Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

He ,poszlo podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide się położyć bo te wyjście z domu z jednaj strony dało sukces ale z drugiej osłabiło mnie :( No chyba że będę pisała na leżąco :D ciekawe czy M mnie opierniczy czy pochwali gdy wróci z pracy bo o niczym nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze peanow sie nie spodziewaj ,ale dlaczego mialby Cie opierniczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to za co? za to, że bez jego wiedzy poszłam chora....a właściwie nic nie powiem. Jutro mam jazdę na 14 o której on wie więc powiem, że po jeździe zostałam i zdałam. I tak będzie wtedy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,w Twojej sytuacji ,mowilabym jak najmniej .Przeciez to Twoja choroba i Twoj kurs ,no nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ten gość to nasza Meri ;) poprosiłam smsem by chociaż machnęła bo ona z kolei prosiła bym pozdrowiła Was za moim pośrednictwem :) dobrej nocy Meri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło ...;) jest z Nami duchem...:) dobrej i spokojnej nocy Maribell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Odwaliłem po południu kawał roboty. Chwasty na chodnikach opryskane, trawniki skoszone a ogródek skopany. Nawet zacząłem siać ale zrobiło się zimno i ciemno więc po chwili się poddalem l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że jakaś awaria sprzętu Saamowi się przytrafiła😭 A on zaiwaniał jak kombajn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszłam powiedzieć dobranoc wszystkim :) bo nawet Daa już poszła spać spokojnej i gwiaździstej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agda
Witajcie, jesteście bardzo mili:) Tak mi wjechaliście na ambicję, że nie mogłam dzisiaj nie odpisać. Wiem, że jest dość późno ale dopiero teraz mam chwilkę :) Olivier serdecznie dziękuję za pamięć i miłe słowo, nie wątpisz chyba w moja życzliwość, pozdrawiam z uśmiechem:) Miło Cię czytać:) Danusiu dziękuję za piosenkę, Ty chyba naprawdę jesteś czarodziejką, wiesz jak mnie podejść:D Ferdżi musisz być zniewalającą gwiazdą skoro przystojniak hulał z Tobą tak długo :) Celinko gratuluję:) "pierwsze koty za płoty" dalej już będzie tylko z górki Saam pracowity z Ciebie facet, zazdroszczę wigoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótkie ale bogate w treść, z możliwością różnorakiej interpretacji .... ... DOBRANOC 😴 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim jestem tak wcześnie, bo wczoraj nie mogłam już zaglądnąć i ciekawość mnie zżerała co tu się wyprawiało wieczorem:D Widzę, że dziewczyny zaopatrzyły się w Lidlu w smakołyki. I orzeszki i chałwa to samo dobro, ja to wiem :D tylko nie pytajcie ile to kalorii, bo Wy chudzinki, możecie sobie pozwolić na każdą ich ilość👄 Saam zapracowany i to na maksa. Ciekawe Saam, czy o tej wiosennej porze tak zawsze bywało, czy jednak trochę sobie topik odpuściłeś, bo widoczny jest tutaj Twój brak:( Niezmiernie się cieszę, że Magda nam się odnalazła, też jak widać bardzo zapracowana dziewczyna, dzięki i za ten jeden wpis👄 Magdo, a czy ja nie napisałam, że to były archaiczne czasy z tym przystojniakiem ? :D wtedy to może mogłam zachwycić nie jednego przystojniaka, ale teraz kiedy włos przyprószony siwizną ...(którą skrzętnie zakrywam:P:D) to jednak nie to samo. Mirebell, dziękujemy za machnięcie łapką, też pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie👄 Dziś 8 maja, dzień bardzo ważny. Nietypowe święta: Narodowy Dzień Zwycięstwa Dzień Bibliotekarza i Bibliotek Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca Cytat dnia: „Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.” - Benjamin Franklin Imieniny obchodzą: Stanisław, Stanisława oraz Achacjusz, Achacy, Amat, Arseniusz, Benedykt, Bonifacy, Dezyderia, Dionizy, Heladia, Heladiusz, Ida, Michał, Piotr, Ulryka, Wiktor, Wiron Przysłowie: „Na świętego Stanisława rośnie koniom trawa” Może nie tyle koniom co kosiarkom, ale za pewne będzie rosła, bo wilgotno i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że większość jeszcze śpi, więc cichutko skradłam się do topikowej kuchni i ustawiłam w termosach gorące napoje. Jest i kawa, herbatka zielona z opuncja a także herbatka z pokrzywy z sokiem malinowym. Dziś także gorąca czekolada, dla wszystkich którzy potrzebują się rozgrzać i wzmocnić energetycznie. Calinessa, ależ Ty masz pomysły :D no żeby aż tak oszukiwać żonkila? ładnie to tak? :D:P:D Wczoraj na cześć zdanego przez Ciebie egzaminu, otworzyłam szampana, nie słyszałaś jak huknęło ?:D szkoda, bo nikt ze mną nie chciał wypić za Twoje zwycięstwo i musiałam sama smakować te bąbelki 😭 :P Oliwier , dziś jeszcze został we Wrocku, ale pewnie na weekend wróci już do domku, więc pewnie nam nie zapoda fajnej muzy. Nie mam jeszcze planu na dzisiejszy dzień. Najchętniej wsiadłabym w auto i pojechała zobaczyć jakieś ładne miejsca, czy czasem mnie tam nie ma:D tym bardziej że żonkil zostawił mi autko. Zobaczę jeszcze co w głowie się urodzi :D Na miły początek dnia piosenka na rozbudzenie i pobudzenie, dla tych co nie mogą robić świtem pompek :P https://www.youtube.com/watch?v=iS5kQHp0iDU Zapraszam do słuchania. Życzę wszystkim pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l Wczoraj wieczorem sie nie wyrabiałem dlatego na wstępie pozdrowię wszystkich którzy odwiedzili topik a zwłaszcza Marii (🌻 i Madzię 🌻 l Celince gratuluję wejścia na wyższy stopień zdobywania prawka. l Niektórzy mają dobrze, idą do Lidla po smakolyki. Ja wczoraj byłem po reklamowany schab i serki homo bo dzisiaj w planach sernik czarno biały. l Ferdzi :) na wiosnę zawsze mam w domu więcej pracy niż zimą. A w tym roku doszedł mi jeszcze remont. Co prawda w tygodniu nic przy nim nie robiłem ale sporo czasu pochłania szukanie i kupowanie materiałów. Są okresy że domem zajmuję się wyłącznie saam. Ma to i plusy i minusy. Poza tym przypominam że ja piszę wyłącznie z telefonu a na to potrzeba sporo czasu. Godziny niestety nie są z gumy i czasem trzeba z czegoś zrezygnować. A z pracy to piszę kiedy mogę a nie kiedy chcę. Dziękuje za poranną kawę :) Niechcąco przynioslaś mi smutną wiadomosć. Youtube właśnie mnie poinformowało że odmawia współpracy z moim sprzętem bo się udoskonalają. Na szczęście "Radość o poranku" znam na pamięć i zaśpiewać mogę sobie saam. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. :) I Cześć Ferdżi, :) jesteś kochana, pewnie się powtórzę ale co mi tam, z przyjemnością czyta się Twoje dłłuugie posty. 😘 Cześć Marek, :) oj przydałby się mi taki fachowiec jak Ty, oj przydał, moje małe mieszkanko wymaga tak wiele zabiegów jak jego właścicielka. 😭 I Pozdrawiam milutko Danusię, Liness, Madzie, Oliviera, Zuzie. :D Dziękuję Wam wszystkim pięknie za ciepłe słowa. :) 😍 🌼 😘 I U mnie dużo słońca nie tylko za oknem ale i w sercu i to w dużej mierze zawdzięczam waszej serdeczności, dziękuję. :) I Jeszcze tylko muza dla Was kochani. https://www.youtube.com/watch?v=tIq4SnR71tU I Pogodnego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątek weekendu początek ;) o Pogoda piękna, na topiku już ru/ch od rana aż miło :) o Meri :) dzięki za pozdrowionka i wszystkie wyrazy sympatii skierowane do nas :) :) trzymaj się ciepło, dbaj o siebie i zaglądaj częściej :) jaka miła muzyczka... o Ferdzi :) miło, że wypiłaś bąbelki na moje konto :D ja i tak bym nie mogła bo dzisiaj mam jazde. W dodatku zamieniłam p. Jacka na p. Tomka, który ponoć jest znawcą od damskich lęków przed koniami mechanicznymi :D szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam😭 ale też nikomu wcześniej nie komunikowałam w ośrodku, że trudno mi opanować emocje. Wczoraj trochę przy egzaminie pogadałam z dyspozytorką instruktorów i dzisiaj się okaże czy w moim przypadku będzie to dobre rozwiązanie. Ferdzi, ja na Twoim miejscu czym prędzej wsiadła bym do autka i prysła gdzie pieprz rośnie :) no może nie pieprz ale np. dużo iglaków czyli do lasu ;) o Saam :) dzięki za gratulacje, w pewnym sensie przyczyniłeś się do mojego sukcesiku :) Tobie też się należy pochwała za pracowitość. Przy okazji zdrowo dotleniłeś się o ile unikałeś wdychania środka który rozpylałeś na chwasty. lekkiej pracy życzę :) o Olivierowi też miłego pracowania, no chyba, że już się pakuje i rusza do domku to szerokiej drogi!!! :) o fajnego piątku wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...zapomniałam napisać, że wczoraj do mojej wizyty w Lidlu też przyczyniła się reklama tego schabu w plasterkach wywieszona na sklepie. Mięsko siedzi już w zamrażarce i czeka niedzieli ku radości M ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widać postów😭 więc dopiszę dla Ferdzi odnośnie oszukiwania. Otóż niektórzy ludzie są zdrowsi i mniej dokuczliwi dla otoczenia gdy mniej wiedzą :D więc robie to ze szlachetnych pobudek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ha ,a mowilam ,ze Madzia sie zjawi :-) https://www.youtube.com/watch?v=NE-Cqsk5pFY Madzia ,dzieki ,dalej bede wierzyc w moja sile przyciagania :-) Ferdzi ,korzystajac z autka pewnie juz zwiedzasz piekne miejsca ;) Przy okazji pewnie cos zakupisz ,pochwalisz sie prawda ? Meri ,o ja ładnie grasz,dzieki 👄 ,zdrowia zycze ❤️ Cal ,wstawaj ,nie mozna takdlugo spac ,szkoda zycia :-) Zobaczcie ,to jest zajefajne ; https://www.youtube.com/watch?v=hE3HdcdZAxQ Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tak dlugo pisalam i myslala ,ze Cal jeszcze spisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reklamy schabu nie widzialam,ale korzystajac z tego ,ze dzis nie ma postu ,robie kieszonki schabowe na obiad .Ide juz robic surowke z pekinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Daa :) moje oczy dzisiaj otworzyły się same dokładnie o 7:13 jak się nie chodzi do pracy to śpi się mniej...ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 emocje za kółkiem są nieuniknione. Trzeba nauczyć się z nimi żyć. Oczywiście niedobrze gdy jest ich za dużo. I nie tylko początkujący je mają. Fakt że te emocje mają inne podłoże. Bardziej doświadczeni kierowcy mają na przykład zmartwienie na którym pasie się ustawić by po zmianie świateł na zielone przesunąć się o kilka aut do przodu. Albo z jaką maksymalną prędkoścą można przejechać przed fotoradarem aby nie zrobić sobie fotki :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×