Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik92
miejmy nadzieje blondi ze nie przyjdzie nam ta @ :P i dziekuje za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasik trzymam za nas dwie i inne kobietki które czekają na te II kreseczki kciuki.. Ja próbuje juz 10 cykl także nam nadzieje że się uda.. Ale jakoś tak dziwnie ciągnie mnie w podbrzuszu i boje się ze tak nie powinno być w 8-9 dni po Owu. Bedzie dobrze Kasik :-* ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
blondi mmoj maz rano mowi ze moze sie udało ze inaczej mnie boli jak na okres i piersi mało co bola a zawsze przed nie moze mnie dotknac i jak sciagam biustonosz to jakby kilo opadalo a teraz .. ani nie wysyfiło mnie na twarzy ... mnie 9 dni po owulacji kół rano jajnik krótkie kłócia .. zreszta zapisałam sobie wszystko i jezeli @ przyjdzie to przynajmniej bede miała zapisane i wiedziała ze nie oznacza to ciazy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, musicie pozytywnie myśleć!!!! Trzymam za Was bardzo mocno kciuki. Ja właśnie odebrałam wynik bety hcg robiony w piątek - 281 jednostek - 4-5 tydzien:) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik no jeszcze nie wszystko stracone. Tak jak Kropeczkamalutka mówi trzeba myśleć pozytywnie.. No ten moj tez mówi ze jakies inne mam piersi gdy je dotyka a one dla mnie wydająsie tak jakby były cięższe i wgl.. Chyba juz wariuje heh :-) Kropeczkamalutka gratuluje i mam nadziej ze tez będę miała to szczescie co Ty.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
noi @ sie pojawiła tzn powili rozkreca.. :( ehh ja to nie mam szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
wow, gratulacjeee!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka gratuluję :) cieszę się bardzo i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) kasik ja w poprzednim cyklu też miałam wszystkie objawy, jak nigdy wcześniej i jednak też dostałam @ :( wiem jak to dołuje jak niby się nie nastawiasz ale w duchu liczysz na to że się w końcu udało... i jednak pojawia się @ :( załamać się można, ale potem im bliżej do owulacji tym bardziej ma się nadzieję że tym razem się uda :) mi jakoś w sumie chyba stres opadł w tym cyklu. bardzo chciałam zajść w ciążę przed zimą żebym nie musiała w mrozy dojeżdżać do pracy, a teraz jak zima się kończy to już myślę o wakacjach i urlopie :) ale kto wie czy mi nie skoczy stres za tydzień w dniu spodziewanej @ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasik przykro mi.. Ale głową do gory kolejnym razem moze sie uda :-) Tylko czasem sie nie załamuje i trzymaj kciuki za mnie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi a kiedy testujesz? Myślę ze kiedyś w końcu nadejdzie na każda z nas ten czas ze w koncu sie uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 nie załamuj sie widze,ze praktycznie razem mamy @ bleee ;-) Wiec czaczynamy nowy cykl ah mze tym razem sie uda.Jeszcze jak na zlosc moj przyjechal z trasy w sobote i razem z nim ta okropna niechciana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Moj ostatani cykl mialam strasznie pokrecony @ konczy sie a piersi ciagle bola,w 2 dniu @ dopiero wystapil bol nigdy tak nie bylo wczesniej widocznie cos sie pochrzaniło totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ehh ranii to trzeba sie starac :) razem zaczniemy staranka. Najgorsze jest to ze to jest oaostatni taki cykl gdzie maz ma luzniejsze godziny pracy a w marcu bedzie jezdzil tygodniami i co wtedy ehh czy czlowiek duzo wymaga ?? Inni wpadaja usuwaja ehh ale daje na luz chwile sie posmuce i przejdzie minie @ zaczne.moze.cwiczyc wakacje juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Maomi no właśnie .. ale wmawiac sobie nu ie wmawiam bo bolalo. Ale prowadze sobie na tel aplikacje kalendarzyk i zapisuje sobie co i jak i beee wiedziała na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Ja tez zabieram sie za cwiczenia bo przez zime wpadlo pare kg a w tamtym roku schudlam 23kg wiec szkoda by bylo stracic wylany pot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
A no wlasnie jak ogladam w TV ze znow gdzies matka zostawila niemowlaka pod sniegiem to az mna trzesie jak tak mozna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
blondi ja chyba nie będę testować, chyba że mi się @ spóźni a powinnam ją mieć 18.02 :) idę teraz na wesele w sobotę i mogłabym zrobić test żeby wiedzieć czy mogę poszaleć, ale i tak nic by nie pokazał raczej bo to dopiero 10 dni po terminie kiedy miałam mieć owulację :) kasik też mam taki kalendarzyk :) mój mąż jest niby codziennie w domu ale oboje wracamy późno i zmęczeni więc też nie zawsze mamy ochotę na przytulanki, a na siłę to nie ma sensu :) zresztą niektórym starczy raz na cały cykl i zachodzą a inni celują w dni płodne i nie ma żadnych przeszkód a się nie udaje... nie ma sprawiedliwości na świecie :P muszę się pochwalić - zrobiłam postęp - zaklepałam sobie urlop i zamierzam iść do ginekologa w końcu po prawie dwóch latach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Renii co racja to racja przytylo sie przez zime..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Maomi to udanej imprezy :) a co do gina to sluszna decyzja w koncu :) DziewczynY a moze zaczne mierzyc tempke? Moze pomoze zobacze czy sie z testami owu zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) kasik w sumie mierzyć nie zaszkodzi bo dużo czasu to nie zajmuje :) mi się skoki temperatury rozmijają o 1-2 dni, tzn. skok temperatury i ból jajników mam wcześniej a test owu pokazuje drugą kreskę wyraźną dzień lub dwa później, chociaż z tymi testami to magia jest... raz pokazują dwie kreski od 1 dnia cyklu, raz nie pokazują, raz ciemniejsze, raz jaśniejsze... nie ogarniam ich czasem ale w sumie to tylko tak bardziej z ciekawości je robię :-) a bierzesz jakieś suplementy? ja brałam teraz wiesiołek ale żadnej poprawy śluzu nie zauważyłam :) może dopiero po jakichś trzech cyklach podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Mozna pod jezykiem trzymac termometr? I jak to ogolnie jest skacze na.owulacje? W zyciu tego nie robilam. Kochana tylko kwas foliowy uzywam gin zalecil.. i staramy sie duzo czystej wody pic oboje z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod językiem można tylko jakoś w specyficznym miejscu ale to iczozord jest specjalistką w tych tematach na naszym forum więc na pewno Ci niebawem napisze :-) ja też piję dużo, tylko herbaty czerwonej (ok 3 - 4 litrów dziennie - chyba nałóg ;-) )i biorę też kwas foliowy od lipca 2014 i nic :/ a ze skokiem temperatury to jest tak że do czasu owulacji jest na mniej więcej stałym poziomie, np. u mnie 36.4-36.6, a podczas owulacji skacze o min 0.2 stopnia - u mnie w tym cyklu z 36.4 na 36.9 i do tego powinno to iść w parze z obfitszym, rozciągliwym śluzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w sumie wyższe temperatury utrzymujące się 18 dni oznacza w ponad 90% ciążę :) mam tylko podstawową wiedzę w tym temacie,ale iczozord ukończyła kurs z tych metod więc zawsze może Ci pomóc w razie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Hehe no zobaczę. . chciachcialabym.odpuscic ale watpie ze sie mi to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi to również zycze Ci udanej zabawy :-* I ja chyba będę właśnie 14 lutego testować bo będzie to juz 12 lub 13 Dzienodterminu kiedy mialam owulację według wyliczeń mojego Ginekologa. ;-) I myślę ze juz powinno cos w sobotę wykazać jeśli bym byław tej upragnionej ciazy co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Blondi1 wiesz no.moze pokazac a nie musi zalezy kiedy bylo zagniezdzenie ale jak najabradziej zye Ci II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki blondi :) testować nie zaszkodzi, ale jak test wyjdzie negatywny to się od razu nie poddawaj bo dopiero w terminie @ będzie wiarygodny :) będziemy trzymać kciuki żebyś zobaczyła dwie wyraźne kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik "nie dziekuje" -żeby nie zapeszyc heh No jeśli owulacja była tak jak Gin mówił ze 01.02 lub 02.02 (bo podał mi dwie daty na owu) to z tego co mam czytane w necie to zagnirzdzenie jest zazwyczaj około 7dni po owulacji takrze dlatego myślęze 14 juz powinno cos pokazasc... Czy jestem w błędzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi również "nie dziekuje" -żeby nie zapeszyc ;-) Nopostaram sie nie zalamac jak jednak nic nie zobacze ale jestem dobrej myśli bo tylko to mi zostało. Tylko wiesz ja mam nie regularne cykle i też mam zawsze problem z tym kiedy jest termin @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi a nie bierzesz nic na wyregulowanie cykli? robiłaś jakieś badania żeby ustalić przyczynę tego? Loudlly witamy! :) jakoś Twój wpis wmieszał się w inne i nie zauważyłam go :) kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×