Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

przez chwile nie dało się pisać bo włączał sie forumowy artykuł :( też miałam kupić duży proszek do prania ale zapomniałam o tym :D za to przytargałam 10 kg cukru:classic_cool: Saam :) po takim myciu same skorupy byś wyciàgnął, lepiej zainwestować w zmywarkę :D dobranoc Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas udać sie do sypialni, czas w dzień wolny leci jak szalony! dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) ja nie zasuszam przyborów stołowo - kuchennych. Nie idę spać dopóki nie pozmywam. Oczywiescie po sobie bo podrzutki niekoniecznie. A w sobotę liczebność korzystajacych z talerzy, sztućców i szklanek zdecydowanie się powiększy więc płyn będzie miał co robić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do poduszek jeszcze dość daleko ale postaram się aby nie tęskniły długo l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych czystych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dobrze znany
Dzisiaj bonus dla filtrowni w postaci dawno tu nie widzianego Scootera. Nie mogę sobie przypomnieć kto z filtrowników go lubi. Cwiczące panie oczywiście mogą się przyłączyć do jakże r/u/c/hawej grupki < SCOOTER feat. WIZ KHALIFA - Bigroom blitz < https://youtu.be/XhP4Po89JGM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Jestem tak wcześnie, bo nie mam pewności, czy dziś znów nie wyłączą prądu a ja zostanę znów pozbawiona netu na cały dzień Niby dwa dni z rzędu, powinno wyczerpać limit wyłączeń, ale jak na razie wyczerpało cały mój zapas cierpliwości i tolerancji dla naprawy linii elektrycznej. Jestem wściekła, bo nie dość że nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, to w dodatku usłyszałam że na światłowody nie mam co liczyć w tym roku a to przecież byłoby dla mnie bardzo korzystne rozwiązanie. Z naprawą rury też nadal stoję w miejscu, firma nie ma czasu a ja dziś nalegać nie będę, bo dwa dni ciągle pada i grunt jest tak mokry, że narobiliby tylko bałaganu koło domu. Tyle czekałam, to poczekam na bardziej sprzyjające warunki. Przez to że nie miałam netu, to zajęłam się huśtawką a raczej tym co pod huśtawką. Musiałam zdjąć położone wcześniej puzle, wykopać dużo głębiej ziemię, bo krety wchodzą wszędzie ale nie zdążyłam już nawieźć kamieni, bo deszcz pada i pada. Mam nadzieję, że w przewożeniu kamieni pomoże mi żonkil, bo to ciężkie draństwo i musiałabym wozić po troszkę. Zakupiłam też płytki do położenia pod huśtawkę a puzle jakoś też wykorzystam,ale wolę tam płytki. Jest większa szansa że i krety i mrówki nie zminują podłoża. Wow ! ależ zaczęłam wpis :P wybaczcie :D U mnie deszczowo i chłodno, choć w mieszkaniu jeszcze chłodu nie czuję ale na zewnątrz, tylko jakieś 12 st. 21 maja – Światowy Dzień Rozwoju Kulturalnego, Światowy Dzień Kosmosu, Dzień Strażaka Imieniny obchodzą: Jan Nepomucen, Tymoteusz, Wiktor oraz Antioch, Donat, Krzysztof, Lena, Polieukt, Przecława, Rycheza, Ryksa, Serapion, Synezjusz, Teobald, Wszemir Przysłowie: „Na Jana Nepomucena wiadoma już zboża cena”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyliście że na 14 imion męskich jest tylko jedno żeńskie ? Lena mi się podoba, ale też, to może być skrót od imienia Helena. Niestety moje propozycje imion dla maleństwa przepadły, bo w rodzinie (od strony synowej) już są, szczególnie chodziło mi o Milenkę. Tak, że już nic nie szukam, nie podpowiadam, niech się sami głowią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o To może ja też się "zamelduję" póki jest wolna chwilka. Potem może być różnie ;) o Ferdzi :) dziękuję za herbatkę:) a propo herbatek odkryłam w Rossmanie fajną herbatkę z żurawiną i guaraną. W składzie ma jeszcze granata i yerba mate. No i w smaku jest super nie mówiąc o subtelnym pobudzeniu guaraną. Od kilku dni zastępuje mi moją zieloną, którą piję teraz w trochę późniejszej porze dnia. Widze, że też masz przeróżniaste kłopoty techniczne, większe od moich. To i już nie dziwię się że była cisza z podkarpacia ;) o Gościu dobrze znany:) a komu jesteś dobrze znany? Saamowi zapewne ale czy nam filtrowniczkom też? dzięki za bonusa :) o pogoda u mnie jak na razie pochmurna, podeszczowa ale ptaśki swoimi trelami poprawiają humor :) o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, choć deszczowy ...;) ...i ja się zamelduje o nietypowej dla mnie tu porze ...;) Dobrego i uśmiechniętego dnia życząc wszystkim ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzę się dziś wybitnie. Wszystkie zaległości wyrównałam w czasie deszczowym. Poprałam, poprasowałam, a ileż można sprzątać i układać w szafkach ? O dziwo, mam nadal net. Calinessa, miło Cię widzieć z rana👄 U mnie od niedawna(jakieś 3 miesiące) też jest Rossaman a ja nawet tam jeszcze nie zaglądnęłam:O Dobrze że napisałaś o tej herbatce, może mnie to zmobilizuje by się tam w końcu wybrać ? Małe sprostowanie, cisza była z Małopolski nie z Podkarpacia :P Przestało padać, może się ubiorę i wybiorę z domu ? ale dziś mi się nic nie chce:( Pewnie to za sprawą niżu, widocznie jednak kawa to za mało, teraz piję zieloną ale jakoś też na mnie nie działa. Wiecie, że właśnie mija rok, kiedy pierwszy raz weszłam na to forum, smutna i płacząca ? Jak ten czas zapiernicza :( Na szczęście już nie płaczę, mam nadzieję że najgorsze, najsmutniejszy czas, mam już za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olivier czy nadal jesteś w tym pięknym miejscu co ostatnio ?tz w Polanicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście Olivier :) o tej porze z wizytą to niespodzianka z Twojej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:-o co chwile telefon mi warczy że jakaś aplikacja androida zostaje zatrzymana i muszę coś wymuszać klikając w "zatrzymaj" jeszcze tego brakowało by padł telefon :-o gdy laptop jeszcze nie na chodzie po tych kłopotach z zanikaniem netu...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;):D No już odpowiadam ... Nie jestem w tym pięknym i ciekawym miejscu, Ferdżi ...:( chętnie bym tam został najdłużej...bo uwielbiam te tereny (byłem koło kopalni Uranu w Klechcie i jaskini Niedźwiedziej) no i moim ulubionym Miedzygrodziu ... Navi dwukrotnie chciała mnie prowadzić za Granicę naszego Kraju (przez Czechy) ale nie miałem wykupionej winiety ...;) ech dużo by mowić o tym piątku ... Liness :) pora nietypowa bom na urlopie do Niedzieli ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) sorki za błąd geograficzny :D ale to gdzieś tam ;) Olivier :) to miłego urlopowania o ile nic nie remontujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...co Ci się tam z fonem dzieje Liness ...:( mam nadzieje, że wszystko zaraz wróci do normy i się ustabilizuje ...:) Wiesz jak to jest...w domku zawsze jest coś do zrobienia ...zwłaszcza jak sie wszystko umie robić ...;) :D Pogoda uniemożliwia prace przydomowe, wiec coś pod dachem zrobię ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podziękowałem...:( wybacz, to mi sie rzadko zdarza ... zamyśliłem sie ...;) Dziękuje :) 🌼 urlop spróbuje wykorzystać na maxa ...;) jutro już wyjeżdżam do Wisły ...i tym razem PRYWATNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a może na Anatolka ktoś się skusi...? ja właśnie sie nim raczę ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i za wcześnie napisałam że się nudzę przyszła mama i moją nudę szlak trafił Olivier, dzięki za rytmiczne dźwięki👄 Chcesz powiedzieć że też jak Saam, jesteś taką domową złotą rączką? Eh...gdzie się rodzą tacy faceci ??? Mam w Wiśle zaprzyjaźnionych księży :D często tam bywam. Całe szczęście że nie traktuję ich jak księży, tylko jak dobrych znajomych:D Ogólnie z klerem jestem na bakier, co wcale nie przeszkadza mi się przyjaźnić z księżmi :D Życzę Ci tam Olivier pięknej pogody, bo tam tylko to jest potrzebne, reszta jest niezmienna i cudowna.Chciałabym tam mieszkać na stałe,no, ewentualnie jeszcze w Szczawnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, ciekawa jestem czy ściągnęłaś sobie na telefon antywirusa ? jeśli nie, to mogłaś coś załapać, ściągając aktualizacje...kurcze, jak się teraz trzeba pilnować :O Zawsze jak gdzieś wchodzę, sprawdzam na pasku adres, bo może się zdarzyć że zamiast np na bank, przekierowało mnie na czyjś prywatny adres :O Przysyłają zainfekowane @ , trzeba się dobrze nagłowić czy otworzyć zawiadomienie z poczty :O ojej:( Ostatnio nawet czytałam że facet lecąc samolotem jako pasażer, zawładnął samolotem przez swój własny komputer:( Już strach się bać :( a ja niedługo znów muszę lecieć i jak tu wsiąść do samolotu :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×