Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

blondi nie ma sprawy, po to ty jestesmy zeby odpisywac:) ja 3mam kciuki zebys ujrzala te dwie kreski, a prezent na walnetynki byłby niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Blondi dziewczyny maja racje :-) poczekaj z testem chociaz do 14 bo teraz bedzie malo wiarygidny wynik i tylko sie zestresujesz niepotrzebnie :-) ja wybieram sie na wesele w sobote i tez sie zastanawialam czy nie zrobic 14 rano testu, ale to chyba bez sensu, bo od dnia kiedy moglam miec owulacje mineloby tylko 10 dni, wiec test i tak nic nie pokaze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kiedyś szukalam tez wsparcia na innych forach to wiesz przewarzanie mnie olewano... No to trzymaj trzymaj ja tez trzymam i z gory "nie dziekuje"-żeby nie zapeszac :-) To jak cos to do usłyszenia :-) i jeszczeraz wielkie dzieki. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczkamalutka robilas hcg? Kiedy wybierasz sie do lekarza? :-) blondyneczko na etapie cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam hcg, wynik jutro, u lekarza już byłam w piątek, ale nie bylo nic widać poza endometrium 17mm i czarnej kropeczki:). Przepisała mi lekarka luteine i kolejna wizyta 23 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny jak wcześniej pisałam miałam objawy ciąży czy prawdziwe dowiem się za 3 dni ale ja nie o tym od 2 dni jestem strasznie przeziębiona katar zatkane ucho temp 37.3 leków żadnych nie brałam pije gorące herbatki i robie inhalacje nie wiem czy jestem w ciąży bo przewidywany okres za 3 dni test negatywny boję się brać jakiekolwiek leki typu gripeks żeby nie zaszkodzić fasolce jeżeli oczywiście ona jest co myślicie na ten temat bo już nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze blondyneczko wspolczuje Ci :-( strasznie smutno jest tyle czasu sie nie widziec i siedziec samemu :-( ale pewnie jak wroci to nadrobicie zaleglosci w przytulaniu :-) Kropeczko daj znac jaki wynik :-) Mi sie dzis strasznie nudzi...a tu jeszcze tyle czasu do powrotu do domu... i samotny wieczór przede mną . Pewnie jak wroce to bede padnieta i pojde od razu spac:) a Wy jakie macie plany na wieczor?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22, moze dla bezpieczenstwa weź tylko coś z Paracytamolem, żeby nie zaszkodzić. Najlepszy chyba byłby tel do zaufanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sa jakies leki ktore mozna brac na przeziebienie- aspiryna, pyralgin czy polopiryna? Chyba ktorys z tych, ale najlepuej zapytac lekarza albo zrobic hcg i upewnic sie czy ciaza jest i wtedy działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Baletka ja raz używałam testu owulacyjnego, była tam informacja, ze nawet mocna kreska lecz jaśniejsza od pierwszej, nie oznacza owulki. Jeśli kreski są jednakowo mocne, to oznacza że owu będzie w ciągu 24-48h (o ile się nie mylę). Zerknij jak to tam u Ciebie na ulotce jest, bo możliwe, że owulka dopiero przed Tobą :) całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziękuje wam chyba jutro rano wybiore się na krew ale i tak bede musiała czekać do środy na wynik i zgłosze się do lekaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! czytam cały czas co piszecie, nie miałam siły pisać, bo mnie chorubsko dorwało :( leczę się tylko babcinymi sposobami, ale okropnie się boję, bo przez 2 dni miałam gorączkę i lekarz kazał wziąc paracetamol. Niby czytałam, że jest bezpieczny, ale teraz chyba będę się podświadomie martwić :( kropeczka malutka gratulacje! cieszę się , że dołączyłaś :) Evi jak się masz? idziesz na tego Greya w sobotę ?:) Blondyneczka a u Ciebie jak , odpoczywasz? zobacz ile już czasu zleciało tu na forum, nim się obejrzysz, będą święta:* Lena, czytam, że też chorujesz i nie wiesz czy jest dzidzi.. mi lekarz pozwolił przy gorączce 3x500g paracetamolu , jeżeli nie spadnie to pyralgina. Dodatkowo piję sok z cebuli ( ochydztwo ale pomaga), mleko z miodem i herbatki z cytyną,miodem i sokiem malinowym. No i koniecznie dużo pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
hej dziewczyny. Czy ktoraś miała kilka dni po owulacji ostre kłocie jaj nika przez jakiś czas i lekkie skórcze macicy? dzis tez mnie dziwnie bolał jajnik moge miec jakas nadzieje?usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej miniq :-) ja dobrze za tydzień śmigam do lekarza i strasznie Sie denerwuje :-) jade 14 lutego :-) najpierw obiad potem kino juz nie mogę Sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Rzadko wchodzę tu ostatnio bo u mnie wciąż remont sypialni. Jestem w 24dc wiec okres się zbliża. Dla tych które pamiętają robiłam ponownie prolaktyne po braniu bromka miałam 28 a teraz mam 20 norma jest do 23.3 wiec jest w normie. Jak myślicie czy 20 to jest za dużo do zapłodnienia dziecka? Chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja już też się nie mogę doczekać, u nas odwrotna kolejność :) bawcie się dobrze całą trójką :) gościówa możesz mieć nadzieję, daj znać jak zaczniesz testować w terminie spodziewanej @ :) Agnieszka na prolaktynie niestety się nie znam, ale skoro spadła to już postęp :) myślę, że Iczozord Cię wspomoże swoją fachową wiedzą jak tylko tu zajrzy:) trzymam kciuki żeby to był jak nabardziej dobry wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowa
niewytrzymam i pewnie jutro dzien przed @ ale watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja @ dostałam dziś w nocy trochę byłam zaskoczona ten cykl był dziwny bo temp skakała ale dostałam za szybko wg testów owulacyjnych owulka byla ok 15 dc a ja w 25 dc @. myślę że jej nie było pomimo pozytywmych testów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 10dniowa faza lutealna jest bardzo krótka ale jeszcze w granicach normy. Warto byłoby jednak ją wydłużyć. Możesz przyjmować preparat z magnezem i wit b6, polecam taki o nazwie MBE. A co do testów owulacyjnych to mi jednakowe kreski wychodziły tylko z porannego siusiania a podobno tak nie powinno się robić. Jak robiłam z kolejnego to już były nierówne a owulacja była i tak, także zależy to chyba trochę od organizmu a może i od testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Hej dziewczyny. . Jestem dzien przed @ i zrobilam test i chyba nic.. dopiero jak sie przyjze widze cien :( ja nie wienm mialam nadzieje ze sie udalo.. te klocia skorcze byky dziwne nietypowa ehh chyba znow @ wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Agnieszka skoro i tak nie bylas w ciazy to szybszy okres przyspiesza kolejne starania :-) chyba ze to krwawienie implantacyjne, ale skoro piszesz ze to @ to pewnie na krwawienie jest za mocny. Najwazniejsze ze poprawily Ci sie wyniki badan i od tego cyklu bedziesz mogla sie starac bez zadnych problemow :-) Kasik wrzuc zdjecie to zobaczymy czy jet kreseczka :-) Iczozord co u Ciebie? Jak sie czujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Maomi nie ma sensu bo jej nie ma :( odpadam juz z tych staran.. za mlodu myslalam ze sex bez zabezpieczenia to ciaza.. ale ilez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscowa co u Ciebie? Lenna bylas u lekarza? Gabi co slychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nie łam się 🌻 kazda z nas przechodzi przez to samo co miesiac i co rusz ktoras zachodzi w ciaze, przyjdzie i na nas czas :-) najgorszy jest dzien kiedy @ przychodzi a potem znow nabiera sie nadziei :-) glowa do góry! Za tydzien to ja bede miec dola kiedy @ u mnie zawita i kto mnie wtedy pocieszy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ehh taka kolrj rzeczy ale co racja to racja jeszcze @ nie ma.. ale w kolo albo dziewczyny z brzuszkami albo niemowlaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loudlly
Hej dziewczyny, trochę zaczęłam podczytywac Wasz temat, mogę się przylaczyc do staran?:-) Razem z narzeczonym staramy się o malucha już ponad rok, ale jak na razie z marnym skutkiem. W tym cyklu dni płodne miałam już 3 dni po okresie (jak nigdy!) kochaliśmy się tak mniej więcej co dwa dni, aby plemniki mogły się zregenerowac:-) no i po cichu mam nadzieję że może w tym cyklu zaskoczy...:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz przez to czekanie sie chyba wykończe. Boje sie ze @ przyjdzie a jeszcze około tydzień czekania na test... :-\ A jeszcze teraz czuje jakieś takie dziwne uczucie w podbrzuszu a do papierosow mam juz normalnie obrzydzenie jak przy mnie pala to juz sie normalnie dusze a dodaj ze poredzej sama palilam a teraz juz nie bo to tak nagle stalo sie fuuuj dla mniue heh Kasik głową do gory pamietaj ze do samego końcatrzeba bbyć dobrej mysli-nadziejas umiera ostatnia a ty tu sama nie jesteśmy bo masz nas :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×