Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

🖐️ Saam no było do przewidzenia, że ci się nasze towarzystwo znudziło :D a poważnie, skąd się wziął pomysł na nowy topik? czyżby pisanie w ciemno postów dawało się za mocno we znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj każdy ma taki wiek na jaki sam siebie nakreśli. Z pewnością znasz Madziu sposobyaby wyeliminować owo skrzypienie. Trzeba tylko stosować ..... albo czesciej stosować ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Saam, aż tak płocha to ja nie jestem:D tylko zadałam pytanie, ale dobrze wiedzieć, że w razie czego nie stanę się persona non grata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) jeszcze nie doczytalaś że poprzedni topik został skasowany ? Nie było wyboru jak tylko założyć nowy. l Jestem przywolywany na skoki, nasi walczą l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniła mi się Ewelina Lisowska, związana i zakneblowana, nie mogła włączyć niższych cen w media express, był to piękny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, nie przeszkadzam, trzymam kciuki za naszych 🖐️ dziewczyny buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) powiedzmy że pewien rodzaj oliwy ;) l Gość piękny to by był gdyby jej się udało włączyć zerowe ceny :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) nie przeszkadzasz, możemy wspólnie przecież oglądać ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o witaj Magdo :) fajnie, że nas odnalazłaś he he, nuciłam Twoją piosenkę trochę za głośno i podpadłam ;) :D ale myślę, że zapach ciasta wydobywający się z kuchni załagodzi sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:) z tym seksownym tortem to chodziło mi o takie z różnymi organami ludzkimi, na takie się natknęłam buszując w setkach tortów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a nie było w odwrotnej kolorystyce?😭 tort czekoladowy a dodatkowy smakołyk różowy ? :P z kobiecymi atrybutami też były ;) czego to już ludzie nie wymyślą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo 🖐️ Madzia nas odwiedzila🖐️ Cal ,jakie ciasto pieczesz (pyta ta od garow ) Ja musze zrobic dluzsza przerwe od pieczenia ciasta i czesciej dosiadac mojego nowego rumaka ,czarno -czerwonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zamówienie piekłam ciasto drożdżowe z wiśniami(mam zamrożone, drylowane) ale ja je tylko spróbuję :) hmmm ...Daa, Twój M zmienił barwy? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,moj rumak stalowy na kazdym etapie pedalowania ,nie zmienia barw ,natomiast rumak Mojego M ,na pewnym etapie pedalowania zmienia barwe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l widzę że ktoś tu ma nietypowe fantazje :p :D l Celinko :) gdybyś do głośnego śpiewania wybrała fragment o koszuli i o naleśnikach to z pewnością byś nie podpadła :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jak Ty mnie prowokujesz :D Wiesz ,ze moja wyobraznia nie zna granic :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) a mnie się wydaje że przy dobrym użytkowaniu i jeden i drugi powinien być rozgrzany do czerwoności ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nawet nie domyślam kto taki okazały i w takim kolorze tort wybrał :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,bede sie bacznie przygladac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A moze ktos zaparzy herbaty? Bardzo mi brakuje mojego topiku "zapraszam na filizanke herbaty" Nie wiem komu przeszkadzal bo nic tam obrazliwego nie bylo. A nowego juz nie mam ochoty zakladac. Nie dzisiaj. Moze kiedys. Na Filtrowni jest cieplo i przytulnie. Czy ktos upiekl ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż o dzisiejszym święcie niewiele mówiliśmy to chyba dobra to data na początek topiku. Łatwo zapamiętać że rocznicę będziemy świętować na Trzech Króli. l Święto Mędrców kończy Godnie Święta (okres Bożego Narodzenia) a zaczyna Karnawał l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) nie wiadomo czym się kierują ci co kasują. Może po prostu taki mają porządekże topiki same wypadają za burtę. l Jeśli chodzi o ciasto ns dzisiaj to powinno być upieczone z migdalem w środku. Kto trafi na migdał zostaje Migdalowym Królem l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszyscy, którzy dzisiaj poczęstowaliśmy się tortem z migdałami na topiku możemy czuć się królewsko:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobmy sobie wnuka :-) .Po raz enty ogladam te komedie :-) Lekkie ,latwe i przyjemne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×