Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

To jest normalne że po owulacji widać ciałko żółte. Po terminie miesiączki przekształca się ono w ciałko ciążowe ale nie da ich się odróżnić. Luteina na pewno nie zaszkodzi nawet jeśli dzidziuś jest. Warto zrobić teścik jk mimo luteiny okres nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNola
Dziekuj***ardzo za odp bo wystraszono mnie ryzykiem ciazy pozamacicznej i zrobilam sie sina ze strachu. Chodzilo o to ze jest to cialko zolte dosc duze co sugerowaloby ze jest to cialko zolte ciazowe, okres sie juz dlugo spoznia a pecherzyka ciazowego w macicy lekarz nie stwierdzil na usg...no chyba ze on sobie dopiero wedruje i nie bylo jeszcze implantacji. Czy taki scenariusz jest wg was w ogole mozliwy? Jestem przerazona gdyby okazalo sie ze ten zarodek zagniezi sie gdzies poza macica a ja biore luteine i tym bardziej moge podtrzymac niejako to zagniezdzanie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nola wiele osób już po owulacji stosuje duspathon albo luteine i zawsze istnieje ryzyko ciąży pozamacicznej ale co ma być to będzie a takie gdybanie to nie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina raczej wstrzymuje okres, jej przerwanie go wywołuje. Mi też lekarka przepisała. Dziewczyny doradźcie, kompletnie nie czuje ze jestem w ciąży. Zero mdłości, bólu, senności. Czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w 16dc i boli mnie lewa strona jakby jajnik.. Wczoraj delikatnie i dzisiaj bardziej tylko po lewej. Robiłam wczoraj test ovu - wyszedł negatywny i zastanawiam się czy to może być mimo wszystko ovu,? Cykle mam 28 max 29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka nie mam pojęcia tym bardziej że paski owu to dla mnie była jakąś udreka nie potrafiłam odróżnić tych pasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
renii przykro mi bardzo :( nie smuć sie kochana 🌻 już niebawem znów zaczniesz starania i może w tym nowym cyklu się uda :) kropeczka nie martw się, każda ciąża jest inna i u jednych są objawy od samego początku a u innych nie ma ich prawie wcale :) będzie dobrze :) baletka może te bóle są wynikiem tego że pęcherzyk rośnie? testy owu pokazują chyba ten drugi pasek jak już jest po owulacji, kiedy pęcherzyk pęknie. Nie jestem pewna jak one działają bo w tamtym cyklu w dniu owulacji i dzień później pokazały mi sie dwa wyraźne paski, a przed owulacją tylko jeden był, a w tym cyklu od samego początku od 1 dnia pokazywały się dwa paski i w okolicy owulacji ten drugi był i tak blady więc nie wiem jak je odczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk ciążowy na usg widać przy becie powyżej 1000, serce dziecka przy becie powyżej 10000 więc może być za wcześnie. Radzę zrobić teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.Jak tam sie czujecie? Ja chyba zaczynam znowu wariowac...plamie a to dopiero 13 dc....f**k...cyrk na kolkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test bo bo był taki dziwny ze aż mi się niedobrze i słabo zrobiło w sklepie i pokazał kreske trochę jaśniejsza niż kontrolna.. Sama już nie wiem.. Przecież owulka tak szybko nie przychodzi i nie odchodzi, skoro test wczoraj negatywny i nawet jeśli coś się rozregulowalo po lyzwczkowaniu.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co mówisz test wyszedł negatywny. Robisz zawsze testy tej samej firmy? Może dlatego się różnią, że były różnych producentów. A może owulacja będzie lada moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobrzeWamMowiee
Dziewczyny wyluzujcie, bo w takiej spinie nigdy w ciąże nie zajdziecie! I mówię to z własnego doświadczenia. Wywalacie te testy owulacyjne, to mierzenie temperatury, wizyty co miesiąc u ginekologa. Po waszych postach widać że wy nie mówicie o niczym innym jak o ciąży! Ja wiem że ten temat po to jest, ale wyluzujcie bo prędko dziecka się nie doczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby to się tak dało wyluzować na zawołanie eh :) Ile z nas by to zrobiło. Niestety, to se ne da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to znowu tylko ja sie troszkę wam tutaj wtrace. :-) Dawno sie nie odzywalam ale cały czas wasze posty tutaj sledzilam. Ale poczcie mi czy jak dzis juz jestem 7-8 Dzien po owulce to czy jutro mogę rano zzrobić test? A dodaj ze jakoś tak częściej WC odwiedzać nusz, w podbrzuszu czuje tak jakby ciągnący bol (tzn nie do końca bol tylko nie wiem jako opisac), no i strasznie bola mnie piersi. Z gory dziekuje za poradę :-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
za wcześnie na test... no chyba że nie boisz się to możesz zrobić dla siebie z myślą że jak wyjdzie negatyw to nic się nie stało bo jest za wcześnie. Na mega bóle piersi też jest za wcześnie.... ja odczuwałam wrażliwsze sutki ale ból piersi nastąpiła jakoś tydzień po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no mnie strasznie sutki bolaly wczesniej a teraz bola mnie cale piersi. I moj ukochany ze jakies takie nawet jakby nabrzmiale.. I nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
wiesz no nie wiem jak z tymi piersiami.... ja bardziej patrzyłam na śluz... biało szklisty czasami taka galaretka aż mi zlatywała.... 10 dzień po owu było widać cień cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to jest wpływ progesteronu, ja mam co miesiac po owu nabrzmiale piersi... w tym terminie nie ma co sie tym sugerowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eehh... Moze tak robię bo bardzo bym chciała w końcu zobaczyc te II kreseczki bo staram sie juz bardzo długo i moze dlatego w tym wszystkim co odczuwamy doszukuje sie objawów upragnionej ciąży. Także jakby jednak udalo mi sie wytrzymac do 14 lutego to tego dnia rano bym mogla zrobic test czy jeszcze według was to będzie za szybko? Bo jutro to moze faktycznie jeszcze zbyt wcześnie. No i czy w tym czasie jak jestem czyli 7-8 Dzien po Owu to mogę wgl mieć jakieś objawy ze sie udalo? Czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropeczka o ciazy to chyba na innym temacie mozesz porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kropeczka no mam :) o 5 rano pobudka na siusiu potem ciężko mi zasnąć czuje się jakby wyspana co za tym idzie popołudniu jestem śpiąca po godz 20 umieram :)... no i mega bolące piersi.... ja nie wiem jak ktoś z dużym biustem może to przetrwać :) ogólnie każdy inaczej przechodzi objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kropeczka olej takie głupie posty bo nie wiadomo po co kto to pisze ja na to nie zwracam nawet uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka bardzo dziekuje :-* No a powiedz mi co z tym testem? Myślisz ze moglabym juz 14.02 zrobić test?? Gdy wedługw wyliczeń mojego ginekologa owulację miałam 01.02 lub 02.02. Ehh.. Jak bardzo bym juz chciała wiedziec. To czekanie chyba jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi wydaje mi sie ze mozesz spokojnie próbowac test robic 14 :) wkoncu to 2tyg od owulki wiec powinien juz cos pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dziekuje ze odpisujesz... Teraz tylko wytrzymać do kkońca tygodnia. Achh.. Jaki fajny i nie do przebicia prezencik bym miała dla mojego mężczyzny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Test może już wyjść (znam takie przypadki) ale wielce prawdopodobne jest że nie wyjdzie nawet jak ciąża jest. Dlatego nie ma co tracić nerwów i się smucić negatywnym wynikiem, lepiej poczekać do 14 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Jak czytam wasze odpowiedzi to jakoś dociera do mnie ze macie racje a jak byłam całkiem z tym sama to nie wiedzialam co myśleć i robić. Najchętniej to bym codziennie robiła ale to nie ma sensu.. To trzymajcie kciuki za II kreseczki i na pewno dam znać co wyszło.. Ehhh.. Teraz czekam do soboty.. ;-) Muszę dac rade i koniec. I oby były II :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×