziemy te trzy dni pic z Toba:):classic_cool:trzeba sie integrowac zprzyjaciolmi:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja z pomysłem...:D Daa a może kisielek ? albo siemie lniane parzone(ziarenka wyrzucić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) gwiazdki to nie dziwactwo. Kiedyś coś oznaczały ale ostatnio nie są aktualizowane, zapomniałem o tym. Gwiazdki to ilość kobiet na topiku. Im więcej gwiazdek tym topik bardziej renomowany, prawda? ;) Oczywiście chodziło o stałe bywalczynie podpisujące listę obecności chociaż raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zielona ,a 4 litry Fortransu tez bedziecie ze mna pic ?:D,zapewniam ,cud ,miod 😭 Becze i pije i d,,,,,,a na ki..u ,a glowa nad umywalka .Dobrze .ze jedno bliskie drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam dziekuje ..tak tez myslalam im wiecej gwiazdeczek tym bardziej exclusiv:D Daa jak trzeba bede z Toba:)pic...co by Ci lepiej i milej bylo:) i kolejna faze moge tez z Toba ...na szczescie wszystko w zasiegu mam:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saama sie smieje z tego o czym pisze ,ale juz mi sie robi niedobrze na samo wspomnienie . Cal ,juz probowalam z tym kisielem i jak czlowiek wyglodzony to i to nie wchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pijemy w poniedzialek ,po poludniu :D Wezme laptopka do lazienki ,poniewaz przez ok .7 godzin nie schodze z 'tego naczynia'i bedziemy mieli lacznosc :D Ze tez ja Wam o tym pisze :D ,ale powiadam Wam ,samo zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dzisiaj idę do lekarza na badania pozwalające uzyskać tzw. profil kandydata na ...no właśnie aż się boje napisać bo tylko rowerem umiem śmigać :D trzymajcie kciuki bym się nadawała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam Wszystkich filtrujacych. Daa z dawien dawna na rozwolnienie podawali gotowany ryz albo zupe ryzanke z gotowana marchewka. I duzo picia wody najlepiej cieplej bo to wode tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,nie chodzi o rozwolnienie ,a wrecz odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz dosc o tym :D Zmykam ,do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,czy jeszcze jestes glodny :D,mysle ,ze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie to gotowane buraki, kasze zwlaszcza peczak i olej/oliwa. A takze spacer albo duza aktywnosc fizyczna ze zginaniem bo to porusza caly obszar miesni brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
14.47 to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 zostajesz przydzielona do obsługi topikowej apteczki pierwszej pomocy, .... znaczy kierowniczka obsługi ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Celinka posuwa się co realizacji swoich noworocznych postanowień. Z ubiegłego roku :D l Danusiu :) swój rosół już dawno zjadłem. Natomiast banana mogę oddać, jakoś mi nie pasuje po rosole. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam dziekuje. Czuje sie wyrozniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwak to także ekscentryk. Co powiecie o takim tańcu ? l Ekscentryczny dance Już wpadamy w trans Słaby jest bez szans Nie dla niego dance Ekscentryczny dance Ten szalony dance Ekscentryczny dance, dance l Ekscentryczny dans - Felicjan Andrzejczak l http://www.youtube.com/watch?v=t37hWBodr7Q l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też gwiazdki spadają z nieba ale nie jestem z tego powodu tak nieszczęśliwy jak Adamo l "Pada śnieg Ty nie przyjdziesz dziś wieczorem Pada śnieg I moje serce okrywa się czernią Jedwabisty orszak Cały w białych łzach Ptak na gałęzi Płacze nad swoim losem Ty nie przyjdziesz dziś wiedzorem Wykrzykuję moją rozpacz Ale pada śnieg Niemożliwy maneż " l ... hmmm, co to jest maneż ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l saam pytałem saam odpowiem :classic_cool: maneż - ujeżdżalnia maneż - arena Manege (scena baletowa) maneż - kierat l Słyszę w radiu że we Francji zamach był. Trzeba jechać do domu zerknać na wiadomości. Chyba zdążę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo 🖐️ To byla strzelanina w redakcji gazety satyrycznej we Francji .12 osob nie zyje ,a 11 rannych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,czy lekarz Cie tak dlugo bada ? ,czy juz wiesz ,ze sie nadajesz na kierowce ,bo chyba o to chodzilo ,prawda ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ,nasi politycy staja sie w dojrzaly wieku bardzo plodni :-) Pan R.K. bedzie mial drugie dziecko z 29 latka i Pan K.M ,ktory ma 72 lata rowniez .Dziwie sie tym mlodym kobietom ,jak one sobie radza .Tak wlasciwie jak pan R.K.to robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie pana R.K. ,ale byc z nim blisko ,on ma zawsze taka upocona lub opluta brode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka widocznie nie może z lekarzem dojść .... do porozumienia. Ministrowi zajęło to kilka dni, a nawet nocy. Ale w czym mógł być problem w przypadku Celinki ? Być może chodziło o to z której połowy ma się rozebrać :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×