Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dzień dobry! :) l cześć Celknko 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l Jeżeli komuś nastrój psuje fakt iż dzisiaj poniedziałek to można go poprawić uzmysłowiając sobie że jesteśmy w przededniu wypłaty. Oczywiście o ile nie będzie poślizgu przy przelewach. l Pogoda u mnie mieszana ale chyba się wypogadza bo coraz więcej słońca widzę. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wczorajsze referendum to nie brałem udziału bo pytania wydawały mi się niepoważne i mało istotne. Wszystkim wiadomo że jeżeli panstwo a zatem i Urząd Skarbowy żyją z datków podatnika to nie powinii go dręczyć. Po co o to pytać i to za grube pieniądze? Ciągnąc wątek pieniędzy to kiedy wychodziły ustawy umożliwiające finansowanie partii politycznych to nikt się wtedy mnie o zdanie nie pytał. W temacie jow-ów sprawa jest bardziej skomplikowana. Trzeba mieć szerszą wiedzę aby właściwie to ocenić. Przeciętny rodak niewiele o tym wie. Myślę że posłowie mają odpowiednie narzędzia i środki (również z naszych podatków] aby ciężar tej decyzji wzięli na swoje plecy. Wczoraj się nie wypowiadalem aby nie zniechęcać innych. Jednak i bez tego frekwencja była jednocyfrowa. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) siła zaufania do Ciebie nie ma nic wspólnego z oceną efektów mojej pracy. Po prostu im bliżej końca tym mniej mi się podoba. Ty lubisz pokazywać innym to co Ci się nie podoba? Ale nie jest tak źle aby się trzeba było wstydzić :p jednak nie mam teraz głowy ani w najbliższym czasie miał nie będę do robienia fotek i szukania możliwości ich wysłania. Powinnaś wiedzieć że nie każdy jest w tej dziedzinie tak bystry jak Ty :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mówiąc właśnie poszukuję dość dużych rozmiarów obrazu (a raczej reprodukcji) który skutecznie będzie odwracał uwagę od mankamentów wykonanego remontu i poczynionego wystroju pomieszczenia :p Jak myślicie, co to by mogło być (tematyka,technika wykonania] ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi wstyd że wczoraj mi się nie chciało a Celinka rano wykazała się tak wielką pracowitoscią. Może chociaż różą się zrewanżuję 🌻 oczywiście czerwoną ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam, oj tam oj tam, nie bądź taki krytyczny wobec siebie, na pewno sam sobie dokładasz, a jeśli ktoś świeżym okiem spojrzy to wad żadnych nie zauważy a wręcz podziwia efekty, no sam powiedz czy tak nie było? Ktokolwiek przyszedł i oglądnął , to mu się oczy świeciły, bo był zachwycony metamorfozą korytarza, ale Ty się doszukujesz jakichś drobiazgów, których zwykły śmiertelnik nawet nie zauważy. No, ale jeśli chcesz obiektywnej oceny.........to poproszę te fotki....:P ferdżi jak cyganka, prawdę Ci powie:D Jeśli miałbyś problemy ze ściągnięciem zdjęć z telefonu, to jeśli masz smartfona, wystarczy włożyć kabel (od zasilacza) ubs do komputera i samo wyskoczy że komputer widzi telefon, a później otwierasz i przerzucasz do wcześniej utworzonego folderu na pulpicie czy innym dysku. Jeśli potrzebujesz jakichś konkretnych wskazówek to napisz, wszystko opiszę krok po kroku. Jeśli chodzi o obrazy, to moje zdanie jest takie. Wszelkie reprodukcje znanych malarzy, wiszące gdzieś w korytarzu, wydają się śmieszne i tandetne. Nie wiem jakiej wielkości ten obraz miałby być ani jaka tonacja miałaby dominować ale podam Ci linka do aukcji, gdzie obrazów do wyboru do koloru i wielkości dowolne. http://allegro.pl/ur-obrazy-panorama-100x40-obraz-drukowany-morze-i5010432383.html Myślę, że do przyciągnięcia wzroku świetnie się nadają :D Daa, no dosyć już tych pogaduch, wyślij koleżankę do domu a Ty wracaj do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) nie zdążyłem wcześniej podziękować Ci za poranny poczęstunek bo musiałem pilnie wyjechać na służbowe zakupy. Przy okazji kupiłem coś słodkiego dla siebie, oczywiście za swoje pieniądze. Dziękuje więc teraz :) Dzięki również za propozycję obrazu. Niestety jest zdecydowanie za lekki. Pięć kilo to za mało, podobają mi się ostatnio takie w granicach 10 kg :D Rzecz jasna żartowałem ale coś w tym prawdy jest. Chodzi mi o obraz drukowany na szkle. Ale nie upieram się przy tym rodzaju Nie wiem czy dobrze odszukalem ale widzę zachód słońca nad wodą. Ładne ale do tego pomieszczenia moim zdaniem zbyt ciemny. Wolałbym coś co rozjasniać będzie wnętrze. Wczoraj siedziałem ponad godzinę w netowych sklepach i na nic się nie zdecydowałem. Natomiast jeśli chodzi o mojego smartfona to z komputerem nie potracią się dogadać. Trzeba podobno jakieś sterowniki wgrać. Tylko komu : komputerowi, smartfonowi czy może mnie? :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczenia przedszkolaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna sasiadka dopiero poszla :-).Zmienila sie ,duzo mi opowiedziala co u niej sie dzialo i dzieje (maz z tych mocno chmielowych ). Zaprosilam syna na obiad na 13:00 (przed jego praca na druga zmiane )i zapomnialam ,gdy przyszedl o 13 szybko pokroilam ziemniaki drobniej ,aby sie szybciej ugotowaly bo pojechalby glodny 😭 .Sasiadka przyszla z prezentami ,dostalam kwiatka w doniczce Lilie i Raffaello :-) .Tego kwiatka musze zaraz przesadzic do normalnej doniczki bo jest w takiej sklepowej . Teraz ide nastawic ziemniaki dla dwojga staruszkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,aby odwrocic uwage od niby (w/g Twoich slow )zle wygladajacego korytarza ,powies obraz ,no troche sie krepuje ,ale co mi tam ,napisze ,wiec powies obraz z gola baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) gdyby to była kawalerka to pewnie bym tak zrobił. Ale tu mieszka poważna rodzina na czele z jeszcze poważniejszą, stateczną głową o poglądach konserwatywnych. Nie godzi się :p co by ksiądz po kolędzie powiedział? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,rozbolala mnie glowa ,zjadlam obiad samotnie i ide polozyc sie na boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wiem ,wiem .To chyba tylko ja moglabym powiesic np.w sypialni 'golasa':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po pracy, po obiedzie, biorę się za ciastko od Ferdzi z zielonej :D, dziękuję :) o Daa :)no widzisz, koleżanka poprawiła Ci humor :) i jednak trochę o sobie powiedziała... o Saam :) dzięki za kwiatkową premię :D obraz na szkle ważący 10 kg może być na korytarzu niebezpieczny, musisz to też brać pod uwagę. No chyba że to szyba plexi. Ja to bym sobie sama coś na takiej namalowała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam zaskoczyłeś mnie tym szkłem....nie oglądałam takich obrazów, ale teraz tak i widzę że na allegro też wybór jest spory, w zależności od zasobności portfela. Nie wiem co miałoby być na obrazie, bo to kwestia gustu, ja wybrałabym najpewniej abstrakcję :D No ale skoro konserwatyści w przewadze, to jednak jakiś pejzaż byłby na miejscu. Nie piszesz o jaki wymiar Ci chodzi, no ale skoro ma przyciągać to pewnie powinien być duży. np ten http://allegro.pl/obraz-szklany-125x50-cm-szklo-hartowane-grafika-i5645933766.html tz nie mam na myśli tej lawendy na obrazie, ale poniżej jest sporo propozycji w tym wymiarze. Wracając na moment do ściągania zdjęć, to jeśli masz w telefonie kartę pamięci, to wystarczy wyjąć kartę pamięci (o ile tam właśnie zapisujesz zdjęcia) i włożyć ją do adaptera i czytnika kart , następnie do USB i komputer na pewno ją zobaczy. Daa, czyli czas był jednak mile spędzony i troszkę sie oderwałaś od myśli o kratce :D Odpoczywaj, ja też muszę się położyć, bo jakąś ciężką głowę mam dzisiaj :D Wcześniej popracowałam na działce, usunęłam już wszystkie ogóry, zrobiłam jeszcze dwa litrowe kiszone :D Zebrałam też pomidory i jabłka. Z jabłek zrobiłam sok, wypróbowując tym samym, niedawno nabytą sokowirówkę, wyszło mi 2 litry soczku. Miałam wrócić na działkę, bo trzeba wyporządkować resztę i posiać gorczycę ,ale ciągle popaduje deszcz i zrobiło się chłodno, więc ja zamiast pracować, będę leniuchować :D czyli idę sobie na podusię, na jakąś godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bede musiala podjechac z Ulanem na SOR ,poniewaz bedac w wykopie ,osunela sie ziemia i cala łydka mu napuchla .Nie pamieta czy cos twardego go uderzylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a już miałam pisać, że zazdroszcze Wam, że możecie się tak wylegiwać w dzień:P co za fatum na tych Waszch M padło😭 mój chyba bezpieczny bo w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy pol godziny temu .Nasiedzielismy sie w kolejce bo bylo kilku pacjentow .Chcialam wejsc z Ulanem ale nikogo z osob towarzyszacych poszkodowanych nie wpuszczano .Smiech w bialy dzien ,byl tam moze z pol minuty ,a na wypis czekalismy ok.20 minut .Stwierdzono 'powierzchowny uraz prawego podudzia 'i zalecono oklady z lodu i paracetamol 4x2 tabletki .Sparzylam teraz kilka lisci kapusty i zrobimy oklad .Zobaczymy jak bedzie rano ,jesli dalej bedzie opuchnieta pojdziemy do lekarza i wezme skierowanie na przeswietlenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) zdaje się, że liście się tłucze lekko tłuczkiem by były miękkie a nie parzy. Można też smarować urazowe miejsca olejkiem pichtowym. Życzę by do rana było lepiej:) o Kieruję się już do spania bo oczy mi spadają😭 o Dla wszystkich dobranoc, pchły na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liscie zawsze myje i potem oblewam wrzatkiem ,nastepnie je tluke :-) Oj musze cos wreszcie zjesc bo juz pozno a od obiadu nic nie jadlam . Dobrej nocy Cal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy sie wtulisz w poduszeczke ,pomysl o mnie choc troszeczke ! Ciemna noca na paluszkach wkradne sie do Twego lozka ! Pocalunkiem Cie obudze i zostane tam na dluzej ! :-) Dobrej ,spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy już śpią? To teraz kolej na mnie. l dobrej nocy :) l kolorowych ulgowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim U mnie nic się nie zmieniło, tyle że słoneczko za oknem ale temperatura jeszcze niska. Widzę, że ktoś nam wkleił jakieś paskudztwo,sory:D ale jakbym takie coś miała na ścianie to bałabym się w tym pomieszczeniu przebywać:D Owszem lubię abstrakcje ale raczej w stylu- poukładane:D np. http://www.artforma.eu/galeriephp/10040/galerie/Abstrakcje/images/F006179F10040.jpg Mamy dziś 8 września, wtorek, przypominam na wypadek, jakby się komuś dni pomyliły:D Imieniny obchodzą: Maria, Radosław oraz Adam, Adrian, Adriana, Adrianna, Alan, Amon, Bratumił, Euzebiusz, Marianna, Nestor, Radosława, Serafina, Sergiusz, Teofil, Wiola, Zenon Przysłowie: „W Narodzenie Panny pluta, w zimie zedrzesz buta” Wszystkim Mariom składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe🌼 Do świętowania są też fajne sprawy; Dzień Dobrych Wiadomości Międzynarodowy Dzień Alfabetyzacji Dzień Marzyciela Myślę że conajmniej dwa święta możemy celebrować :D Dziś na topiku piszemy wyłącznie dobre wiadomości :D No a pomarzyć dziś każdemu wolno a nawet wskazane :D Zapraszam do podawania dobrych wiadomości i pisania o swoich pięknych marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×