Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość OliśS
Justyn88 testujemy się w środę z samego rana i dajemy znać. Mam przeczucie, że się udało. Ja to mam mieszane uczucia, wydaje mi się, że przez infekcje wszystko poszło się walić :(. No chyba, że przy infekcji tez jest szansa na ciąże a wtedy test tego nie pokaże? Brzuch boli jak na @ piersi mam gigantyczne, aż dziwne bo nie były takie wielkie jak przy @. Temperaturę rano mam w granicach 36,13 a wieczorem wrca do normy 36,54. Co mam kupić na infekcje? Lacibios femina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliśs ja się tak strasznie nakręciłam teraz, że aż się boję pomyśleć co to będzie jak się znowu nie uda :( Najlepiej spytaj farmaceutki to Ci coś doradzi, nie mam pojęcia które leki można stosować w przypadku ewentualnej ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam w środę z rana mega nudną konferencję w pracy, jak wyjdzie negatywny to ja tam chyba nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewuchy kochane trzymam za was kciuki zeby sie udalo!! Ja tez czekam do tej @ kto wie.. ale ja juz jestem zrezygnowana. Kochane co do badania plemnikow to powiedzcie ile wasi mezowie mieli abstynencji od sexu i jakoś mniej stresu? Pytam bo.moj wyczytal ze 5 dni bez stresu i ciezkiej pracy bo to moze popauc wyniki ehh juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
A zta ciezka praca i stresem to roznie bywa szczególnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dzięki za wsparcie! :) Nie wiem jak to jest z tym stresem i pracą, myślę że na pewno to ma wpływ, chociaż u nas w przypadku męża nie ma mowy żeby to wykluczyć, bo ma dość stresującą pracę, a po pracy jedzie do naszego domku pracować bo się za miesiąc przeprowadzamy... Abstynencji od przytulania też nie stosowaliśmy, jakoś tak wyszło :p Ale je codziennie witaminy, jakiś taki zestaw witamin dla mężczyzn nawet nie pamiętam nazwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Justyn a robil badania mam rozumiec?? I jak wyniki? Super wlasny domek :) najlepiej samemu mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Pójdę dziś po pracy do całodobowej apteki zobaczymy. Lacibios femina moża stosować w ciąży. A co do badania plemników to obowiązek jak już się nie udaje i brak nadziei? Czy od razu zrobić badanie? Jak to wygląda i ile kosztuje? Kasik922 dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLiś na infekcje to lacibios femina doustnie a dopochwowo lactovaginal, slyszalam że są najlepsze i ja je stosuje jak sie cos dzieje i pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Oki zapisałam, po pracy idę do apteki :) dzięki blondyneczka87 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Witajcie kochane, jak fajnie móc sie wygadac i dowiedziec jak u Was przebiegaja starania. Mój mąz juz ma dosc mojego gadania o ciązy, chyba skutecznie mu obrzydzam co miesiąc, i wkurza mnie ze nie przezywa tego tak jak ja, ze juz nawet nie chce mnie słuchac i gada ze panikuje i za bardzo sie nakrecam. Maomi ja po CLO czułam sie dziwnie ale nie było tak zle jak pisze w ulotce. teraz nic mnie nie boli tylko ciągnie troche brzuch. OliśS i Justyś trzymama w środe za was kciuki. Ja musze jednak poczekac do 1-go nie moge wariowac bo nie ma sensu wczesniej testowac jak i tak wiem ze nie wyjdzie nic 8 dni po. Ale w środe bede z WAMI. Super że jest tu tyle babeczek które mają wspólny CEL (dwie kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi pytałam lekarza czy jakieś przeciwwskazania są ale powiedział żebyśmy śmiało lecieli bo jestem w najlepszym czasie czyli w połowie drugiego trymestru i mam wszystkie wyniki dobre i nie ma się czego bać :) chciałam sobie coś kupić "w razie czego" na biegunkę ale aptekarka nie wiedziała czy jest jakiś lek który można w ciąży brać w takim przypadku - może któraś z Was wie? jak nie to poczekam do poniedziałku i zapytam lekarza co by polecił :) Evi jak to szybko minęło :) już niebawem będziesz miała kruszynkę przy sobie :) Justyneczka trzymam kciuki żeby wszystko było ok na usg :) masz jakieś przeczucie co do płci dziecka? justyn88 jeśli masz jakąś bardzo ważną konferencję to może zrób test we wtorek lub w czwartek - gdyby się jednak okazało że niestety nie zobaczysz dwóch kresek na teście to możesz wpaść w takiego doła że zawalisz spotkanie. najlepiej poczekaj z testem do następnego dnia, choć szczerze życzę aby test był pozytywny :) kasik ile dni zostało Ci do @? annamaria, Sarilec co u Was? marianka co u Ciebie? domisiowa robiłaś ponownie test? nie kusi Cię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Witaj Nelina, widze że grono testujacych w środe się powieksza, ale Wam zazdroszcze i trzymam kciuki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Dziewczyny czytając o pierwszych objawach ciąży doszukałam się stwierdzenia, że białe/mleczne upławy to nic innego niż oznaka zmian w macicy. Może to nie infekcja lecz pierwsze objawy? Z czym mogę się zgodzić to, że nie mam uczucia pieczenia ani swędzenia. Ale chyba prowizorycznie zakupie coś na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
maomi ok 12 ale w tym cyklu watpie bo nawet nie było takiej okazji żeby sie usilnie starac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, zawsze tam tego śluzu było ale nie ze acz czuje jak mi leci po nogach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Nie odzywałam się tydzień bo byłam nad morzem. U mnie dziś 12dc, ale nie nakręcam się w tym miesiącu postanowiłam, wszystko się okaże 10.09 czy przyjdzie @. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi na tej konferencji będę głównie słuchać, jakoś przeżyję. A boję się, że we wtorek będzie za wcześnie, z kolei jak nie zrobię testu w środę to umrę z ciekawości. U mnie temp dalej 37,1, objawy jak przed typową @, trochę mnie mdli ale to chyba z nerwów, brzuch nie boli tylko czasem kłuje. Jestem dobrej myśli, do środy coraz bliżej ;) Niech moc będzie z wami dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kasik wystarczy 72h abstynencji, tak powiedziano mojemu mężowi w klinice w której robił badania, to unikanie stresu i ciężkiej pracy przed samym badaniem wydaje mi się bez sensu, przecież to nie bedzie miało przełozenia na codzienność,w ktorej nie da się tak funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Temperatura porannej z 36,1 zrobiła mi się 36,6. Od wczoraj profilaktycznie biorę lacibios bo nie wiadomo czy to infekcja czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Dziewczyny jak to jest z badaniem moczu? Mam zrobic podstawowe ale nie wiem czy to musi byc pierwszy mocz? Ktos robił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi jak u Ciebie wyglada poziom hemoglobiny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja nie robie z 1 moczu ... ktoś mi powiedział że u kobiet w ciąży po całej nocy mocz może mieć za wyżone wyniki... i tak cała ciąże robię z 2 siusiania i tyle :-) czy naprawdę ma to takie znaczenie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, Justyn dzieki! Nie wiedziałam ze siuski sa takie problematyczne..:D chyba jutro po prostu spytam labolatorium;) Oj dziewuszki w koncu koniec tych upałów! Mozna odetchnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×