Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

czyli wakacyjna dzidzia bedzie :) tez jestem ciekawa co u sykatynki, czy jej sie udalo, mam nadzieje, ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mam taką nadzieję :) tak wakacyjna :P jeszcze, żeby wrzesień był fajny cieplutki na spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika ja też mam "dziwne" bóle brzucha i mam taką samą dawkę luteiny :) Dominika to Ty za niedługo zaczniesz czuć ruchy swojego maluszka :) Ja też nie mogę doczekać się wiosny :) Merci ja wg OM termin mam na 13.09. a wg USG 07.09. :) Ale powiem Wam szczerze, że wiem że jestem w ciąży, ale jeszcze czasami nie dowierzam w to :) A co do Sykatynki to bardzo chciałabym żeby się do nas odezwała... Chociaż żeby dała znać co u niej i jak się czuje... Przecież my nic jej złego nie zrobiłyśmy żeby się od nas tak odwróciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis no ostatnio czuję takie pojedyncze puk :D zazwyczaj jak najem się czegoś słodkiego. A tak to czuję bąbelki, przelewanie itp ale nie potrafię rozróżnić czy to jelita czy dzidzia :) ja też już wierzę, tym bardziej, że brzuch rośnie :D chociaż na początku nie dowierzałam cały czas, że jak to możliwe bez niczego po tylu latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dzdzie dlugo wyczekiwane, dlatego ciezko nam uwierzyc ze jestesmy w ciazy :) ja do dzisiaj niedowierzam :D jak patrze na te ciuszki, lozeczko, wozek to sobie mysle : nie wierze, ze to sie dzieje :D moj maz zreszta tak samo, co jakis czas dostaje olsnienia i mowi: rany, niedlugo bede ojcem! ;) a ciaza tak szybko leci ze szok :) jak ja widze teraz w sklepach te wielkanocne rzeczy to mnie ciarki przechodza, bo wczesniej wszystkim mowilam, ze termin na wielkanoc .... a to prawie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
ajj dziewczyny czas ciąży i oczekiwania na dzidziusia jest cudowny:) jeszcze troszkę i będziecie już przytulać swoje maluszki i pisać jakie postępy robią Wasze maluszki:) my dziś wieczorem kończymy miesiąc:) Franek zmienia się błyskawicznie, z dnia na dzień jest inny, już się rozgląda dookoła, przygląda się twarzom i robi takie śliczne minki:) niestety walczymy z kolkami i zaparciami ;/ potrafi mi nie spać od 6 do 14 bo go boli brzuszek i jest marudny a ja nie mogę mu na ten ból pomóc:( już podajemy różnego rodzaju krople i czopki ale średnio pomagają. Odpoczywajcie póki możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Luśka kurcze to już miesiąc!!! Jak ten czas leci.... Dopiero co pisałaś, że Franek jest na świecie :) Merci masz rację z tym wyczekiwaniem.... Chyba dlatego tak ciężko w to uwierzyć... Czasami myślę, że ze strachu nie potrafię uwierzyć w ten cud... Ale myślę, że jak poczuję ruchy Dziudziusia to będzie już inaczej :) Teraz mam nagrane usg i tak patrzę jaki on/ona jest cudowna(y) :) Merci a co do męża to jestem w szoku jak on się cieszy... On chciał dzidziusia. On jak widzi dzidziusia na usg to aż mu się oczy świecą nawet bym powiedziała, że "rozpływa się" :) wszystkim opowiada jak dzidzia machała do niego itp... Merci aż mi się wierzyć nie chce, że wy już w każdym dniu możecie urodzić... KOCHANE ZA WSZYSTKIE WAS TRZYMAM KCIUKI :) Dorcia, Beatka dajcie znać co u Was? Dominika dzisiaj w nocy tak mnie głowa bolała, że wzięłam jedną tabletkę apapu :( teraz też czuję, że nie do końca mi przeszło i coś tam mnie "dżumi" :( można powiedzieć, że apap tylko złagodził ból....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki dziś wizyta ciekawe jak tam szyjka mam wrażenie ze dzidziuś bardzo nisko bo czuję jakby był przy samym wejściu heh i chyba brzuch mi się obniża zobaczymy co lekarz powie czy brać jeszcze luteine i no spe czy odstawić:-) chciałbym jeszcze donosic do końca 37 tc zobaczymy wierze ze się uda dużo lerze wstaje tylko na większy posiłek i toaletę w niedziele moje imieniny i dzień kobiet obym dotrwala:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - moj maz tez przezywa wszystko, a w szkole rodzenia "chlonie" wszystkie wskazowki :) Beatka - daj znac po wizycie co i jak :) ja tez mam wrazenie ze synek sie obnizyl, ale po brzuchu tego nie widze, jest glowka w dol, czasami czuje jak mnie bardzo nisko uciska, ja mam wizyte 20-tego, mam nadzieje ze dotrwam :) ciekawe czy corcia zrobi Ci niespodzianke w imieniny :) Lusia - jak ten czas leci, Franek napewno zmienia sie z dnia na dzien :) a co lekarz na kolki i zaparcia? pewnie mowi ze przejdzie po tych kroplach i czopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś cudownie jest czuc ruchy dzidziusia, bardzo tego po porodzie brakuje:) Beatka dasz rade donosic do konca 37tygodnia:) mi lekarz mówił, żebym tylko do 18 stycznia donosiła i kazał się oszczędzać bo bardzo krótką szyjkę miałam, a urodzilam 5 lutego i to tylko dlatego, że tętno małemu skoczyło, a tak to pewnie jeszcze pozniej bym urodziła... Merci jeśli chodzi o kolki to wszyscy mówią, że do 3 miesięcy trzeba się przemęczyć, można się wspomagać specyfikami, ale średnio działają ;/ nawet z niemiec kroplelki zamawialiśmy, ale tylko po nich bardziej płakał. Już nawet mleko zmieniliśmy ( to juz 3 mleko) i jest troszke lepiej:) ale tak go szkoda jak placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - jezeli lubisz kiwi to jedz duzo, wyczytalam ze maja duzo potasu i magnezu :) zaopatrzylam sie wczoraj w caly koszyczek :) Lusia - oj to musicie duzo cierpliwosci miec teraz, ale przejdzie malemu i bedzie ok :) wiem ze serce peka jak tak placze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny właśnie przeczytałam wasze posty wrócilam juz do was :-) dopiero od 3 godzin mam internet i dlatego nie pisalam do was. Mybjuz gotowe mamy teraz mogę rodzic. :-) Zosi pokój jest przesliczny :-) dziewczyny to juz niedługo. Masakra po prostu. Moja Zosia ma główkę jakoś 3 stopnie nisko tak jak powinna. Ale jeszcze nie weszła w kanał rodny myślę ze będzie o czasie choć miałam juz nitki krwi w śluzie. Uniś Dominika zobaczycie zaraz wy będziecie mieć torbę do szpitala spakowana tak szybko to leci :-) Merci beatka boicie się porodu???? Bo ja tak!!!! Na dodatek mam 2 hemoroidy :-( Sylwia basiak trzymam za was kciuki bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska biedny franio mam nadzieje ze będzie mu lepiej. Tu jest dużo środków na kolki podobnie z pomagają. A powiedz mi masz specjalną poduszke dla niego może mu pomoże?? I skoczki antykolkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia a te hemoroidy to przez zaparcia czy tak same od siebie? Trochę o nich czytałam i strasznie się ich boję :( Jak na razie na zaparcia nie mogę narzekać, ale mam znajomą w 6 miesiący i ta bidulka bardzo się męczy :( wszystko co naturalne próbuje i nic... A z tego co wiem to luteina też rozleniwia jelita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - dobrze ze wrocilas :) w wolnej chwili podrzuc zdjecia pokoiku :) ja jak urzadze to tez wrzuce :) porodu sie boje, strasznie, cos mnie teraz zakluje to ja juz w nerwach :) spie niespokojnie, jakis taki niepokoj mnie ogarnia wlasnie :) boje sie ze jak sie zacznie to spanikuje, i bolu sie boje, ze nie dam rady :( no ale zobaczymy jak to bedzie :) mam nadzieje ze jeszcze ze 3 tygodnie nic sie dziac nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis właśnie nie. Nie mam zaparć chodze do toalety częściej niż przed ciąża! Po prostu razu pewnego mi wyszły. Merc***ewnie ze wrzuce jutro znajdę aparat :-) ja boje się bólu ze będzie tak straszny ze będę miała później depresje z tego szoku i boje się choć każdego dnia mniej ze mój maz nas znów zostawi choć nie pije juz dwa miesiące. A obawiasz się tego co będzie potem gdy wrocicie do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - tego co bedzie po powrocie do domu narazie sie nie boje, teraz mysle o porodzie a pewnie w szpitalu bede myslec jak to bedzie w domu :) ale licze na mame ze zawsze pomoze, na meza - czuje ze bedzie bardzo zaangazowany :) a Twoj maz wzial sie w garsc, tylko pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Witam Was dziewczyny:) wyszlam dzis ze szpitala:) jajowody juz sa oba drozne, torbiele usuniete, jajniki pozszywane, zrosty usuniete, ogniska endo wypalone. Teraz 6miesiecy z visanne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Basiak zleci na pewno :) ważne, że tam wszystko jest wyczyszczone :) jesteś na dobrej drodze :) Trzymam kciuki za Ciebie :) Sylwia a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy delicol do każdego mleka, dwa razy dziennie dicoflor i od wczoraj dwa razy dziennie espumisan w kroplach, kupiliśmy termofor z pestkami wiśni i ciepły kładziemy na brzuszek. Co drugi dzien aplikujemy czopek glicerynowy jak nie może sie załatwic, a dzis wkładałam mu kateter żeby bąki poszły, ale w ogóle nic nie zadziałało ;/ Oby do 3 miesiaca... jeszcze dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki juz po wizycie szyjka się skraca ale zamknięta :-) wiec dalej mam leżeć następna wizyta 19 marca mam nadzieję że dotrwam:-) do końca 37 tc mam brać luteine i no spe wiec jeszcze 10 dni. mam zrobić morfologie i mocz a dostałam urosept żeby wypłukać te bakterie przez tydzień mam brać. na usg widziałam emisie jej buzke brzuszek wszystko z nią dobrze waży orientacyjnie 2800 - 2900 wody plodowe w normie :-) jeju dziewczynki mam nadzieje ze dotrwam ale boję się też porodu jak nie wiem najbardziej ze nie dam rady urodzić nie będę mieć sił beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - dobrze, ze szyjka twarda, obys wytrzymala do wizyty, Tobie i sobie tego zycze, bo ja mam wizyte 20 a Ty 19 :) ja mam czesto skurcze, te przepowiadajace, bezbolesne, lekarz mowil ze to normalne poki nie bola, jak zaczna bolec to znaczy ze sie zaczelo :) na wszelki wypadek malego juz spakowalam, bo ja juz spakowana od dawna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska u mnie w rodzinie kuzynki, ciotka używała sab simplex na kolki, były bardzo zadowolone :) ale wiadomo z każdym dzieckiem jest inaczej, każdemu co innego pomoże :) najgorsze jest to jak nie można nic mu pomóc :( żeby szybko minęło :* Merci lubię kiwi ale jak jest zbyt kwaśne to zgagunia mnie męczy po nim :( Basiak to fajnie, że wszystko dobrze poszło :) minie raz dwa i na nowo staranka, mam nadzieję, że teraz będą owocne :) Unis mnie dzisiaj rano ćmiło ale przeszło i jakoś pociągnęłam cały dzień bez bólu głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominiko mnie ćmiło do południa i przeszło :) całkiem inne funkcjonowanie :) chyba pogoda nam sie troszkę ustabilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci niestety szyjka jest miękka juz od 32 tc ale zamknięta i to ze leżę dalo ze tyle tygodni emisi ze mną w brzuszku :-) boje się dziewczynki porodu ale wierzę że będzie dobrze beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Ja dziś jestem 1 dzień na clo :) Kolejne nadzieje przede mną. Dziewczyny nie bójcie się porodu. Jak rodziłam córkę to łatwo nie było, lekarze mówili, że poród raczej ciężki (rozwarcie nie chciało ruszyć, miałam oksytocynę, czopki, jakieś tabletki, położna mi rozwierała szyjkę palcami...) ale naprawdę nie jest tak źle jak mówią/piszą :) Ale ja generalnie poszłam z dobrym nastawieniem. Wiedziałam, że muszę przetrwać i tyle, nie ja pierwsza i nie ostatnia. Podczas partych mówiłam, że wkrótce starania o kolejne dziecko to na porodówce nie wierzyli i się śmiali. Co do hemoroidów... to chyba było najgorsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia słyszałam o tym masażu szyjki .... ponoć boli strasznie. Ale wiadomo,że każdy inaczej znosi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim sie obejrzymy a Basia i Sylwia tez beda w ciazy :) dobrze Basiu ze juz "wyczyszczone" wszystko i nic tylko odczekac i zaczac znowu dzialac, a pewnie i w pierwszym cyklu Ci sie uda :) trzymam kciuki :) Sylwia - ciekawe jak tym razem bedzie z pecherzykami u Ciebie :) Beatka - napisz mi prosze co pakujesz dla malej do szpitala? bo ja spakowalam pieluchy, mokre chusteczki, ciuszki na wyjscie, pakujesz cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci wzięłam juz spakowalam wymarzony smoczek bo wymagają do inkubatora jakby była zoltaczka chusteczki nawilżające kremik bephanten do pupki pieluszki z wycięciem na pepuszek wzięłam tez 4 pieluszki teatrowe ubranko do wyjścia naszykowalam i chyba spakuje ze 3 kaftanik beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Luśka mojemu Marcelkowi pomagały kropelki ibuvit kolka można je podawać od 28 dnia życia po 30 - 40 min wszystko przechodziło polecam:) Trzymam kciuki za was dziewczyny i życzę lekkich porodów i szczęśliwych rozwiązań:) A mój mały ma już 3 miesiące i dwa tygodnie waży 6200 i mierzy 62 cm na razie wszytko dobrze tylko nie chce na brzuszku unosić główki, ale walczymy z tym:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×