Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wiecie co najbardziej denerwuje mnie w osobach wierzących?

Polecane posty

Gość Małgochahaha
Dlaczego dyskutujecie na takie tematy nie ma ciekawszych. Ona, tzn. autorka jest jeszcze gówniarą i uczy się życia. Myślicie że nauczy się tutaj? Nie! Życie ją nauczy! Zacznie wierzyć bo bez wiary nic nie osiągnie. Proste i nie ma nad czym się rozwodzić. Pogadajmy o tym jak minął dzień! Dzisiejszy dzień nie dla wszystkich był udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bóg który jest nieskończonym dobrem może kogoś ukarać? Logiki was nie uczyli rozumiem! To człowiek wymyślił i swoimi lepkimi złodziejskimi rączkami wpisał tam do tego pisma świętego takie banialuki! Bóg nagradza-z tym się zgodzę-Bo jest nieskończonym dobrem. Ale jest jeszcze szatan od którego pochodzi zło! I to szatan rozsiewa choroby i napędza choroby psychiczne które prowadzą do obłędu którego Autorce nie brakuje! Uwierz w Boga a będzie ci się darzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara niszczy życie, wiara rozleniwia, wiara zaklamuje rzeczywistość. Wiara wpedza w poczucie winy i strach. To ludzie karza lub nagradzaja nie bog. Dzień w których wszystkie wiary się rozpadna na kawałki będzie odrodzeniem ziemii. Racjonalizm, spokój i mądrość. Brak grzechu uwolni potężną energie samorealizacji, ludzie będą czuć się czyści i niewinni, nikt nie zniszczy ich wrazliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze można wierzyć w święty czajnik który krąży dookoła słońca. Wyobraźnię sobie ze ludzie wierzą w ten czajnik od tysięcy lat, przekazują to z dziada pradziada. I w końcu ktoś mówi ze nie wierzy w ten poierdolony czajnik. Jaka to musi być herezja dla wierzących hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chce wyjaśnienia lekarze i naukowcy nie potrafią to wyjaśnić może wy to potraficie jak nie bóg to kto za to odpowiada przedstawcie racjonalne dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'bez wiary nic nie osiągnie'. wut? a co takiego osiągnęły całe rzesze polskiego, katolickiego plebsu? oprócz piątki dzieciaków w ciuchach z pck? oprócz siania nienawiści i plucia na niewinnych ludzi? wieszania psów na dobrych ludziach, poprawiających los nieszczęśliwych? co dokładnie osiągnęli dzięki swojej wierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mówię o ojcu pio który ma spisane az 104 księgi jego cudów i nawet gdyby robił te stygmaty to powine byc blizny ale nie ma rany po smierci zagoiły terz był badany przez lekazy bo wiecznie chorował jak to muwi sie szewc bez botów chodzi inych uzdrawiał a siebie nie mógł uzdrowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba, masz obsesje i konwulsje. przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kompulsje, autokorekta się wkradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje to,że katolicy to najbardziej obłudni ludzie. Nie widzą swoich wad, wszystkich krytykują i najchętniej strąciliby do piekła każdego kto nie pasuje im do ich widzi mi się. Latają na mszę co tydzień a po mszy obrabiają tyłek sąsiadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:30 dokładnie... i gdzie ta słynna miłość do bliźniego, do braci mniejszych. głodnych nakarmić sratata. nakramić to księdza proboszcza i nowe dywany do kościółka. butki nowe na niedzielę kupić. psa kijem zatłuc, bo za dużo je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bo chce udowodnić w przeciwieństwie do was zachowujecie sie jak strus tylko w przeciwieństwie do niego jesteście ślepi na fakty nie ma nie było wiecie dlaczego zydzi cierpią bo klafe rzucili sami na siebie i dzieci jego krew na nas i nasze dzieci tam też jest o przekleństwach co wkleiłem w tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydzi cierpią? a mi się wydawało, że polacy... najwięksi męczennicy europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwi katolicy poznać po czynach , ale jak to sie mówi kk to kosciuł grzeszników a nie świętych to widac i słuchać prawdziwy katalik nie używa antykoncepcji idzie na wielodzietni org tam nie którzy maja po 13 dzieci i to nie patologia ale lekarze prawnicy adwokaci informatycy i zwykli ludzi tam siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś teraz strzela do polaków przez żydzi 2 tys lat nie mieli ojczyzny i teraz muszą ja bronic przed arabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robią dobrego dla świata, prócz rodzenia większej ilości dzieci niż ich na to stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na tym polega wiara w Boga " Błogosławieni ci, którzy Mnie nie widzieli, a we Mnie wierzą. Oni odziedziczą wszystko, co należy do Mnie" i Bóg sam dał nam wolę czy będziemy w grzechu czy z nim i on każdego kocha po równo. Jeśli chodzi o to czy trafimy po śmierci do piekła, nieba, czyśćca wszystko zależy od nas, jeśli będziemy żyli w grzechu i kiedy zobaczymy Boga po śmierci to Bóg nas nie ukarze za złe grzechy tylko nasza dusza przy takiej miłości od niego sama się potępi na wieczne męki bo będzie czuła się brudna... W Biblii jest dużo wartościowych słów napisanych np. w Ewangelii Pan Jezus uczy nas wiary bo my sami wybieramy jak będziemy żyć bo jeśli uwierzymy, że będziemy żyć w dostatku to tak będzie, jeśli będziemy się bać i lękać to w biedzie i nędzy. A jeśli chodzi o Katolików tak bardzo mnie denerwują bo straszą piekłem i nawet byłam na egzorcyzmach i się tylko nerwicy nabawiłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten wspaniały Bóg stworzył tak brzydkich i podlych ludzi. Ludzi którzy potrafią tylko sprowadzać cierpienie, zadawać bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×