Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

U mnie dziś równo -4 kg od początku diety ;D przeżyłam wczorajszy dzień bez żadnego grzeszku iii jestem z siebie dumna...taki mały sukcesik ;D Dzisiejsze menu : ś: 2 kanapki żytnie z twarogiem i dżemem nisko słodzonym truskawkowym posypane siemieniem lnianym 2ś: kisiel owocowy z owocami leśnymi o: schab gotowany na parze, kasza gryczana , kapusta kiszona p: serek wiejski z winogronami i kiwi k: sałatka grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vini gratulacje wielkiee:-) Netoperek smacznej kawki:-) Piję już 4 bom jakaś niewstrząśnięta i nie niemieszana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś dziękuję:) ale jak to 4?o_O ja dopiero 2:P poproszę o wybranie jednej rzeczy: 1.kasza jęczmienna gruba 2.makaron penne 3.ryż biały 4.kluski śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a rana pije dwie kawy na przebudzenie i następne dwie w pracy:-) Wybieram kaszę:-) zdrowa,pyszna i nie tuczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech i tak będzie:P jak mężuś będzie fikał czemu kasza to zgonię na ciebie:D a co do kawy to ilość taką mam dopiero koło południa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będziesz gotowała? Zgoń na mnie -nie ma problemu ale wytłumacz swojemu że dzięki kaszy pozbędzie się złogów z jelit i dodaj że jest zdrowa i dobrze robi na potencję:-PNiech chłopina ma troszkę radości że mu będzie szybko stawał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka zostało mi trochę łopatki i jakieś drętwe robią mi się papryki więc zrobię gulasz i do tego ta kasza. Mój mężuś nie ma takich problemów ale może mi pomoże i mi stanie:P bo odkąd usłyszałam że chce dziecka to libido mam na poziomie depresji i jakoś częściej "boli mnie głowa". Teraz zauważyłam że banany też zdychają więc jeszcze spróbuję zrobić ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vinnie pięknie, tak trzymać. Kiedy ja się tak wam pochwalę :( netoperek26 Ja bym wybrała ryż, wiem że kasza zdrowa ale nie przepadam za nią. Co do baniek to możesz zawsze męża do tego zagonić bo samemu to chyba niewygodnie. Ja mojego poprosiłam to po paru minutach mówi że jego ręka boli, a co mnie może nie?. Oj widzę że wy to prawdziwe kawosze jesteście. Dla mnie kawa mogłaby nie istnieć. No chyba że mam za niskie ciśnienie to wtedy faktycznie po nią sięgam. Ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne i szczuplutkie dziewczynki 👄. Chyba jakieś czarownice jesteście, bo ja dzisiaj tez dostałam @ więc dołączam do szacownego grona zalanych ;) Przez to wszystko nie zdążyłam się zważyć, ale nie czuję się spuchnięta ani nic. Vinnie, Twoje posiłki są świetne, codziennie coś innego, ja jak zacznę coś jeść w tygodniu, to standardowo z tymi samymi posiłkami lecę. Ale już się przyzwyczaiłam i nawet stwierdziłam, że dawno tak zdrowo i regularnie się nie odżywiałam jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkabery witaj w gronie okresowców:-) ja niestety nie czaruje ,szczuplutka też nie jestemale za to wyglądam jak czarownica:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i można osiąść z filiżanką:P ciasto już wyłączone (ciekawe czy wyszło) gulaszyk się gotuje a piesek grzeje się przy piecu:D jeśli o mnie chodzi to wybrałabym kluski śląskie (ale dużo roboty), albo makaron bo ja taka klucha jestem:D z ryżem i kaszą to mam ten problem że nie chce mi się tego pilnować tzn zapominam:P no ale ryż nigdy mi nie wychodzi tak jak bym chciała i już był więc niech jest ta kasza żeby nie było że ja wiecznie byle co jem:P a co do masażu to niestety mężuś za leniwy, jak ja jego masuję to jest dobrze ale jemu się nie chce, z resztą z bańką to jest tak że tu zacisk się bardzo liczy a chłop to nie ma wyczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulasz pyszny:) ciasto genialne:) idę ten kąsek spalić teraz i porąbać drewno i powygłupiać się z psem bo u nas pięknie sypie :) rąbanie drewna przy mojej wadze przez pół godziny to 170kcal out:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem Kobietki :) dziś od rana byłam w trasie i stąd to opóźnienie w pisaniu, miałam też opóźnienie w czytaniu topiku, nadrabiam teraz i śmieje się od ucha do ucha, no macie niezłe to poczucie humoru :) u mnie całkiem pozytywnie, dziś średnio ładny jadłospis ale ciągnie mnie do słodkiego przez ten okres śniadanie - serek homogenizowany z bakaliami i bułka dyniowa ciemna II śniadanie - kromka ciemnego chleba z serem żółtym gouda obiad - kawałek schabu pieczonego w piekarniku i różne rodzaje sałat z jogurtem greckim kolacja - wypasiona owsianka zmykam bo dziś mam sporo jeszcze obowiązków .... zajrzę wieczorem :) trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut rąbania oł je i trochę rzucania sniezkami;) teraz nadgonic trochę wodę bo jeszcze godzina do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka hejka:-) Netoperek widzę że z Ciebie pracowita kobietka:obiadek ugotuje,posprząta i jeszcze drwa do domku narąbie:-D Ten Twój chłop to ma z Tobą raj na ziemi;-)Dotarłam do domku i zamiast gotowania zaraz się położe bom słaba przez okres. Zjadałm byle co i byle jak się czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Przepraszam zapracowana jestem!! Właśnie ćwiczę i nadrabiam zaległości :-) Jestem zmotywowana.. Xd koleżanka która wg mnie jest super, ma.idealne wymiary i wgl, no.cóż zaloylysmy się która jest mniejsza.. Wygrałam!!! Mam 2 cm mniej w talii niż.ona, ona.ma.1 cm niecały mniej niż ja w Brzuchu, w biodrach wygrywam bo mam 4 cm mniej,w udzie jesteśmy na tym samym poziomie :-) Ona.jest wyższa o.6 cm i waży 2,5 kg mniej niż.ja o,O chyba chudne dziewuszki!!! Wyrabiam nogi, stabilizuje dietę <3 jest świetnie. Dziewczyny życzę wam takiej motywacji jak mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Co do mojej diety,nadal planowo,ale od kiedy ćwiczę tym częściej grzesze. Jestem ciekawa jak.Waga w sobotę Pokaże! :-D Gratuluję sukcesów, oby tak dalej <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam niedawno na Pudelki o Tess Munster i doszłam do wniosku, że ta kobieta nawet nazwisko (czy to pseudonim) ma odpowiedni - Munster = Monster czyli potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlazlam sobie jeszcze do Was na chwilkę. Pije drinka na smutki więc znowu będę bez kolacji. Olka No pracowita, ja się źle czuję jako bezrobotna, nie umiem sobie miejsca znaleźć. Lubię czuć się potrzebna po prostu. Jeszcze jakby ktoś to docenił... Darija podziwiam i zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek rozumiem rozterki pani domu ale kobieta zawsze ma dużo pracy -obojętnie czy w domku czy wykonując zawód.Z drugiej strony szukaj pracy i niezależności finansowej-my kobiety musimy być niezależne ,mądre i szczupłe:-)Malinkabery masz rację -moim zdaniem to promowanie otyłości .Nie wiem dlaczego nie piszą o kobietach w rozmiarach L tylko 0 lub takich potworkach:-) Wiem że czuje się źle w swoim cieple i dlatego walczę o lepsze samopoczucie ale dodatkowo promowanie chudości sprawia że czuję się źle mimo że otoczenie w większości nie zwraca na moje kg uwagi:-)(zwłaszcza w spodniach skórzanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem kochana ale dla Ciebie nic nie jest trudne:-) Uwierz tylko w siebie i pomalutku walcz nie tylko o lepsze samopoczucie:-) Na zdrówko żeby Ci tylko drink wyszedł;-)i w piersi a nie w tyłek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki olus za dobre słowo. Mam nadzieję że drinki nie narobia większych szkód w końcu są z colą bez cukru; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrówko maleńka! Powoli i zmotywuje Cię i pomogę jak tylko dasz mi szansę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×