Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

ja przy pierwszej ciąży czekałam na miesiączkę już chodziłam z podpaską brzuch mnie bolał bardzo mocno i wiedziałam że na pewni niedługo dostanę ; ) a co się okazało nie dostałam zrobiłam potem test i buch 2 kreski . wiem że potem mnie właśnie nie bolał. Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
najlepszy był mój narzeczony dzis rano przytulił się do mnie złapał mnie za pierś potem za drugą i mówi do mnie" cycki ci urosły i to o jakies 2 rozmiary " no myślałam że wybuchnę śmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Hehe mężczyźni naprawdę czasami jak coś powiedzą to można płakać ze śmiechu ja do mojego męża tez mówiłam ze piersi mnie bolą a on mówi " no bo w ciąży jesteś " :) żeby to było takie łatwe :) ja dzisiaj tez zauważyłam że mi się powiększyły mam małe piłki xd wiec widać gołym okiem i takie żyłki mi powychodzily ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no u mnie też są widoczne takie żyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Ja jak źle się poczuje to mój od razu mówi- jesteś w ciąży na 100% :-) Wczoraj byłam na zakupach i było okropnie gorąco a on do mnie -nie jest ci tak bez przyczyny gorąco na pewno dzidziuś rozwija sie w ciepłym gniazdku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ty możesz się dowiedzieć lada dzień o ciąży :) ja musze czekać jeszcze dwa tygodnie :( a masz może takie uklucia w piersiach czasami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
No właśnie chodzi mi o co jakiś czas . Teraz od momentu jak zaczęły mnie boleć te piersi to zauważyłam że co jakiś tam czas czuję takie ukłucia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mężczyźni są pocieszni :P Ja napisałam rano sms do mojego męża jak był w pracy ze okresu nie mam jeszcze a on odpisał "bo nasz groszek walczy"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
juz bym chciała wiedzieć czy jestem czy nie jestem bo pierwszą ciąże poroniłam i chce wiedzieć czy mam uważać ze wszystkim co jem pije i robie czy nie i jeszcze pale fajki a tak to bym miała poważny pretekst do natychmiastowego rzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja w pierwszej ciąży papierosy rzuciłam dopiero w 7 miesiącu .. :o i z powrotem zaczęłam palić z głupoty jakieś 3 miesiące po porodzie. . Głupia ja... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja w pierwszej ciąży rzuciłam palenie w 7 miesiącu ciąży :o a zaczęłam spowrotem palić 3 miesiące po porodzie z głupoty .. głupia ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja lubiłam popalać ale jak zaszłam w ciąże (a jeszcze testu nie zrobiłam) to nawet o tym myśleć nie mogłam... teraz mam w głowie totalną blokadę na alko i papierosy.... ja oczekuje wizyty u lekarza startuje do niego o 18.... dużo emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popalam i czasami mam wrażenie,ze smakuje dym jak chlor chyba mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wlasnie po wizycie u gina. Wyliczyl ze to 5 tydz i 5 dzien. Dostalam skierowanie na badania pierwsze i jutro rano mam robic zeby w czw znowu do niego isc. A i iczozord czy ty tez mialas nie zalecany seks do 12 tyg? Bo mi powiedzial zebym do 12 tyg raczej nie wspolzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczyny. Wczoraj bylam u gin. Wychodzi na to ze ciaza jest mlodsza niz byc powinna. Bo powinnam jutro konczyc 6 tydzien. A wg usg jest to 5/6 tydzien. Serduszka wiec jeszcze nie bylo. Ale pecherzyk z zarodkiem jak najbardziej widoczny. Dzis rano juz zrobilam pierwsze badania ktore zalecila mi gin. Nadal mam brac luteine i duzo odpoczywac. I moja pani doktor powiedziala zebym nie wzbraniala sie przed nospa bo nie zaszkodzi a napewno pomoze na czeste bole podbrzusza. Kolejna wizyte mam za dwa tyg 13 kwietnia. Pati mi np nic nie powiedziala na temat seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Niewytrzymalam i zrobilam test przed chwila i nic jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyslona myszka a to widzisz ja chodze do gina w podeszlym juz wieku to moze tak mowi dlatego hehe :) ja pewnie bd miala usg po swietach, lenna zrob bete to bd miala jasnosc, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Poczekam do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna juz lepiej zrób bete bo tylko wydajesz kase na testy a tak będziesz miec jasna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Pati mozliwe :) Heh..mnie bardzo jednak nadal martwia te bole podbrzusza i takie jakby pieczenie. Dziewczyny czy tez tak mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Mam jeszcze jeden test i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Lenna moze i Tobie przesunela sie owulacja?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Juz sama nie wiem co mi sie przesunelo wiem ze okresu nie mam a powinnam miec w piotek a testy wychodza negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×