Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
też lubię ten film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Kogel Mogel ,nigdy sie nie znudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak Sami swoi, Miś, Kiler czy Dzień świra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już taneczno-królewskim krokiem kończącym świętowanie udaję się objazdem pod mini-wodospadem na poduszki. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych królewskich .... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,chcialabym zobaczyc ten Twoj taneczno krolewski krok ,czyzby kandelabr :-) Dobrej Nocy Saam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) Natłok roboty nie pozwolił na poranne rozpamietywanie minionej świątecznej laby. Do Wielkanocy chyba już nie będziemy korzystać z przywilejów dodatkowych wolnych dni. Chyba że ktoś ma coś wspólnego ze szkołą i zahaczy o ferie zimowe. Ale świąt po drodze nie zabraknie, choćby walentynki.Trzeba poszukać kalendarza bo moze już dzisiaj jakieś święto wypada. l Tymczasem udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tu sie teraz Filtracja spotyka;) Mam Was na oku haha Dzien dobry ...faktycznie ciezko po takiej labie wrocic do normalnosci szczegolnie dzieciom.....dzis rano byl sajgon nikt nic nie wiedzial a czas tak uciekal jak nigdy :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj oczywiście w kościółach prawosławnych Narodzenie Chrystusa, jedno z 12 głównych świąt. My mamy święta już za sobą l Za to mamy nietypowe swięto a mianowicie Dzień Dziwaka. Chyba się tym zajmiemy bo podobno w każdym człowieku jest trochę dziwaka. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elizko 🌻 cały czas starałem się wymachiwać przy tym podskakując aby Twoje oko nas zauważyło. Udało się :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ...a wysokie te podskoki byly?:P:classic_cool: Bo ..;) ... ze mam dobre oko wypatrzylam Filtr;) Dziwak ...ja to mam za dwoch dziwakow w sobie:D...ale nie moge zdradzic co bo ....bo za duzo byscie wiedzieli:D Powiem tylko ze moje dziwactwa wszystkich w dobry nastroj wprawiaja :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwak to osoba jak każda inna, ale swymi indywidualnymi predyspozycjami oraz cechami chce się wyróżnić z szarego tłumu. Przeciętny Dziwak posiada odrębny, znany tylko sobie światopogląd. Ma również własny i niepowtarzalny gust. W tym wszystkim, stara się być samodzielnym żeglarzem i sternikiem na okręcie własnego życia.Niektórzy Dziwacy nie chcą być samotnikami i poszukują podobnych sobie osobników. Czasami na nich trafiają, a czasami nie. źródło - Nasze Miasto l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż się starałem to jak mówi stare przysłowie "wyżej pupy nie podskoczysz". Chyba że to będzie podskok z obrotem :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Oto synonimy wyrazu dziwak ,jednego nie rozumiem :-) Tak wiec dziwak to : Wariatuncio ,szaleniec ,fiol ,fiksat ,dziwadlo ,swir ,ekscentryk ,wariat ,odmieniec ,pomyleniec ,blazen ,swirus ,dziwolak ,oblakaniec ,pomylony ,bzik,szajbus ,psychol ,amator kwasnych jablek ?,paranoik ,zajob (to mi sie podoba:-) )opetaniec ,wybryk natury ,polwariat ,cudak ,dziwolag ,nienormalny ,czub ,pajac ,oryginal,donkiszot i wiele ,eiele innych :-) Kazdy ma w sobie jakies dziwactwa ,mniejsze lub wieksze ,a w swoim otczeniu znalezlibysmy wielu dziwakow . Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego amator kwasnych jablek jest dziwakiem ,to tego wlasnie nie rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Witaj Saam :) a może to nie ludzie dziwaki tylko ...,,dziwny ten świat...,, jak śpiewa Niemen, jakby niedoprecyzowany ;) Z wszystkich wymienionych przez Daa określeń dziwaka wybieram "oryginał" bo każdy jest niepowtarzalny nawet bliźniacy mają inne linie papilarne ;) o Daa :) myślę, że tak samo dziwakiem może być amator słodkich jabłek jeśli tylko takie zawsze spożywa ;) o Zielona :) ja już wczoraj się zastanawiałam co powoduje Twoją nieobecność tutaj ale na szczęście się znalazłaś jak zwykle :D o ale nie tylko ludzie mogą być dziwakami ;) Kaczka-dziwaczka Jan Brzechwa Nad rzeczką opodal krzaczka Mieszkała kaczka-dziwaczka, Lecz zamiast trzymać sie rzeczki Robiła piesze wycieczki Raz poszła więc do fryzjera: „Poproszę o kilo sera!” Tuż obok był apteka: „Poproszę mleka pięć deka”. Z apteki poszła do praczki kupować pocztowe znaczki. Gryzły się kaczki okropnie: „A niech tę kaczkę gęś kopnie!” Znosiła jaja na twardo I miała czubek z kokardą, A przy tym, na przekór kaczkom, Czesała się wykałaczką. Kupiła raz maczku paczkę, By pisać list drobnym maczkiem. Zjadając tasiemkę starą Mówiła, że to makaron, A gdy połknęła dwa złote, Mówiła, że odda potem. Martwiły się inne kaczki: „Co będzie z takiej dziwaczki?” Aż wreszcie znalazł się kupiec: „Na obiad można ją upiec!” Pan kucharz kaczkę starannie Piekł, jak należy, w brytfannie, Lecz zdębiał obiad podając, Bo z kaczki zrobił się zając, W dodatku cały w buraczkach. Taka to była dziwaczka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was zagadke :-) Znacie jakas zupe bez warzyw i dodatkow ? Kto mi podpowie zostanie nagrodzony :-) Oczywiscie woda nie wchodzi w gre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Ja uważam że określenie "kwaśne jabłka" w tym przypadku dotyczy niedojrzałych jabłek, cierpkich, twardych i ogólnie niesmacznych. Trzeba przyznać że na takie owoce nie ma chętnych. A jeżeli się znajdzie odmieniec który lubi lub udaje że lubi takie będzie widziany przez innych jako dziwak. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal-ja jak bumerang wracam:D:classic_cool: Daa ja znam wodzionke:D...ale cus tam procz wody trzeba dodac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodzi o "zupę nic" , ale więcej o niej nie wiem nic l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ,Zielona ,niestety wodzionka tez ma dodatki w postaci chleba lub grzybkow ,czosnku itp . Przez 3 dni nie bede mogla nic jesc tylko ewentualnie pic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam zawsze mnie zastanawialy te Twoje gwiazdki ...raz ich mniej raz wiecej?...to dziwactwo:classic_cool:?:D...cos oznaczaja ?Mow prawde i tylko prawde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa no pisalam ze cos tam sie do tej wody dodaje:D Pic tylko mozesz?cos narozrabiala?.. ...choc z drugiej strony jak tak trzy dni zapijesz to pozniej tez ciezko bedzie jesc;)(taki zarcik mi sie napisal)Moj znajomy to by dziekowal za takie 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zupie nic jest mleko lub smietana ,tez mi nie wolno bedzie . Najgorsze ,ze nie bede mogla wypic kawy z mlekiem 😭 😭 No dobra ,zostawmy to ,to juz nie pierwszy raz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj Zielona ,ja tak rozrabiam juz od ponad 14 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nosz kurka ,tego nie ma w zabronionych :D ,ale zupa chmielowa znow nie idzie w parze z tymi 'niebieskimi':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DDaa to Ty niezla lobuziara jestes:)14 lat :Dkupe czasu ;) Zupa chmielowa-w sumie mozna ja tylko pic:DSaam Ty madralo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×