Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Evi gratulacje! fajnie, że nas znalazłaś:) chwilę mnie nie było a tu tyle postów więcej że szok, nie mogę się ogarnąć! :) zaraz będę czytać wpisy, póki co to melduję że przyrost beta chyba ładny - dziś już 267 a w piątek było 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniq87 gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) już właśnie większość doczytałam :) Renii ja myślę, że się udało tylko bardzo późną owu miałaś i dlatego taki wynik..od 5 chyba się zakłada, że jest ciąża , chociaż patrzę teraz na moje wyniki i piszą,że 5,8. Aga to że nie masz ochoty to nic nie znaczy! ja w grudniu miałam mega ochotę, sama się rzucałam na męża hehe,a w tym cyklu praktycznie nie bardzo mi się chciało, nie mówię, że z musu, ale mąż musiał wprawić mnie trochę w nastrój :) także tym się nie przejmuj:) a zmiana taktyki to dobra sprawa czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Evi - gratuluje!!;) ja cos czuje ze odpadam w tym mc.. dzis dostalam bole jjak to zawsze przed okresem.. :( juz jestem zlej mysli. Ale co ciekawe od 3 dni mam bardzo mocno obololale piersi i powiekszyly sie prawie o rozm. (NNormalnie mam rozm. 70e, dzis na zakupach przymierzalam 70f o.O). Ale dziwne jest to, ze widac na brodawkach duze zielone zyly, a takze na piersiach ( ale tu troche mniej widoczne). co tak nie mam normalnie podczas cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiax wszystko jest możliwe :) mi też żyłki doszły, wprawdzie po teście już je zauważyłam, ale jednak :)bóle do terminu @ też miałam, więc spokojnie:) który dziś dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Dzis ostatni dzien cyklu 29. Jutro powinna przyjsc @. chociaż wole by nie przyszla xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosia to trzymam kciuki żeby nie przyszła jutro :) Poczekam do owulacji i wtedy zadzoalamy może się uda :) Najgorsze jest to ze mój ma druga zmianę i często i gęsto juz o tej h jak wraca mi się chce spać. Ale nic tylko test pokaże 2 kreski i będziemy działać. Widzę że zdecydowanie ten cykl będzie dłuższy niz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Hej dziewczyny zaraz lece na bete moze uda mi sie wydębić numer telefonu do laboratorium bo ta nie pewnosc mnie wykonczy ;-) Mam nadzieje,ze ktoras dzisiaj nam oswiadczy ze sa dwie kreseczki trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi Moniq gratuluję!:) kosiax trzymamy kciuki zeby ta franca nie przyszla:)renii daj znac koniecznie jak czegos sie dowiesz:) każdy pozytywny test daje nadzieje pozostalym:)ja wczoraj męża przydusilam i musze kombinować zeby go chociaz raz na trzy dni zaciagnac do lozka bo w ostatnim cyklu mi sie wymigal w dni plodne - niech sie przyzwyczaja jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kiosia trzymamy mocno kciuki zzeby nie przyszla a kysz a kysz czary nary :D reniii za Ciebie tez sa kciuki ;) miejmy nadzieje ze i u CIebie beda te dwie kkreskieczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Maomi no musisz mężulka wziasc w obroty :p tym razem nie daj mu sie wymagać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Dzięki dziewczyny :) moj facet tez juz sie pyta czy juz mozna isc na badanie krwi itp. Tez sie doczekać nie moze dzieciątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
maomi przyduszaj go ostro ;-) Ja swojego moge przyduszac tylko w weekend ale jak byl na swieta to ostro probowalam go brac w obroty chociaz raz na 2-3 dni ;-) Juz po badaniu teraz trzymac kciuki by sie udalo,przy okazji zapisalam sie do lekarza bo skoro nie wyszlo to trzeba okres wywolac cholera jasna znow kasa pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Renii trzymam kciuki ze wyjdzie pozytywnie !:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax moze ta wredna malpa sie nie zjawi sioo ;-) Moze to dzidzius daje znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Oby!:) juz nie moge sie doczekac az zrobie test jak ta malpa nie przyjdzie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax jutro robisz tesciora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Chyba.. moze zrobie w sobote (o ile wytrzymam xp) bo wiadomo, ona to czasami sie spóźnia na swoj termin... wstepnie czekam na jutro. W koncu 15 mialam owu. Wiec ile mozna czekac xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ehh dziewuszki oby nam się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
^^ za wszystkie trzymam kciuki !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kosia a jakies objawy masz?? Wiesz mi sie kiedys 4 tyg spozniala az w koncu przyszla na prima aprilis myslalam ze to zart :p:p jeszcze mialam kilanascie llat wiec maly strsik byl :D ale teraz chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Przez 11 dni mialAm temperature, czasami pobolewal brzuch tak jak podczas miesiaczki. A takze non stop zmeczenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renii beta zrobiona? Kiedy wynik? Robi sie tu calkiem obiecujaco:-) Ja dzis lece oznaczyc grupe krwi i umawiam sie na USG genetyczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna271
To gosciu z wczoraj wieczora to juz mój drugi test negatywny a @ dalej nie ma brzuch ciągle boli ja juz nie wiem tak bardzo bym chciała żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Dzis rano mialam tez zawroty glowy.. wiesz., jak sie czeka na ciążę to moga byc dla nas wszystkie objawy xp. Chociaz my sie juz dluzszy czas staramy - a tylko w tym mc jest caaaalkowicie inaczej ;) chlopak juz zapowiedzial, ze jak bedzie test pozytywny to zabiera mnie do restauracji na romantico kolacje :D ale on tez jakos doczekac sie nie moze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
U mnie juz po becie przed 9 polecialam niestety dopiero jutro po 12 wyniki wiec wiecie jak sie czuje ta ciagla niepewnosc ;-( Ja tez tak czekalam z testem ale niestety apteczny ciagle negatywny a od 3 dni juz nie robie czekam na bete szkoda mi kasy chociaz mam jeden w zapasie ale nie chce rozczarowania niech lezy i odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
magdaa88 ja tez zrobialam sobie grupe krwi bo moze to smieszne ale nawet nie wiedzialam jaka mam tylko ze + :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Ja w 1 ciazy dowiedzialam sie grupe krwi. Ale szczerze mowiac - o ciazy dowiedzialam sie dopiero w 4 mc. Bo okres itp byl normalnie, a ja nie spodziewalam sie ze moge byc w ogole w ciazy xp. Zrobilam test jak zaczelam wymiotowac i zanikl mi okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax trzymam kciuki ;-) Niech luby zabiera cie na kolacje tak czy inaczej ;-) Powiem ci szczerze,ze ja objawy ciazowe mialam co miesiac i nic nie wyszlo ale tym razem wlasnie nic jakos tak inaczej temperatura ciagle 37 fakt faktem nie mierze ciagle ale przed okresem zawsze byla 36,4 wiec możne cos sie dzieje i tak wlasnie ma byc bezobjawowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax to ty juz masz dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×