Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Sarilec nooooo jakie wyniki bety :) świetnie! Cd tsh to faktycznie normy dla nas są max do 2,5. Ja dziś tez odebrałam wynik i mam 3. Leć do endo, pewnie przez ciążę podniesie Ci dawkę hormonu bo dziecko do 3mca będzie korzystać z Twoich hormonów i stad pewnie Ci podskoczylo. Trzymam kciuki kochana! blondyneczka ano ja mam problemy z tarczyca i chyba dlatego straciłam 2 poprzednie ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate i Agnieszka ja dziś 15dc ale u mnie nie było przytulanek z wiadomych przyczyn nie stety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 bio oil jest bardzo dobry na rozstępy,mi bardzo szybko znikły takie już stare jak blizny, miałam na udach nie dużo ale jednak i byłam w szoku ponieważ nie sądziłam,ze coś może pomóc. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w Holandii małą buteleczkę za ok 9 euro i nawet połowy nie zużyłam,w Polsce nie mam zielonego pojęcia jaki jest koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet,Agnieszka,Ruda u mnie 15 dc...idziemy w tym samym czasie :) czy byla owulacja??? Hm...dobre pytanie,,,a u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
To mój partner robił zakupy ale wydał ok 40 zł bo mówił że zapłacił 70 zł a 30 zł kosztowały witaminy :-) buteleczke mam 125 ml bardzo ładnie pachnie :-) baletka a po 1 stracie lekarz nie kazał po robić ci badań ? Ja po miesiącu miałam już zrobić FSH i TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Poprawie się robiłam TSH i FT4 . U mnie wartość była od 0,27 - 4,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi fajnie ze Ci leki pomogly:-) Annamaria pieknie Ci beta rosnie:-)a jak sie czujesz? No dziewczyny widze ze szykuje nam sie ciekawy weekend majowy:-)bedzie masowe testowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka no w sumie nie tak tanio ale działa zaskakująco,chyba widziałam w rossmannie ok 40 zł tylko nie wiem jaka była pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaHhhhh
Witam! Bardzo przepraszam za wtracenie sie do watku, ale naprawde potrzebuje porady, a wiem, ze tu znajde osoby kompetentne do jej udzielenia :) bede wdzieczna za jakakolwiek.reakcje! Chcialabym nakreslic caly problem moich watpliwosci. Zaczne od najwazniejszego pytania, ktorego bedzie dotyczyc caly wywod - czy to moglo byc plamienie implantacyjne? Biore tabletki antykoncepcyjne. Bardziej z uwagi na ograniczenie menstruacyjnego bolu i obfitosci krwawienia niz dla samej antykoncepcji, bowiem jesli zaszlabym w ciaze nie plakalabym z tego powodu, nawet sie cieszyla. Mam ponoc dosc spora nadzerke i problemy z tarczyca. Tak dla jasnosci o tym wspominam. Dwa tygodnie temu przeziebilam sie. Zaczelam brac leki typu GripexHotActiv, Upsarin, Rutinoscorbin, wszelakie dostepne srodki na przeziebienie. Niestety nie pomogly i dostalam antybiotyk, dokladnie 6 dni temu. Nazywa sie Augumentin. Dodam, ze w tym cyklu brania tabletek, polaczonych z poprzednimi, zdarzalo mi sie spoznic z wzieciem tabletki badz tez calkowicie ja pominac, i raz juz podczas choroby zwymiotowac. Dzis minal 6 dzien od mojego niezabezpieczonego stosunku, ale tez jedna noc od ostatniego. Dzis rano zauwazylam slad na.pizamie po malej ilosci krwi. Pomyslalam, ze to moze z otarc badz nadzerki po stosunku. Jednak w ciagu dnia okazalo sie, ze to ewidentne plamienia, sluz zabarwiony na rozowo, ewentualne male slady krwi. Przelecialo mi przez mysl, ze moze to byc plamienie implantacyjne. Chcialam po prostu odczekac jeszcze pare dni, i zrobic test, tak dla.swietego spokoju, jednak.plamienie to skonczylo mi sie wlasnie, czyli trwalo okolo 24h, mniej wiecej. Zaczelam rozwazac, czy to z powodu obnizenia hormonow przez antybiotyk, czy juz wczesniejsze ogolnie dostepne lekarstwa, czy moze.otarcia postosunkowe, czy moze nadzerka, a moze plamienie implantacyjne? Czy moglabym zatem prosic o interpretacje kogos postronnego? Nie wiem czy powinnam sie tym martwic i rozwazac jako potencjalne problemy, czy moze zrobic test z uwagi na ewentualna ciaze czy nie.. bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaHhhhh
Witam! Bardzo przepraszam za wtracenie sie do watku, ale naprawde potrzebuje porady, a wiem, ze tu znajde osoby kompetentne do jej udzielenia :) bede wdzieczna za jakakolwiek.reakcje! Chcialabym nakreslic caly problem moich watpliwosci. Zaczne od najwazniejszego pytania, ktorego bedzie dotyczyc caly wywod - czy to moglo byc plamienie implantacyjne? Biore tabletki antykoncepcyjne. Bardziej z uwagi na ograniczenie menstruacyjnego bolu i obfitosci krwawienia niz dla samej antykoncepcji, bowiem jesli zaszlabym w ciaze nie plakalabym z tego powodu, nawet sie cieszyla. Mam ponoc dosc spora nadzerke i problemy z tarczyca. Tak dla jasnosci o tym wspominam. Dwa tygodnie temu przeziebilam sie. Zaczelam brac leki typu GripexHotActiv, Upsarin, Rutinoscorbin, wszelakie dostepne srodki na przeziebienie. Niestety nie pomogly i dostalam antybiotyk, dokladnie 6 dni temu. Nazywa sie Augumentin. Dodam, ze w tym cyklu brania tabletek, polaczonych z poprzednimi, zdarzalo mi sie spoznic z wzieciem tabletki badz tez calkowicie ja pominac, i raz juz podczas choroby zwymiotowac. Dzis minal 6 dzien od mojego niezabezpieczonego stosunku, ale tez jedna noc od ostatniego. Dzis rano zauwazylam slad na.pizamie po malej ilosci krwi. Pomyslalam, ze to moze z otarc badz nadzerki po stosunku. Jednak w ciagu dnia okazalo sie, ze to ewidentne plamienia, sluz zabarwiony na rozowo, ewentualne male slady krwi. Przelecialo mi przez mysl, ze moze to byc plamienie implantacyjne. Chcialam po prostu odczekac jeszcze pare dni, i zrobic test, tak dla.swietego spokoju, jednak.plamienie to skonczylo mi sie wlasnie, czyli trwalo okolo 24h, mniej wiecej. Zaczelam rozwazac, czy to z powodu obnizenia hormonow przez antybiotyk, czy juz wczesniejsze ogolnie dostepne lekarstwa, czy moze.otarcia postosunkowe, czy moze nadzerka, a moze plamienie implantacyjne? Czy moglabym zatem prosic o interpretacje kogos postronnego? Nie wiem czy powinnam sie tym martwic i rozwazac jako potencjalne problemy, czy moze zrobic test z uwagi na ewentualna ciaze czy nie.. bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wartość TSH : Kobiety 0,35-5,50 mU/L kobiety ciężarne 0,01-2,5 mU/L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiacu nic nie obserwuje. Kochamy sie i tak czesto bo co 2 dzien. teraz mam wzmozona chec na przytulanki wiec podejzewam ze jestem okoloowulacyjnym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Kamyczek! To kompletny fart, naprawde niedowiary! Myslalam, ze przy dobrych wiatrach min. 1 rok to potrwa. Zaskoczyło od razu i jestem bardzo wdzięczna mojemu ciału. Tobie tez sie uda :) Sprawdziło sie to, co mowi wiele par - nie mozna za duzo o tym myślec i obciążać głowy. Wiem, ze o to najciężej! Moja fasolka ma ok 5 tyg., musze o nią mocno dbać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Baletka! Jutro ide do mojego endo. Zobaczymy co ona na moje TSH. Kiedy nasz termin porodu? Mi wychodzi wstępnie 20 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszkahhhh nikt ci nie zagwarantuje że to jest implementacja ale jeżeli myślisz że może to być to bo nie brałaś leków to odłuż anty do czasu @ albo idź do lekarza i zapytaj co powinna zrobić żebyś lekami ewentualnie nie uszkodziła w jakiś sposób fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Maomi, mi mój lekarz wspomniał w listopadzie że mam przez rok starać się w naturalny sposób, i spróbować na przepisanych lekach. Jakby się nie udało utrzymać ciąży, to wówczas można dołączyć encorton. I spróbować nadal przez pół roku naturalnie. Ale już potem trzeba nakierować się na in vitro.. Ja nam daje 3 miesiące jeszcze. Potem chcę zapisać się do kliniki leczenia niepłodności. Mój lekarz chciał tak spróbować, bo nie miałam nigdy problemów z zajściem.. A teraz jakoś nie można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Sarilec no faktycznie, wiele szczęścia Cię spotkało :-) Reni nie mówię że nazwałaś mnie idiotką. Sama bym siebie tak nazwała jakbym starała się o dziecko ot tak.. Evi, ja nadal mam nadzieję, że w końcu się uda urodzić zdrowe dziecko.. Marzę o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny prosze o pomoc! :) Od 4 kwietnia do 10 kwietnia mialam dni plodne. W tym 9 kwietnia owulacja. W kazde z tych dni kochalismy sie z partnerem do konca. (Staramy sie o dziecko) Okres powinnam miec 23 kwietnia. Ale juz dzis (20kwietnia) dostalam lekkiego okresu, najpierw byl sluz brazowawy a potem czysta czerwona krew wraz z bolami brzucha. Juz od kilku dni bolaly mnie piersi I mialam ochote na rozne jedzonka :) zrobilam dzis rano test jak tylko zobaczylam krwawienie ale wyszedl negatywny :( w internecie wyczytalam ze "plamienie" moze trwac do dwoch dni I moze byc nawet intensywne w niektorych przypadkach. Ale czy to prawda? Czy moj okres nawiedzil mnie 3 dni wczesniej czy to implantacja moze byc bardziej intensywna niz pare kropelek? Prosze o pomoc bo nie chce robic sobie nadzieji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Do gościa. W moim przypadku implantacji nie odczulam wogole, a wszystkie testy wychodziły negatywne aż do dnia spodziewanego @ Kazdy przypadek jest inny. Mozesz pojsc na badanie beta Hcg, ktore na pewno da Ci juz na tym etapie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
gościu zgodzę sie z poprzedniczką, poczekaj kilka dni i wykonaj ponownie test. Sarilec Ty farciaro!!! teraz dbaj o siebie, dajesz nam nadzieje.. ja testuję w majówkę , właciwie to przed. obawiam się że jak dostanę @ to mi się spier..... humor i zepsuje małżowi i młodej wycieczkę ehhhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszne zawroty głowy od wczoraj co prawda kochaliśmy się z mężem przed konfliktem w pierwszy dzień płodny ale raczej nie łącze tego z ewentualna ciąża bardziej z przesileniem wiosennym i przemeczeniem,ostatnio dużo się dzieje u mnie aktywnie,praca,dom i spędzanie dwóch godzin codziennie na siłowni :-/ miłego dnia życzę forumowiczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka co do owulavji to nie wiem czy hm była niby śluz był testy owulacyjne pokazały plus raz czy 2 mnie zakulo i tak nic kurde wiecie co temp stoi w miejscu bo nie ma ewidentenego skoku tylko o 2 kreski. zastanawiam się tylko czy to czasem termometr jest treflny bo jak moja mama sobie mierzyłam 2 razy to za każdym razem inna temp. ale jutro do gina idę to zobaczymy ale bede się stresować bo nie byłam u faceta jeszcze :-) co do Agnieszkih to mi się wydaje ze to plamienie mogłobyc z nadzerki. jak ustanie zrób test ew idź do gina. gość może nawiedziła cie poprostu szybciej mj się też czasem zdazalo dostać okres szybciej. ja bym doczekała 2 dni od tego krwawienia i zrobiła test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie zaczął się 5 tydzień i jakiś spwcjalnych objawów nie widzę. Jedynie brak okresu, piersi takie jakie byly jedynie jak je dotkne to sa troche bolesne. To chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×