Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość reniiii
Evi1705 nie martw sie stres nie jest ci potrzebny ;-) Ja tez odczowam jakies bole gdy siedze ale nie wiem moze sobie wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jasne ze sie uda:-) popatrz ile nas bylo, tych starajacych sie i wiele z nas ujrzalo te dwie kreseczki:-) to musi byc szczesliwe forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
No jak czytam - to bardzo szczesliwe jest to forum :D Dzięki Evi, Moniq:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Dziewczynki łóżeczko gotowe :p az jutro bie będzie się chcialo jutro wstać na pobranie krwi ::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 luby w domu to w obroty go bierz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Nawet mamuska.a mi tera powiedziala ze chcialaby sie doczekać wnuka lub wnyczke ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 ja to szlysze od tesciow non stop-a wnuk kiedy ;-) A skad ja moge wiedziec kiedy jak bym chciala i nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Oj reniiiia znam to.. ile razy mowie ze mam wzdęcia albo piersi obolale to tesciowa o będziemy niedlugo bawic.. ehh no nic czekam na Twoje wyniki rano :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Sama juz sie doczekac nie moge jeszcze przed chwila dostalam jakies dziwne biale uplawy moze to zapalenie jakies ahh jutro sie wyjasni ;-) Dzisiaj dziewczyny chyba dzialaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Juz zanikly hmm dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Moze to i dobrze dziewczyny niektóre tatak.mialy uplawy biały sluz bedzie dobrze kochana :* a mnie jajnik pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 zauwazylam ze jak chce dzidziusia to mnie od okresu do okresu ciagle podbrzusze boli ja nie wiem czy nie wariuje juz i cale szczescie jutro odwiedze gina bo jakos brzuch z lewej strony mnie boli tak jak by jajnik hmm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
o ktotorrj do tego gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka tylko dla nas to forum mogło by się pospieszyć i szybciej nas uszczęśliwić :) U mnie dziś 2 kreski na teście owulacyjnym działamy działamy w końcu trzymać kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Bete mam odebrac o 12 a o 12.30 wizyta jakos zleci,moj jutro wraca z trasy i strasznie dluzy sie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
agnieszka5g ja trzymam kciuki dzialaj dzialaj :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Niby to forum szczescie przynosi wiec i nam szczescie przyniesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka kasik życzę owocnych działań reniii daj jutro znać jaki wynik bety :) pozostałym dziewczynom też życzę udanej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
agnieszka5g staranka sie udaly ;-) kosik92 lozko sie sprawdzilo ?;-) Dzisiaj decydujacy dzien dziewczyny chociaz mam marne przeczucie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Renii ciezko sie przyzwyczaić do nowego łóżeczka :( kochana nie martw sie na zapas :* Ja jade na sprawdzenie gr krwi i na tsh . Nie wiesz ile u was kosztuje,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Renii jesli nadal nie ma @ to musi sie udac:)mysl pozytywnie:)wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki:)mi dzis według"kalendarzyka" w telefonie zaczynaja sie dni plodne wiec mam nadzieję na mily wieczor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
**GABI GABI GABI GAAAABI:-) Jtu jestem, zostawilam wpis pare ladnych stron temu, ale zostalam "zagadana" i nikt nawet nie zauwazyl, ze jestem :-) Cudnie, ze czujesz juz ruchy:-) Ja chyba jeszcze musze troszke poczekac, bo to pierwsza ciaza....Choc przyznammszczerze, ze myslalam iz z blizniakami mimo wszystko ruchy poczuje wczesniej..no ale coz... Ja i moje szkraby czujemy sie dobrze.mdlosci zdarzaja sie juz sporadycznie, aczkolwiek dokuczliwe sa napady goraca...np w sklepie.Czlowiek chce sobie ciuszki poogladac a tu trzeba sie ewakuowac:-) Plci jeszcze nie znam,mam nadzieje ze w lrzyszlym tygodniu dowiem sie kto mieszka pod moi serduszkiem...Czuje, ze to beda dziewczyneczki, no ale dopiero USG- prawde nam powie;-) Pamietasz jak mowilam, ze mam termin na 8 lipca? Wiele sie zmienilo w tej materii.Juz teraz wiem, ze na 100% bede miala cesarskie ciecie ze wzgledu na jednokosmowkowosc dzieci i ze....szkrabki pojawia sie jakies 3 tygodnie wczesniej:-) Takze ja juz w czerwcu bede szczesliwa mamusia:-) Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze...bez zadnych komplikacjii.. Aaa i jeszcze jedna wazna rzecz- znalezlismy mieszkanie i pewnie w okolicach kwietnia/maja bedziemy sie przeprowadzac :-) Sciskam mooooocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renii oczywiście ze staranka były teraz będą przez kilka dni :) trzymam kciuki za ciebie! I oczywiście marjanka za ciebie tez :) Beatrice miło że u ciebie wszystko ok przeprowadzka jest męcząca ale jak już będziecie po wszystkim to będziesz szczęśliwa. Ale fajnie masz ze masz 2 maluszków tez bym chciała bliźniaki :) trzymaj się cieplutko. W następnym tyg w sobotę idę zbadać moja prolaktyne ponownie czy spadła zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
beatrica bliźniaczki super:) ale fajnie:) dziekuje za wsparcie :) jakoś to będzie a będzie napewno dobrze:) musi być:) jesteście niesamowite dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
** Agnieszka **Marjanka :-) dziękuję.Na pewno bede miala mase pracy przy dwojce bąbli, ale jakos mi to nie przeszkadza:-) Jesli marzycieo bliznietach - to zycze Wam ich z calego serca...fakt, ze wieksza odpowiedzialnosc i podwojone obowiazki, ale tez...PODWOJONA RADOSC:-) A co do przeprowadzki to powiem Wam, ze mam strach w oczach..Jak ja dam sobie rade, z duuuzym brzuszkiem.?Juz teraz mecze sie jak diabli a gdzie tu ukladanie, sprzatanie, urzadzanie....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że tutaj bardzo żywiołowa dyskusja się toczy i że znacie się dziewczyny na temacie i to dobrze bo akurat ja mam pytanie o objawach ciąży o których myślę że mam... staramy się o dziecko chyba już z 3 miesiąc i na razie bez skutków ale próbujemy dalej, ale teraz chyba jakiś przełom nastąpił, kochałam się z facetem 5-6 dni temu, a 2 dni temu był dzien w ktorym zazwyczaj dostaję okresu ale nic... w dodatku pobolewają mnie lekko piersi i w sumie to tyle, nie czuje jakis innych specjalnych objawów jak niektóre kobiety które maja od razu nie wiadomo co ale czuje, ze jak by cos z tym było innego... czytałam też tutaj informcje; http://www.biomedical.pl/ciaza/objawy-ciazy-76.html no i napisane jest, że kazda kobieta może to przeżywać inaczej :> więc to mnie tak trochę podbudowało jak myslicie kiedy iść po test?? czy to będzie już dobry moment czy może poczekac jeszcze dzien bo tam była mowa o 7 dniach po stosunku, no to jeszcze nie ma 7. A jak było u was na sammy początku? kilka dni po? miałyście jakieś specjalne objawy czy bylo tak że praktycznie nic tego nie zapowiadało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Beatrice dasz sobie rade:) dla pocieszenia powiem Ci że ja jestem 4 miesiące po ślubie a będę przeprowadzać się juz 3 raz masakra... Ale wierzę że teraz juz na dłużej będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No to gratuluje w sumie swiezo upieczonej mezatce:-) Oj zagrzejecie gdzies miejsce :-) Czasem oplaca sie szukac dluzej by w koncu znalesc idealne, wprost stworzone dla nas miejsce..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×