Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Sorki juz Ci tłumacze udzielalam się na innym topie, przeczytaj całą dyskusje z gameover to może się do wiesz co mnie tak śmieszny,czytam go często i pięknie jak na siebie bo bez tych bluzgow i obelg z toba rozmawial czuj się zaszczycony,poza tym takie mam poczucie humoru no i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno-pakistance i inni czrni maja wiecej przywilejow od nas europejczykow, wszystko sie rozgrywa o slowo rasizm, nic im nie mozna powiedziec, smierdza na odleglosc, sa leniwi, a to wszystko ze wzgledu na poprawnosc polityczna. Czarny zaczal prace w fabryce xxx , od kilku miesiecy podchodzi do mojej kolezanki i mowi jej ze ona ma jemu pomoc zdjac pudla, czy zrobic to czy tamto z reguly on stoi i nic nie robi bo on jest w tej fabryce....PIERWSZY DZIEN i\ tak od kilku miesiecy jest pierwszy dzien i on musi obserwowac jak sie pracuje.Co kilka dni mam takze telefony od Polakow o pomoc bo sa bezdomni i nie tylko od Polakow, ale ja nic nie moge, mieszkam z wlascicielem mieszkania, sama boje sie o jutro. Prosze was pomyslcie zanim gdziekolwiek wyruszycie,wiem ze polska ***** w dupsko bo sama stad ucieklam ale musicie wiedziec tez GDZIE UCIEKAC., pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, doszlo do tego ze my musimy splacac banki a raczej tego dupka ktory ukradl pieniadze, woda byla za darmo, nagle trzeba bedzie placic n ie wiem jak to bedzie, jest ciezko, szkoda ze nie mam duszy k********a to xchociaz daleko bym zaszla,m a tak trzeba za...na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Tymadralo z zagranicy wiec twierdzisz ze w Polsce nie ma i nie było żadnych afer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam jedną strone i juz mnie wzieło na rzygi. polacy sie nie potrafią zintegrowac nam potrzebny jest totalitaryzm, ale mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez zbiera na rzygi, jak ktoś pisze ze woli bat nad łbem i koryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilosc afer jest wbrew pozorom czynnikiem poztywnym, bo to swiadczy, ze w kraju jest wolnosc słowa, i politycy nie stoja ponad prawem. W Rosji jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość chce mi wmówić, że w porządku jest gdy tzw państwo pożycza sobie składki emerytów a następnie anuluje ten dług wobec nich przerzucając ciężar spłaty na społeczeństwo (w tym samych zainteresowanych czyli emerytów) xxx Otóż kurw nie jest to w porządku. Mało tego jest to bezczelny skok na kase, zwykłe złodziejstwo i bandytka w świetle prawa. Dziwi się gość, że tego nie rozumie wszak wszystko mi wyłożył posługując się fachowym żargonem. No niestety ale fachowy żargon nie zmienia kradzieży w operacje finansową. Ktoś powinien za to ponieść odpowiedzialność. Ale nikt jej nie poniesie oprócz emerytów i nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Pozytywnym? Ręce nogi opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przekręt stulecia. Cyferki są ale pieniędzy jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skądś muszą brać kase na opłacanie tych wsystkich trolli. Chyba nie musze dodawać, że kafeteria nie jest jedynym forum w sieci. Pociesz mnie to, że oddelegowali tu ostatnich kretynów co niestety a może stety, że również i nas userów za takich maja:classic_cool: A kij wam w oko pokraki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800 punktów masakra!2 kadencje i tyle złego! Gdyby jeszcze cos dobrego w zamian stworzyli by się człowiek nie czepial a oni tylko niszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mieszkam w UK kilka lat ale chce wrocic do polski , bo tam mam rodzicow. wracac czy nie wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma dlaczego tylko na tym topie używasz tego nicku? "często go czytam" placą ci za to? bo skoro jestem taki chamski to raczej nie czerpiesz z tej lektury inspiracji ani przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma jesteś? tak w ogóle to do żucia czy do lania po plerach? A może jeszcze inna ewentualnosc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czerpie perwersyjna przyjemnosc, masochistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie skonczyla ekonomie :) i chciała się popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez sensu. gdyby była masochistką to polska byłaby dla niej rajem:D a z tego co sie zdążyłem zorientować ma pewne watpliwości co do tego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Z lenistwa jak juz chcesz wiedzieć tylko tu urzywam jakikolwiek nick bo nie chce mi się wystukiwac ale jak juz mnie oskarzasz o to ze mi ktoś płaci to mogę go zmienić na niebieski,a co do Twojego chamstwa;uwielbiam sarkazm, i nie zaprzeczają ze czasami pojedziesz po kimś używając niepoprawnych politycznie slow,a historii tego nicku i tak byś nie zrozumiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby skończyła ekonomie to by piertoliła tak samo jak ten kretyn "z zagranicy":D weź no poważnie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×