Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Tych pieniędzy juz nie ma. To są puste cyferki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wy tam za granica macie pewnie wyższy poziom. ciekawe dlaczego? to chyba nie kwestia genów skoro urodziłeś sie w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
No ktoś tu innym wypominał ze nie maja pojęcia a sam się pogrąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą chwilunia. Nawet gdyby były z budżetu to jakim prawem skoro już raz je wpłacono w postaci składki. NO i sie pogubiłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
To było do gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się pogrążam guma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli unikając elokwentnych slówek i epatowania profesjonalizmem sprawa wygląda tak: emeryci wpłacili składki część poszła na ofe, które kupiło obligacje (czyli pożyczyło te składki państwu) obligacje te przejął zus (państwowy) i umorzył państwu:D czyli sam sobie. A teraz my sie mamy po raz kolejny składać bo państwo postanowiło okraść emerytów? dobrze cie zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym że gameover czegoś nie wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Się jeszcze pytasz? Ja tu ze śmiechu nie mogę jak czytam ta dyskusje,gameover dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się bo niczym się nie pogrążyłem. W OFE były składki w formie papierów dłużnych. Wartość tych papierów została zapisana na kontach ludzi w ZUSie a obligacje umorzono. Coś jest nie jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz podaj powód Twojego śmiechu. Tzn napisz co jest śmieszne i dlaczego. Pośmiejemy się wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi k***a nie chcą umorzyć mandatu za jazde bez biletu komunikacją miejską, która powstala z publicznych pieniędzy i jest zdaje sie dotowana z tego budżetu cały czas. Piertole taką równość wobec prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciebie pytam tępa strzało skąd ta wartość sie weźmie? Odpowiedziałeś, że z budżetu więc zapytałem jakim prawem mamy sie składać na coś co już raz zostało zapłacone. Czego nie rozumiesz? Ze to był szwindel? To albo jesteś durny albo twoja etyka i moralność jest na poziomie warana z comodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Senyszyn i jej edukacji seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy sadza ze budżet to jest taka skrzynia ze zlotem bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zostało zapłacone? ofe wykupiło obligacje czyli pożyczyło nam. teraz mamy je oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz gameoverowi bo widac, że facet nic nie kuma. Operuje hasłami których sam nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet ZUS jest gwarantowany przez budżet panstwa. Dlatego system jest optymalny bo póki państwo nie zbankrutuje gwarantuje wypłaty emerytom i rencistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofe wykupiło obligacje czyli pożyczyło nam"" :D Nam czyli komu? xxx Ofe wykupiło obligacje za pieniądze emerytów czyli pożyczyło je państwu. Obligacje te stały się następnie własnością zus czyli teoretycznie emerytów. Jednak zus umorzył ten dług wobec państwa (nie nas) i dopisał ich wartość do przyszłych emerytur. Wartość ta powstanie z chwilą kiedy po raz kolejny zrobimy jako społeczeństwo przymusową ściepę. czyli złożymy się po raz kolejny nie zwiekszając stanu posiadania emerytów. Pytanie za sto punktów inelektualisto. co sie stało z poprzednimi składkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie potrzebuje żeby ten debil mi coś tłumaczył. Kurwa do 4 umiem liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz gameover. przestań robic z siebie błazna bo masz już wytłumaczone jak krowie na rowie. ide spać. ze mną też nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chciałem sie dowiedzieć od gumy co ja tak śmieszyło ale chyba sama nie wie . Też idę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może chcesz mi tego debila rzucić prosto w oczy podczas osobistego spotkania pedale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu napisal ze dobrym wyjsciem byloby wyjechac za granice. Musze wam uprzedzic ze nie ma latwo. mieszkam w Ilrandii 6 lat. Jestem po studiach, jestem kelnerka, sprzataczka, opiekunka do dzieci.. Nie jestem szczesliwa, rumunskie d***** pchaja sie do lozek i zostaja superwizorkamiitd itd a ja ...szkda gadac. nie stac mnie aby dalej isc na studia, bo tu studia kosztuja. Ponad, pisze wyrazie P-O-N-A-D 70 osob ktore znam osobiscie sa osobami bezdomnymi.Pomiedzymi innymi sa: Uczciwy Irlandzki prawnik ktory mial swoja kancelarie w centrum miasta,ale splajtowal, nastepna osoba to informatyk z USA ktory przeprowadzil sie do Irlandii z powodu milosci, dobry kolega z Rumunii ktory spi...w aucie od 2013 roku, bo nie ma mieszkan, stracil prace bez prawa do zasilku., kolejna osoba to POLKA Z DZIECKIEM 6 LETNIM(!).Dostalam nagly telefon dzien przed Bozym Narodzeniem ,nie bylo miejsca dla nich w placowce dla samotnej matki, spali u mnie na pojedynczym lozku przez miesiac, teraz sa w przytulku, bo dopiero teraz sa miejsca, czekaja na przydzial na mieszkanie jednopokojowe socjalne, nastepnie sa Polacy ktorzy stracili prace i wstydzili sie wrocic do Polski, ze wstydu popadli w zle towarzystwo ,spia gdziekolwiek sie da, jadaja cokolwiek sie da, Irlandzycy po stracie pracy/zalamaniu sie bo zona odeszla itd spia w namiotach(!!!!!!) na dworze, bo nie ma miejsca. Napisalam to aby nie straszyc Was, ale o to, byscie madrze rozwazyli wasz wyjazd. to jest zagranica, nikt wam niew pomoze, nic wam za darmo nie skapnie, jesli chcecie macie dwa wyjscia-albo d******y brzydko mowiac albo zapierdzielac az upadniecie. Taka irlandzka rzeczywistosc, pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wytłumacz, chętnie się dowiemy, skoro tak ciężko się polapac, to jak przeciętny Polak może być zainteresowany tym co rzad robi? Jak nikt tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irlandie w*******y banki. oglosiły upadłość i teraz nie wiadomo z jakiej racji społeczeństwo musi spłacać ich dług tzw udziałowcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×