Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

iczozord ja tez nie mieszkalam z mezem przed slubem i tez sobie to bardzo cenie :) chodzi mi o to ze niektorych poprostu nie stac na wesele czy cos, bo to jest jednak wydatek... tylko planują dziecko nawet nie mieszkajac razem, w tym jest problem... a jest wiele par ktore mieszkaja ze soba bez slubu i dopiero jak pojawia sie ciaza to wtedy mysla o slubie , ewentulanie po porodzie , a nawet niektorym slub wogole do szczescia nie jest potrzebny :) ja osobiscie bym tak nie mogla ale wiadomo co człowiek to obyczaj:) mi tez sie okres spoznia dzisiaj juz powinien byc a go nie, przesilenie jakies czy co ;-/ jutro ide do kina na 50 twarzy greya to moze @ chce wytrzymac i przyjsc po kinie ;P Baletka kurcze moze to nic strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka zdań relacje jak tam po filmie :-) a oglądał ktoś z was ostatnie odcinki ugotowanych.... to była żenada dopiero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dam znac ale pewnie dopiero w ndz bo po kinie bedziemy drinkowac z dziewczynami :D a ugotowanych nie ogladałam bo sie spoznilam na niego :/ mieli byc z masterchefa ludzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja już mam wszystkie wyniki badań które robiłam i właśnie wysłałam je do mojego ginekologa i teraz będę czekała na odpowiedź od niego a ma na to średnio 2 tygodnie. No a cytologie chyba mam też dobrze wszystko bo mówił ze jak będzie coś nie tak to do końca Lutego zadzwoni a jak na razie nie dzwoni wiec chyba wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka teraz czekać bd około 2 tygodni na wieści od niego.. No też mi sie tak wydaje ze mam ok wyniki bo ten ostatni wynik na który dłużej czekałam też mam w normie, no tylko ten ESTRADIOL mam poniżej normy troszkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Witaj Carmen:) Olilila jak wyszed test? Daj nam szybko znac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja mieszkałam ze swoim narzeczonym na wynajmie 2 lata a teraz mieszkamy 3 lata na swoim na kredycie wtedy byliśmy tylko para i nie mieliśmy ślubu teraz jestem zaręczyna i ślub w przyszłym roku. Dziecko chcieliśmy Ju w zeszłym roku. I nic mi nie przeszkadzało w t ze nie miałam ślubu wtedy. Baletka daj koniecznie znać jak z badaniami trzymam kciuki oby było ok. Blondi ważne ze wszystkie wyniki są praktycznie ok. Blondyneczka daj koniecznie relacje jutro z filmu. Może się udało u ciebie twój był jeszcze jak miałaś owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Blondi to czekamy razem z Toba :-) Aga nie bylo go, juz go 5tyg nie ma, a co chwile pobolewa mnie brzuch wiec idzie ta @ , moze przez nerwy bo mialam ich troche w tym miesiacu :-( Aga ale Wy mieszkacie razem , a oni mieszkaja oddzielnie i staraja sie o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Maomi test negatywny. Teraz czekam do @, a jeśli do tygodnia się nie pojawi to wtedy dopiero testuje znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka my mamy tak samo :-) mieszkańcy razem ponad 2 lata znamy Sie prawie 9 lat a o dziecku na poważnie myślimy odkąd się wprowadziliśmy a ślub w czerwcu :-) no ale ja myślę tak jak blondyneczka najpierw pomyślałabym o mieszkanku z partnerem a potem dziecko. My w sumie od ok 4 -5 lat nie zabezpieczaliśmy się ale już mieliśmy nasze mieszkanie tylko je wykańczaliśmy no i byliśmy w dobrej sytuacji bo mieszkanie dostaliśmy od moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ mam dostac za tydzien .Od kilku dni boli mnie dol brzucha,mam uczucie ucisku ,jakby "kamien"mi uciskal na jajniki i czuje mrowienie,rwanie w piersiach,czy ktoras z was tak miala i okazalo sie ze to ciaza?Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila dokąd nie ma @ to trzeba mieć nadzieję :) oby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu jesteśmy z sobą 2 lata, praktycznie tyle samo ze sobą mieszkamy. Najpierw na wynajmie, teraz mamy swoje nad na kredyt. Remont tuż tuż. Cd badań to pytanie wyjdzie infekcja bo tak wynik juz dawno by był.. Czuje się średnio, a ok 12 od paru dni mnie mdli. Nie lubię ciepłych pomieszczeń ale żadnych specjalnie objawów ciąży i testy z allegro negatywny wiec za niedługo pewnie @nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie 15dc a wczoraj wieczorem poszłam do wc****atrze a dosłownie zalał mnie bialy hmm moze przezroczysty sluz,nie wiem co to znaczy mam nadzieje ze owulka sie zaczyna ohh było by cudownie bo akurat mój jest w domku ;-) Musze go przycisnąć w nocy bo wczoraj był tak zmęczony ze głowa do poduszki i spał wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Dziewczyny dzisiaj kolejny test zrobilam i nic jedna krecha no coz jak @ przyjdzie to trudno a jak nie to w pon ide i czekam w tej ogromnej kolejce na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! dawno mnie tu nie było... na drugim USG dowiedziałam się, że mam krwiaka :( położony dość nieszczęsliwie chyba bo nad maluszkiem, jest od niego dwa razy większy. Strasznie się boję :( biorę leki, leżę i nic więcej w stanie nie jestem zrobić.. że też po prosttu nie może być dobrze, tylko zawsze coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jak wrażenia? Bo ja dziś byłam na Greyu i prawdę mówiąc spodziewałam się, ze ten aktor nie podoła... Mój M po seansie musiał mnie pytać o co w tym filmie chodzi, bo zupełnie nie oddaje klimatu książki. Kilka scen bardzo mi się podobało, utwory są świetne! Ale w ogóle nie było widać chemii na ekranie. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga film mi sie bardzo podobal :-) szczegolnie jak przeczytalam wszystkie ksiazki to wiem gdzie jest glebszy sens , ale mega smieszne dialogi sa, ja caly film siedzialam z usmiechem na twarzy... ja osobiscie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka byla chemia,, moze nie taka jak w ksiazce ale byla :-) ja myslalam ze,nie dadza rady, szczegolnie on, ale podolali, na koniec filmu to łezka,mi sie w oku zakrecila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela112233
Cześć dziewczyny. Widzę, ze każda z was miała inne objawy implantacji/ciąży wiec postanowiłam napisać. Wiadomo każda kobieta jest inna, więc opowiem wam jak to jest ze mną. Właściwie to albo mam urojoną ciążę, albo ona faktycznie jest tylko ciężko mi w to uwierzyć. Kochamy się z chłopakiem codziennie, w dni plodne również, nawet do 5 razy, za każdym razem on dochodzi we mnie, bralam tabletki antykoncepcyjne Dorin od ponad roku. On chce mieć dziecko, ja w sumie tez może dlatego nie przeszkadzało mi gdzie dochodził. Tabletki bralam codziennie ale o różnych godzinach. Ponad tydzień temu zauważyłam u siebie pewne zmiany. M.in. Palilam papierosy - teraz smierdzą,nawet sam dym mi przeszkadza, jadlam dużo slodyczy - teraz nie mam na nie ochoty w ogóle, wyostrzyl mi się węch, polubilam cebule i jej zapach a NIGDY nie cierpialam cebuli. Na początku jadlam malo, teraz zapycham sie jak świnia. Jestem ciągle zmęczona, spie w dzień. Zrobilam wiec test ciazowy, jeden wieczorem wyszedł negatywny a rano kolejny - pozytywny. Popędziłam do ginekologa, zrobiła mi USG stwierdziła ze jest "czarna kropeczka" ale przyjść za miesiąc bo nie wiadomo co to jest. Kazała mi natychmiast odstawić tabletki (do końca blistra zostało 7 na dzień dzisiejszy 2), wczoraj zauważyłam na majtkach jasną krew w niedużej ilosci, dzisiaj rano było jej więcej a teraz jest mniej. Teraz pytanie do Was : Czy to jest implantacja zarodka czy krwawienie z odstawienia ? Czy możliwe jest ze jestem w ciazy i krew jest z odstawienia ? Do okresu mam jeszcze tydzien , mam nieregularne miesiączki okres dostawalam często 2-3-4 dni za wcześnie. Pomóżcie, bo zwariuje, test zrobie dopiero w dniu spodziewanej miesiączki albo kilka dni po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela nie powiemy Ci niestety więcej niż już wiesz... Krew może wynikać z wahnięć hormonalnych, które zdarzają się w terminie miesiączki w ciąży ale kto to wie jak jest u Ciebie? Niestety nikt ;-) Kropeczka na usg to może być zarodek a może jakiś krwiaczek spowodowany hormonami i z niego ta krew, trudno powiedzieć. Prawda jest brutalna - musisz czekać, to tylko kilka dni choć wiemy, że to czasem wieczność... Jeśli okaże się, że nie jesteś w ciąży a planujesz dziecko to KONIECZNIE odstaw tabletki i wstrzymajcie się ze staraniami na conajmniej 3 mc. Hormony, które przyjmujesz kumulują się w tkance tłuszczowej i dopiero po tym czasie z niej znikają. To niekorzystnie może wpływać na rozwijającego się bobaska a wiadomo że właśnie 3 pierwsze miesiące są dla niego najważniejsze. x x Moniq a który to tydzień u Ciebie. Rozumiem, że się martwisz :( Jednak jak będziesz przestrzegać zaleceń lekarza to możliwe, że krwiak się wchłonie i maluszkowi nic nie będzie groziło :) Możliwe też, że zaczniesz krwawić z tego krwiaka, co też będzie dobre bo pozbędziesz się go i już nie będzie Ci zaprzątał głowy. Dlatego każde plamienie konsultuj z lekarzem aby kontrolował czy to krwawi krwiak czy nie. Moja koleżanka miała krwiaka już w zaawansowanej ciąży, zaczęła mocno krwawić ale z dzieckiem nic złego się nie stało, po prostu ta nagromadzona krew postanowiła się wydostać. Leż dużo, trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela112233
Iczozord - Dziękuję za odpowiedź. Tabletki juz odstawilam w ten dzień kiedy ginekolog mi kazała. Wszystko wskazuje na to, że jestem, bo nigdy wczesniej nie malam takich objawów, biorę tabletki antykoncepcyjne juz od prawie 5 lat i zawsze wszystko było ok. Po prostu czuje w podświadomości, ze jednak cos tam sie rozwija we mnie. Wiec czekam ten tydzień i się okaże. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela no niestety wszystkie nas łączy to nieszczęsne czekanie :P Z tabletkami tak właśnie jest że biorąc je długo organizm coraz słabiej na nie reaguje - może dlatego doszło do owulacji i nie zadziałały pozostałe mechanizmy, które tabletki powinny wywołać - zagęszczenie śluzu, zapobieganie rozrostowi śluzówki macicy itp. Jako ciekawostkę napisze też, że są dostępne tabletki jednoskładnikowe, które wcale nie blokują owulacji, tylko właśnie zapobiegają zagnieżdżeniu się poczętego dziecka ;O. Skoro już u Ciebie doszło do poczęcie to dobrze, że dzidziuś jest na swoim miejscu. Też mi się wydaje, że możesz być w ciąży. Koleżanka mi opowiadała, że od papierosów odrzuciło ja jedyny raz właśnie w pierwszych dniach po zapłodnieniu - reakcja organizmu była niesamowicie szybka. Dbaj o siebie, bierz kwas foliowy (co najmniej 400 jednostek dziennie) i melduj co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja na 4 dni po owulacji ktora byla bolesna jak nigdy zauwazylam na majtkach mala czerwona plamkę, a zaraz po tym mleczny gesty sluz. nie wiem co o tym sadzic. Teraz mnie bola strasznie piersi jak nigdy, swedza mnie i nawet dotknac nie moge, ale mozliwe ze sobie to uroilam wiec nie chce zapeszac. za tydzien wypada mi okres wiec dopiero wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki,ja od tygodnia choruje :\:\:\ nie mam sil,a do roboty trzeba chodzic...jeszcze tydzien do konca umowy i bede wiedziala ile mam czasu by zajsc...ogolnie to sie nie czuje,a jutro powinna @ przyjsc...raczej.A jak Wy sie czujecie?? Uwazajcie na siebie bo o przeziebienie nie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
Witam Kobietki, mam pytanie.. zaczne od tego ze 3 lutego mialam miesiaczke. Szczerze mowiac nie wiem dokladnie kiedy mam dni plodne i owulacje, z moim chlopakiem kocham sie czesto bo od 6 miesiecy mieszkamy razem wiec tez ciezko mi okreslic kiedy to robilismy a kiedy nie. Od 2-3 dni zauwazylam delikatne plamienia. Dzisiaj rano pobolewal mnie tez lewy jajnik mam wahania temperatury i ostatnio ciagle spie. Pierwszy raz pojawily sie u mnie takie dziwne objawy a to plamienie to juz wgl nowosc. Czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Czy to plamienie to implantacja? Jak to bylo u was, bardzo prosze o jakas opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka czy Ty się przypadkiem nie rozstawałaś ze swoim mężczyzną? Bo kurcze, coś mi się może pomieszało, może pomyliłam historie ale jakoś tak kojarzę. Coś się zmieniło? Ja też choruję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu miałam czas tu dotrzeć. Blondyneczka to super ze film ci się podobał ja czekam aż będzie w necie :) Zrobiłam dziś test owulacyjny i są dwie kruchy kurde mam nadzieje ze nie przeoczyłem bo nie mogliśmy się przytulać w piątek i sobotę i nie miałem testów ze sobą dopiero dziś zrobiłam i są dwie czyli rozumiem ze owulacji jeszcze nie było i może być lada moment? ?? Mam śluz plodny. Wiec dzisiaj działamy mam nadzieje ze nie za późno :) Moniqu kurde zawsze coś trzymaj się zaleceń lekarza a będzie wszystko ok na pewno wiem trudno mi mówić co czujesz ale jestem z tobą :) Justyneczka chyba jakiś wirus krąży w powietrzu bo dużo ludzi znajomych moich jest chorych szybkiego powrotu do zdrowia. Koniecznie daj znać jak tam z umowa za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona poczekaj z 2 dni i zrób test może to być implantacja ale nie musi tym bardziej ze mam @ nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×