Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Zulka, taką specjalną maszynką ze specjalną żyletką zrobiłam sobie kiedyś harakiri 😭 - nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pięty nie pękały i nie pękają nigdy, tylko szybko narasta naskórek:o pumeksuję, szoruję i szoruję, ale lepiej to robi kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka raz w tygodniu golę M uszy i nos, bo strasznie zarasta, to ustrojstwo nazywa się trimer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rosmanie są golarki do pięt shola (chyba tak się pisze) ale bardzo drogie 160 zł, poczekam aż stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka mnie kiedyś kosmetyczka zrobiła harakiri maszyną do pediciuru, taką z nakładką jak pilniczek. skaleczyła mnie do krwi, dwa tygodnie ledwo chodziłam, więcej do niej nie poszłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ale twoje stopy są sfatygowane chorobą, dlatego im potrzebna jest specjalna pielęgnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mi z Wami, ale pożegnam się już bo późno dobranoc[cześć[ papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spróbuję dzisiaj się wyspać. Do jutra. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ wstał słoneczny dzień - u mnie wiosna Zaparzyłam kawe (__)? (__)? (__)? (__)? bezkofeinową i Inke (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? Zapraszam Wczoraj miałam kiepskie popołudnie - czułam się zmęczona. Poszłam jednak na gimnastyke z nadzieją, że pomoże. Zwykle pomaga. Ale nie pomogło. Wróciłam w jeszcze gorszej formie. Połoźyłam sie spać jak zwykle o północy i niestety kot był niespokojny. Więc noc odrobine drapana. Ide zaraz do ginekologa. Będzie przyglądał sie moim wynikom badań: z powodu plasterków musiałam zrobić próby wątrobowe i morfologie krwi. Wczorajsze spotkanie w Bielsku udane. Następne za tydzień ale już u mnie w domu na kawie i kolacyjce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - też używam przyborów sholla: nożyków i tarek. Ciekawa jestem tej frezarki do pięt ;) mam na nią chęć Dla małżowiny kupuje kosmetyki do stóp z Neutrogeny Ale małżowinowe stopy wymagają kosmetyczki i on od paru lat 2 - 3 razy w roku robi pedicure w gabinecie. Ja mam stópki jak niemowle więc raczej nie musze. Ale dostałam pod choinke zaproszenie na manicure i pedicure - więc jeszcze w styczniu się wybiore. Ogólnie - myśle, że najlepiej jest odwiedzać kosmetyczke bo samemu można sobie pociąć pięty ;) Gdyby nie fachowe ręce to moja małżowina miałby kłopoty bo tak przyrasta mu naskórek na całych stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Pusto było dzisiaj przez cały dzień:( Dzisiaj zrobiłam marszrutę chyba po całej wiosce. Szukałam karniszy, pogoda była piękna, więc wcale nie śpieszyło mi się do domu. Znalazłam takie jakie chciałam, po południu jeszcze raz dobrze obmierzyłam ściany i na jutro jestem przygotowana do zakupu:D Dobrze że zostało śniadanie, to ja zjadłam na kolację:P dzięki Tekla👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ojejku zjadlam brokuly i cos mi sciska w brzuchu. Lubie, ale nie bardzo moge to jesc:O Betulka a moze zamiast trwalej sprubuj myc wloski dobrym szamponem " napuszajacym" wloski. Efekt podobny do trwalej. Dobry jest ten "volumen shampoo" Z LOrealu. A mnie tez by sie zdalo pojsc do pedikiurzystki. W koncu to nie majatek. Tylko ze ja intensywnie troszcze sie o stopy latem. A trzeba by caly rok regularnie to i efekty by byly widoczne. Zima jestem za wielkim leniem. Chyba bede sie klasc na kanape. Zrobie sobie herbate rumiankowa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe a co tu tak cicho, tylko niezawodna Tekla z pysznym śniadankiem i Terix, a reszta załogi gdzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Bastylka zajrzała:) ale już pewnie poszła parzyć rumianek z chodzeniem do pedicurzystki mam jak Bastylka, tylko przed latem i latam chadzam, bo w w sandałach się lata, zimą sobie sama radzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam taki se humor:o moja koleżanka (bezmyślna istota) nie była u gina ze 20 lat, w końcu jak ją przypiliło (a piliło od lata ubr.) poszła tydzień temu... od razu dostała skierowanie na łyżeczkowanie, a w szpitalu owszem znieczulili i... nie wyłyżeczkowali tylko pobrali wycinek, a w wypisie napisali podejrzenie raka szyjki macicy:( teraz czeka na wyniki i cała się trzęsie. nie dziwię się wcale i sama jestem nieswoja jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same powiedzcie, jak można nie chodzić do gina chociaż raz na 3 lata jak zapraszają w ramach nfz (chociaż sama uważam, że to za rzadko) normalnie ręce opadają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka 🖐️ jestem ale bardzo wypluta i nie pogadam:( Kobiety bardzo lekceważą wizyty u gina. Chodziłam i chodzę raz w roku. Miejmy nadzieję że u koleżanki wszystko dobrze się skończy. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix trochę się dzisiaj złaziłaś, może sen będzie lepszy. tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> i herbatę i inkę I_I I_I I_I I_I I_I I_I Zaraz jadę do OBI dokonać zakupu:D Może Tekla przygotuje jakieś śniadanie w międzyczasie, jak wrócę to się posilę:D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnio Terix dzięks za napitki, też czekam na śniadanko od Tekli - jest sobota, to chociaż raz zjem normalnie;) Terix kto będzie taszczyć karnisze? małżyk już wydobrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, w oczekiwaniu na amciu oddalę się do sobotnich zajęć;) trzymajcie się, do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×