Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

2 lata. Zaraz się pewnie obudzi z drzemki więc jakbym długo nie odpowiadała to wybacz :) Mówiąc "wszystko jest możliwe" gin pewnie chce jak najlepiej, chociaż nie zdaje sobie sprawy, że to zamiast uspokajać to irytuje :) Ja też jestem z gatunku niecierpliwców i chciałabym wiedzieć wszystko JUŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od owu mam temperaturę 36,2 do 36,4. Nie wiem co się dzieje, obolałe piersi i podbrzusze. Wczoraj byłam na spacerze i złapałam taki ból podbrzusza wraz z nudnościami. Ból dna macicy/miednicy kłujący, ciągnący, rozrywający, później po wizycie w toalecie śluz mleczny konsystencji żelki. Zaraz zwariuje! Pomocy! Czuje, że @ przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Ja mimo tylu niepowodzen jestem dobrej mysli, uda sie nam wszystkim musi sie udac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Dziewczyny jak wy mierzycie temp? Jaka musi byc, tz jaka wskazuje na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliśs kurcze to chyba jest coś nie tak, może złapałaś jakąś infekcję? Wg mnie powinnaś iśc do lekarza Iwa uda się, prędzej czy później, ale się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ja mierzę rano po przebudzeniu (ok. 6) w pochwie. Z tego co mi gin mówił to nie ma jakiejś jednej konkretnej temp oznaczającej ciążę, wszystko zależy od organizmu, każda z nas jest inna. Ważne jest, żeby w drugiej fazie cyklu utrzymywała się na wyższym poziomie niż w pierwszej. W moim przypadku wygląda to tak, że w pierwszej fazie mam ok. 36,2-3. w drugiej 36,9-37,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza byłam 3 tygodnie temu,fizycznie i wewnętrznie jest wszystko w porządku, cytologia też. Dostałam inofolic i kontrol za 3 miesiące, chyba że wcześniej zajde.... w co wszem i wobec wątpie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyn88 wygląda na to, że jesteś w ciąży i tego Naszego 26 sierpnia @ do Ciebie nie przyjdzie a na teście zobaczysz II kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
OliśS moja siostra jak była w ciązy to zanim sie dowiedziała to miała ataki bólu w podbrzuszu i sluz zabarwiony lekko krwią, pojechała do szpitala z bólu i nic nie pomogli tylko dali kroplówke rozkurczową i do domu. Potem sie okazało ze to ciąza i prawdopodobnie ten ból i sluz to zagnieżdzanie sie zarodka tak jej gin powiedział. Moze lepiej jedz do lekarza wykluczy jakies nieprawidłowosci czy infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliśs bardzo bym chciała być, ale temp podwyższoną w 2 fazie zawsze mam, dopiero dzień przed @ spada, tak że żadnych objawów jeszcze nie mam :) Ale jakoś dziwnie spokojna w tym miesiącu jestem chyba mi to wygadanie się na forum pomogło. Ja tak myślę, że te nudności u Ciebie to mogą być z nerwów.. Chciałoby się powiedzieć "spokojnie, będzie dobrze", chociaż wiem, jak jest trudno się nie nastawiać i nie stresować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zastanawia mnie kwestia temperatury... Jeśli będę mieć raz jeszcze taki napad to się umówię do gin. Na razie zobaczymy co się wydarzy do 26 i momentu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem jak się czuję źle czy mam nudności zapewne ze stresu, mój mąż ma uśmiech na twarzy "no to pewnie w ciąży jesteś... "I co ja mam w takiej sytuacji robić? Piesi mam dalej spuchnięte i obolałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Kiedy bedziecie testować? Czekacie do @ Ja to taka w goracej wodzie kapana jestem ze pewnie wczesniej zaczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
A u mnie @ nie ma i się nie zapowiada chwilowo by miała się pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
super, byle tak dalej :-) tez bym chciała aby @ pojawiła sie w maju 2016, wczesniej jej nie chce widziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Laseczki ktora miala robiony progesteron? Trzeba byc na czczo? Robic rano czy dowolna pora dnia? Ile kosztuje? Dajcie znak bo dzwonilam do gina i powiedzial ze trzeba zrobic diagnostyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
ja robiłam progesteron, płaciłam 40 zł robiłam po 21 dniu cyklu tak mi lekarz kazał i powiedział ze lepiej na czczo a w laboratorium mówili ze nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
malgosia1981 mój pierwszy objaw ciąży to właśnie osłabienie i tak jak by przeziębienie mnie brało ciągle siedziałam pod kocem z herbatka w dłoni i trzęsłam się z zimna a piersi zaczęły boleć dopiero po terminie @ i ból brzucha identyczny jak przed okresem niczym się nie różnił więc powodzenia :-) Maomi ja będe w 16 tyg więc może coś uda się zobaczyć tutaj maja bardzo profesjonalne sprzęty więc jest jakaś szansa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku ja robilam progesteron , i robi sie go ok tydzien po owu, a czy naczczo czy nie to nie wiem, ja wszystkie badania robie naczczo ale przy hormonach to chyba nie ma znaczenia, przynajmniej przy progesteronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchalam was dziewczyny , zadzwonilam do gina nakreslilam sytuacje. Powiedzial ze potrzebna w takim razie diagnostyka. Wiec mam monit w tym miesiacu i badam progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku u mnie to 30 zeta i w labolatorium powiedzieli ze nie trzeba na czczo, ale ja i tak na czczo robie:) dobrze ze będziesz miała diagnostykę, duzo Ci moze powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja tam tez przed snuadaniem robię wszystkie badania. Olilis a ty masz pco że stosujesz inofoli? Bo jeżeli nie to wywalasz kasę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Dziewczyny ja za progesteron nic nie płaciłam. Miałam skierowanie i poszłam na NFZ. Robiłam w 21 dniu cyklu rano Naczczo. Mój wynik to 10,68, najniższa wartość, ale mieszcząca się w granicach normy. Inofolic biorę po to by poprawić wyniki a zarazem jest tam kwas foliowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie progesteron prywatnie 40 zł, około tydzień po owu. Ale też byłam na nfz. Boli mnie od wczoraj prawa pachwina, wczoraj tylko po południu a dziś od rana i dość dokuczliwie :( Domisiowa idziesz dziś a bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oliś wystarczy ci kwas foliowy plus magnez np aspargin bo mowie inofolic ma właściwości pomagające funkcjonowanie jajników itp u osób z pco .... juz tutaj mialysmy temat inofolicu i dla osób zdrowych to wywalanie kasy w błoto... po czytaj inne fora o temacie inofolicu :-) oczywiście i tak będziesz robila co chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Ja progesteron miałam 4,46 masakra jakas dostawałam luteine metformax estrofem a teraz mam dodany CLO i zastrzyk plus monitoring. Faszerowana jestem na maxa lekami ale w tym moja ostatnia nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
u mnie nadal @ nie ma i nic sie nie zapowiada by miała nadejść. Ból podbrzusza jest u mnie trochę mniejszy. I nie mam żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @powinna nadejść w środę. Chyba mam jakąś infekcje bo w toalecie mam mleczny śluz na papierze i obniżona temperaturę ciała. Generalnie raczej dupa, jeśli jest infekcja. Mam wizytę 09.09, musze to sprawdzić. Jak nigdy nie miałam infekcji to teraz mnie dopadło :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×