Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Pysiu! Gratulacje :-)! Ale masz super "smoka" 👄!!! Ucałuj Grzesia w piętkę na szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zulko 👄i Betulko 👄. Nie pogadulę z Wami, spadam pod prysznic i przygotować ubranie na jutro. Betulko, dotarł do Ciebie link z naszym pierwszym topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaraz znikam, jutro rano do pracy a jeszcze nawiązałam kontakt z Filipinami i oglądałam fotki od P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Pysiu jaka wspaniala wiadomosc!!!!! Gratulacje mloda-Babciu🌼 Przekaz pozdrowienia dzielnej Mamie🌼 Niech sie zdrowo chowa Wnusio. Wielki sentyment mam do imienia chlopczyka. Tak na imie mial moj Tata. Byle by tylko nie mowili do niego Grzech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za znikanie, ale jestem w trakcie wgrywania fot. do raportu, jak dobrze, że można to robić gdzie się chce;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix🌼 dzieki, dzieki....doszlo:) Daisy u nas sprzedaja dziwne paczki. To sa raczej takie buly-paczki:O Gdyby moj paczek dolecial do Ciebie, guz jak sliwa na czole murowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka tak czytam ze ksiadz z koleda przyszedl po 20. Troche pozno jak na odwiedziny:O a moze tylko mi sie tak zdaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko tak to czasami z kolędami jest, księża potrafią zrobić sobie przerwę w wizytowaniu, bo muszą odprawić mszę... i stąd te opóźnienia. no nic, też zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja wieczorem🖐️ Pysia gratulacje i zdrówka dla mamy i malucha❤️ A co się dzieje z Teklą, od wczoraj jej nie ma:( U mnie jeszcze w przyszłym tygodniu nie będzie księdza. Za blisko kościoła i zostawiają na koniec kolędy. Zulka kończę czytać Pokój nr 10 Ake Edwardsona, zostało mi 10 kartek. Jeszcze dziś zacznę czytać Zbieg Phillipa Margolina, kupiłam w Biedronce z przeceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol, heloł. Witamy kolejny tydzień. Oby udany, oby szczęśliwy, oby bez kłopotów. Na dobry początek....kawunia (_)> (_)> (_)> Herbatka !_!> !_!> !_!> Inusia I_I? I_I? I_I? Dzień dobry 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł Dorix! 🖐️ ❤️ Dzięki za biurową kawusię 👄 Dziewczynki wczoraj miałam pełniutką chałupkę - zjechali się wszyscy, dwa maluszki absorbowały nas tak, że jak żegnaliśmy się to dziadki-chrupki padły jak sznitki :D:D:D chłe chłe :P Ja zrobiłam dla wszystkich obiad niedzielny więc przyssana do kuchenki - ale spoko, od czasu do czasu tak trzeba :classic_cool: W sobote późnym wieczorem i wczoraj też późnym wieczorem w wielkim deficytem snu walnęłam się prosto w łóżko :P Ale dzisiaj już wyspana serwuję śniadanie w zwykły szary dzień: -szprotki - ładnie podane ;) http://3.bp.blogspot.com/-zQ1Dn2pJwR8/U3OgRXfYwRI/AAAAAAAAa-o/ApFAOx7obUU/s1600/Szprot+podw%C4%99dzany+Graal+na+%C5%9Bniadanieb1.jpg -lub domowy pasztecik http://www.szczyptachili.pl/wp-content/uploads/2014/12/P1015574.jpg -i troche owocków: https://k0bietki.files.wordpress.com/2012/09/kostka-rubika2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub naszej Dziewczyny - bardzo udany. Jak dostane fotki to opowiem coś więcej ;) Przestało u mnie padać , miało wiać ale nie wieje dziękować Bogu. Widziałam Orsejko, że u Ciebie wiatr narobił sporo szkód :O ❤️ Vanilko dziękuje za fotki ❤️- ten region znam z opowiadań: mój syn przez 2 sezony wakacyjne prowadził tam pole kempingowe: zarobił sporo grosza. A jedne wakacje z kolegami pełnili usługi i robili za ekipe do malowania kolorowych domków i naprawiania płotów tubylców :D:D:D To było w Bergen. A przy okazji zwiedzili Danie i Holandie Vanilko - jak długo przyzwyczajałaś sie do tamtego klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do Pysi naszej: wielkie gratulacje Babciusiu! :D ❤️ ❤️ ❤️ Gratulacje dla Młodej Mamusi i życzenia zdrówka dla maleńkiego Grzesia ❤️ ❤️ ❤️ Mogłabyś napisać dwa zdania więcej - jak się młodzi urządzili, czy są razem i czy Wnusio mieszka razem z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) dorix... dzięki za kawunie :) teklo.. ciesze się ze wszystko się udało kolezance i jesteś zadowolona :) U mnie już przestało wiać ..szkoda ze brak slonka :( Milusiego dnia kochane :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ciągle wietrznego wschodu👄 Pysiu Gratulacje niech się zdrowo chowa maluszek i rośnie jak na drożdżach❤️.No i zdrówka dla rodziców od ich powodzenia zależy szczęście i przyszłość Grzesia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Ciasteczka rodem z kraju Bastylki,smaczne korzenne ja takie lubię.Przed świętami były o 80 % droższe,teraz hi,hi taniocha.No ale jest jak pisze Dorix,powinnam unikać słodyczy do czasu jak zrzucę to co nabyłam w święta:p.Ale jakoś mnie ciągnie do słodkiego choć zazwyczaj jak jadłam słodkie to tylko pod postacią lodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Hi,hi no nie strasz swoimi pączkami,może nie byłoby tak źle.Choć przy takim wietrze jak wiał ostatnio to pewnie nie tylko oko by podbiło ale może wyrąbało dziurę w głowie.Ja kiedyś w pędzie oberwałam liściem w czoło,autentycznie był trzask i mocno zapiekło.Jechaliśmy sobie wszyscy na przyczepie ciągniętej przez traktor.Prędkość nie była znowu jakaś zawrotna,wtedy takie rakiety hi,hi może z 30 kilometrów na godzinę darły,no góra 40.I nagle jak coś nie trzaśnie mnie po papie,zapiekło i tyle.Wszyscy razem ze mną,co to było?,co to było?.No i tak wspólnie wydedukowałyśmy że to pewnie liść,bo nic nie było widać a tu nagle takie hi,hi efekty dźwiękowe i czuciowe;):p.Oberwałam tylko ja ale słyszeli wszyscy no i widzieli jak zaczęłam se masować czółko i pytać czy nie ma śladu,nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dzięki za katering tradycyjnie pociekło mi po brodzie,mmm Dziewczynki udanego dnia,zmykam do jakiejś roboty,mam w planach usmażyć oponki drożdżowe hi,hi jak widać bardzo wzięłam sobie do serca zrzucanie kalorii. To na razie i udanego,superaśnego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Dziewczynki młodzi mieszkają razem ze mną mam duże miezKanie bo 4 pokoje są razem ale ślubu nie maja w domu wszystko juz przygotowane jak będzie wszystko dobrze to w środę mam maluszka w domu po południu ide do małego muszę go wysciskac i wycalowac Dziękuje za gratulacje myślę ze teraz będę więcej z wami na topiku poprawie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Orsejko i Daisy 👄 👄 Daisy wczoraj zrobiłam prędki deser - motywacje miałam bo chciałam zluzować miejsce w zamrażarce i pozbyć sie zamrożonych truskawek (niedużo ich miałam - ok pół kilo) Zrobiłam mrożone truskawki pod kruszonką z tego przepisu: http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/truskawki-pod-kokosowa-kruszonka Całym cymesem dla mnie bylo to, że nie musze sie paprać, rozmrażać owoców, tylko sruu! zamrożone kulki do kokilków i zasypanie ich wcześniej przygotowaną posypką. Taka posypka to 3 minuty pogmerać w misce żeby połączyć składniki No i na 20 minut do piekarnika (do zrumienienia posypki) Wspaniały, pachnący latem deser w środku zimy Wszystkim polecam Daisy - lody mogą dla mnie nie istnieć:P:P:P ❤️ ale bez pomidorów i ogórków kiszonych nie moge żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie wychodze - sprzątam chałupke i szykuje stół bo 0 16.00 mamy kolęde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Pysiu! jesteś nareszcie :D:D:D leć Babciu leć! wycałuj Maluszka od Wyspiareczek ❤️ i zaglądaj jak obiecałaś ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×