Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Blondyneczka właśnie wiem.. Ale juz tak mam że wszystko biorę do siebie i przeżywał czasem az za bardzo.. Ale tam mam no i nic na to nie poradze ... :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fiołeczek
Witam dziewczyny podczytuję Wasz temat i gratuluję ciężarnym usmiech.gif nie chcę zakładać nowego wątku, więc napiszę tutaj - liczę na jakieś odpowiedzi, czy też historie znajomych oczko.gif moja sytuacja wygląda tak: mam już syna 4-latka więc nie jestem nakręcającą się małolatą. Nie zabezpieczamy się z mężem i wiem na pewno, że w teoretycznie przypadające dni płodne uprawialiśmy sex. OM była 16 stycznia teraz powinna być ok 13 lutego - do dziś nic. Robiłam test 16.02 wyszedł negatywny. To co czuję to ból w podbrzuszu, ciągnięcie w dole pleców oraz bolą mnie sutki - nie całe piersi tylko sutki. W pierwszej ciąży nie miałam objawów ani mdłości - zrobiłam test gdy @ spóźniała się 3 dni i była bladziutka kreseczka. Nie idę póki co na betę chcę poczekać do pt, może przyjdzie @. Czy któraś z Was lub znajomych była w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczek witaj u nas ;-) Twoja druga ciąża może się znacznie różnic od pierwszej nie zawsze objawy występują identyczne jak przy pierwszej fasolce i test możne jeszcze nie wychodzi,skoro nie ma @ to jest szansa :-. Idz na bete będziesz miała z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczek ja objawy miałam co cykl,a później przychodziła spóźniona @ wiec można sobie sporo wmówić bynajmniej ja tak miałam ;-) Oczywiście trzymam kciuki za ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Renia, ja jak w sobotę nie dostane @ to testuje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
*Reni84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila przydała by nam sie jakas dobra nowina o 2 kreseczkach ;-) To nas motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Reni84 obawiam się, że tym razem też się nam nie udało.. Ale Lenna22 na pewno będzie miała dla nas nowinę II kreseczkową :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jednak sie udalo trzeba byc dobrej mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
W sumie racja ;) Jak cokolwiek będę wiedzieć, dam znać! Ależ to by była radość, i dla mnie i dla mojego męża ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
No nie wiem zobaczymy narazie to bola mnie cycki i brzuch a raczej plecy na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fiołeczek
Lenna22 - kurcze te plecy to i mnie bolą - nigdy wcześniej tak nie miałam i to właśnie mnie zastanawia. Już 6 dni spóźnienia @ - tylko dlaczego jedna kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fiołeczek
Lenna22 -Nie wyświetliło mojej poprzedniej wypowiedzi, najwyżej będą dwie :) kurcze te plecy to i mnie bolą, a to dziwne bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Już 6 dni się spóźnia @ - a na teście jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fiołeczek
Lenna22 poczytałam twoje wypowiedzi widzę, że dosłownie jedziemy na jednym wózku ;) powinnam dostać 12-13 lutego dalej nic tylko ból pleców i cycków, a dokładnie sutków :) wczoraj jeszcze bolał mnie brzuch, to były takie dziwne skurcze. A powiedz jeszcze jedno czy też masz tak mokro? Bo ja mam wrażenie, że już dostałam a tu nic. dziennie idzie mi sporo wkładek. a jak u Ciebie w tej kwestii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 9dc miałam staranka wiecie walentynki i te sprawy ;-) Dzisiaj moj 12dc a ja ciągle czuje zapach chleba który leży w szafce jakaś wyczulona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny jestem po rozmowie... Wiec tak mój ukochany powiedział mi ze był w tedy z tym u lekarza i powiedziano mu ze to nic poważnego nie było i jakieś tam tabletki łykał (a właśnie sobie przypomniałam ze w tedy to faktycznie coś łykał ale nie pamiętam już co to było).. I powiedział mi że nie mówił mi tego bo jeśli lekarz stwierdził ze to nic poważnego to myślał że nie musi mi mówić i dodał że myślał ze się domyśle a wiadomo to były początki to wiecie jak to jest.. A druga sprawa jaką się dowiedziałam to taka że teraz to mogę zapomnieć o jakichkolwiek badaniach z jego strony jak i o staraniach.. :( Ponieważ mój ukochany jutro po południu lub pod wieczór musi wyjechać bo w pracy szef kazał i całą brygadą wyjeżdżają na długi czas :( Nie wiem jak to wytrzymam, już nie chodzi o to ze starań nie będzie ale o to że chyba umrę z tęsknoty :( bo jak wyjeżdżał to na tydzień lub dwa a teraz niby ma wyjechać na 3 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Blondi1 przykro mi.. Ja to bez mojego nie mogę dwóch dni przeżyć taka tęsknota, a co dopiero 3 miesiące.. :/ Ale za to jak wróci to od razu wam uda się dzidziusia zrobić ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ból sutków nie zawsze świadczy o tym co pragniemy. Ponieważ w tym cyklu strasznie mnie bolały aż dotknąć nie mogłam a jednak @ przyszła i nici.. Ale nie w każdym przypadku tak musi być może jednak u Fiołeczka to jednak oznaka fasolki :) Powodzenia dziewczyny bo u mnie teraz gdy tego mojego nie będzie to pewnie będzie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila ja też nie potrafię długo wytrzymać bez niego no ale taka praca, musi jechać jeśli chce dalej tam pracować :( Oj.. Oby było tak jak mówisz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi szkoda ze wyjeżdża ale jak wróci to odrazu do dzieła wtedy się uda znam taka parę :) Widze że sporo tu wyjeżdża mężów jak piszecie dziewczyny ja bym chyba tego nie przeżyła :( Miłego dnia aha Lenna idź w końcu na betę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fiołeczek
No niestety dziś rano mnie @ nawiedziła to moje pierwsze takie opóźnienie. Życzę powodzenia wszystkim, może za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja sama nie wiem jak to wytrzymam.. Mam nadzieje że ten czas szybko zleci i ze jak wróci to sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a u mnie nie ma @ nadal przed chwilą robiłam test i jedna kreska nawet cienia drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to on Ci mowil ze wyjezdza na 3 miesiace, dzien przed wyjazdem? Wiem jak to jest tesknic, moj wyjezdza na 2 miesiace, wraca na tydzien i znow wyjezdza, najgorszy jest pierwszy tydzien i pierwszy weekend, potem probuje cos wymyslac zeby nie dolowac sie ze sama jestem, mamy ciagly kontakt przez neta wiec jakos dajemy rade, teraz wyjdzie ze bedzie siedzial okolo9-10tyg bo do swiat a wlasnie mija 5tydzien wiec jestesmy w polowie :-) blondi dasz rade, chciaz wiem ze bedzie ciezko, przy jego pierwszym wyjezdzie,caly1tydzien przeplakalam :-( ale Ty sie odzywaj do Nas , u mnie tez nie ma staran a jak widac ciagle pisze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×