Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kosiax
No oby ;) ale sie nakrecilam!!!:) nie moge juz przestac myśleć o tym by sie udalo nam wszystkim !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Tak. Mam juz jednego ;) ma 4 lata, a nie chcielibysmy zeby byl jedynakiem xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
To nawet tego jednego malucha ci zazdroszczę !!! ;-) Ja tez jestem nakrecona jutro bede wiedziec ah juz doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Jakie to czekanie jest niepewne i długie... Ja w głębi serca wierzę że mam się udało i Wam też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
marjankaa a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax- ty dowiedzialas sie o ciazy w 3 miesiacu ? Moja siostra byla prawie w 5 miesiacu i nic nie wiedziala okres zawsze jak w zegarku imprezowala noromalnie wszystko jak poszla do lekarza to malo co nie zemdlała jak jej powiedzial szok totalny ale to sa wyjatki tylko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
hej dziewczynki ja tez czekam nadal, temp dzisiaj rano 36,94 , ale niestety bol krzyza mam takie jak wlasnie przed okresem :-( no i mam brak apetytu a normalnie przed okresem zjadlabym konia z kopytami :-) reniii niesamowite ze tak dlugo trzeba czekac na oznaczenie bety :-( ja tez kiedys robilam rano to wyniki mialam po 16 i taka jedna wstretna baba powiedziala: DEFINITYWNIE nie jest pani w ciazy - jakby nie wystarczylo powiedziec ze po prostu nie jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Renii dziś rano robiłam juz drugi test i negatywny wyszedł... Wiem wiem badanie hcg było by najlepsze ale kurcze drogie to badanie jest... @ dalej nie ma brzuch ne kilku dni boli a szczególnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
asiula_81 niestety u mnie wczesniej sie nie da odebrac chcialam zadzwonic wieczorem ale powiedziala,ze tylko osobiscie :-( Ja bylam pewna ze jest negatywny bo powyzej 5 jest pozytywny ale powiedziala,ze 4.75 to na granicy pozytywnego i koniecznie po 48h powtorzyc wiec jestem zakłopotana i wierze w to co powiedziala,okresu jak nie bylo tak nie ma.Ja zawsze przed @ wcinam slodycze a teraz nie moge przelknac nic slodkego wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
marjankaa moze testy jeszcze nie pokazuja ja prawdopodobnie @mialam miec 6 dni temu ale nic do tej pory wiec jest nadzieja.U mnie beta kosztuje 24zl a u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
renii no to czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ja jutro robie grupe krwi bo tez nie wiem. Oj dziewczyny moze sie udalo trymam mocno kciuki i mam nadzieje Ze teni jutro będziemy sie cieszyć z toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renii zatem czekamy z Toba, a ja grupe krwi mialam oznaczana ale nie mam piezatki placowki, a moj gin woli miec pewnosc tym bardziej ze jest to niezbedne do karty ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
jesli chodzi o grupe krwi to lepiej miec penosc,ja mam ze szpitala ale gdy pytalam lekarza to powiedzial -- a pozniej dostalam kartke i napisane ++ wiec sami widzicie jaka jest nasza służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Szczeże nie wiem ile u nas kosztuje hcg ale słyszalam że koło 30 paru złotych... Ale z ciekawości poszukam numeru zadzwonie i zapytam. Jeszcze przed praca podjechałam żeby się do lekarza gina umowic się ale wiecie co urlop ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Moj gin cale szczescie jutro jest i tez wizyta 150zl ale musze isc zdecydowanie za czesto go odwiedzam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Ja na NFZ idę na szczęście umawia się w dniu wizyty więc nie trzeba czekać:) będę czekać do poniedziałku i w poniedziałek pójdę chyba że przez weekend nadejdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Ja chodzę do lux-med. za 70 zł mc mam nieograniczoną ilość wizyt u Gin i 7 innych lekarzy, a dodatkowo mam darmowe badania krwi :) Dziewczęta.. Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam 1 test... i 2 kreski ! :D Jutro jeszcze powtórzę dla pewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
marjankaa a miejmy nadzieje,ze nie bedzie malpiszona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
reniii cały czas wierzę że nie będzie jej;-)że się udało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
podziwiam Was dziewczyny że tak cierpliwie czekacie :) ja bym pewnie przy jednym dniu spóźnienia @ ze trzy testy zrobiła :p mi się strasznie dłuży ten czas przed owulacją... jak byłam młodsza to mnie cieszyło że mam cykle 33 dni a nie 28, a teraz wolałabym odwrotnie :) asiula, smutna nie wybieracie się na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
kosiax gratulacje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax ;-) ;-);-) ale sie ciesze !!! GRATULUJE !!!!!! 2 kreseczki jupi jupi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
maomi nie wybieram sie na bete bo sie boje rozczarowania znowu i glupiej baby beznamietnie mowiacej o braku ciazy :-( czekam cierpliwie a jak przyjdze ta @ to juz wole sie posmucic w domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax a odczuwasz cos masz jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna271
Nie nie idę na hcg poczekam do poniedziałku jeśli @ nie przyjeżd idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Teraz to największym objawem jest radość :D Ogólnie boli mnie biust, powiększył się i żyłki widać ( jak pisałam wczoraj). Przed testem pobolewał mnie brzuszek - teraz to euforia się ukazuje :D, no i lekka temperatura 37,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax nawet nie wiesz jak sie ciesze ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×