Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Bywam w Polsce często bo cała moja rodzina tutaj mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich podatków to za dozo górnicy nie dostaną bo moja pensja jest mikra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Bywam :):):) leczysz się tu? Posylasz dzieci do szkoły?pracujesz ? Nie ? To nie mamy o czym badać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mieszkasz za granica co w polandi źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc ma racje. mamy kapitalizm i demokracje. kapitał odgrywa najważniejszą rolę. Dużo sie tu mówi o prywatyzacji złodziejskiej bądź nie polskich gałezi gospodarki ale nikt jeszcze nie wie, że sprywatyzowano również parlament, policje, sądy, i wszelkie inne instytucje. a zatem została wam demokracja:D O co pretensje. Jak ktoś ma kase to dlaczego nie może sobie kupić policji czy wojska. Sprywatyzowany parlament działa skuteczniej;) a tak serio to jeżeli już jesteśmy przy definicjach to mamy plutokracje i oligarchię. Dodatkowo nie jesteśmy krajem suwerennym o czym świadczy chociażby kolor paszportu:) Znać i wiedzieć wszystkiego nie da rady ze względu na tuszowanie i propagandę. Np taka jaką ty siejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam swoją propozycję http://pokazywarka.pl/m9mgwr/#zdjecie14176215 i dalej Powiedz NIE systemowi Walcz o swoją przyszłość Fundujemy politykom cygara i darmowe przejazdy, loty Walnij pięścią jak górnicy ! Politycy będą mieć emeryturę i lekarza na telefon Ty nie będziesz mieć emerytury pomimo że odprowadzasz składki a na lekarza nie będzie Cię stać Dlaczego się na to godzisz i uznajesz wyższość władzy ? Przecież to demokracja a nie Republika Bananowa ! Masz prawo do godnego życia , nie odejmuj sobie praw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chociażby za brak rzetelnego informowania obywateli należy sie karny k***s A ty se dziadu siedź za granicą i sie nie wtrącaj skoro to nie twoja sprawa. A może zatrudniasz jakichś polskich emigrantów? Wtedy korzystne byłoby dla ciebie gdyby w polsce działo sie jak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają hasla!.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
Karny kut*s dla rządu to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co proponujesz gameover? Pogodzić się z losem i żyć w Matriksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz gosciu o aferze z funduszami emerytalnymi, z których z******i kase do zusu a ten wykupił za nie obligacje czyli pożyczył składkowe pieniądze państwu. Biorąc pod uwagę, że zus należy do państwa to nie liczyłbym na zwrot tych pieniędzy. Zresztą to w skrótowej formie. Tam emerytów w******i z kasy chyba ze cztery razy. I tak jest ze wszystkim. "Inwestorzy" nie płacą podatków i wyprowadzają dochody za granice. zdaje sie ze w podzięce za zniszczenie rodzimej produkcji i łaskawe przyjęcie na swoje łono polskiej bezrobotnej bidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ze wszystkim się z Cejrowskim zgadzam a w szczególności nie cierpienia jego fanatycznego dla mnie katolicyzmu to jednak bardzo go lubię i często slucham,bo ma w du pie poprawność polityczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gomover na Ciebie nie ma mocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z preczem. Dopóki będą spory się toczyć na poziomie aborcji albo innych ważnych rzeczy typu homoseksualizm będziemy w ciemnej d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zus wykupił obligacje tylko dostał z ofe pieniądze w formie obligacji które potem zostały umorzone. chłopie robisz z siebie głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gameover dziś - dobrze odpaliłeś bombę 23:27 - bo oni prowadzą tematy zastępcze typu : tęcza, in vitro, aborcja, tabletka po , tabletka sro a nam chodzi o to co napisane w poście pierwszym , nie ma pracy , nie ma godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie proponuje bosie nic nie uda. Orban próbował i już mu sie dobierają usrańce do dupy pomału. Zaproponowałbym jakąś wspólnotę opartą o walute barterową ale na to też nie pozwolą. Na nic kurfa nie pozwolą. Dlatego trzeba ich powiesić za jaja co prawdopodobnie skończy się wkroczeniem do naszego kraju sił pacyfikacyjnych (inaczej przywracjących demokracje) Na islandi wkurfili sie na bankierów i ich przepędzili chociaż kulisów sprawy nie znam. Ale islandia jest mała i leży daleko na oceanie. My w środku europy blisko ostatecznego celu usrańców czyli Rosji z jej zasobami. Muszą coś zajebać bo system bankowy polega na kradzieży permanentnej. Bez złodziejstwa nie prawa istnieć. Jak czegoś nie zabiorą za "długi" czyli obecnie na masową skalę drukowany papierowy pieniądz to się skończą. Dlatego ustanawiają poświecie swoich watażków przy pomocy CIA, Gladio i innych skurwysynów aby ci zaciągali u nich :długi" Jak jakiś kraj nie zaciąga długu publicznego to jest wrogiem demokracji. cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawy typu : tęcza, in vitro, aborcja, tabletka po , tabletka sro, smoleńsk, pomnik, demonstracje robi głównie prawica plus pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C***a nam zrobią, musieliby nas zabić a to niedemokratyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zus wykupił obligacje tylko dostał z ofe pieniądze w formie obligacji które potem zostały umorzone. chłopie robisz z siebie głupa."" xxx a co to za różnica? MOżesz mi to wytłumaczyć? efekt jest dokładnie taki jak opisałem. czyli składkowe pieniądze poszły na zakup obligacji (pożyczka dla państwa), który to dług został umorzony. W skrócie: państwo umorzyło samo sobie dług wobec emerytów. Dla zaciemnienia sytuacji powstały owe OFE i to byl jedyny cel ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Cejrowski przypomina mojego nauczyciela geografii z podstawówki-normalnie klon pod każdym względem! Tylko mój nauczyciel był nieco obleśny, bo mu włosy wychodziły z wiecznie rozpiętej koszuli. Ale tak poza tym mogliby sobie podać ręce. Miałam bardzo ciekawe lekcje w podstawówce z geografii pełne filmów z podróży mojego nauczyciela i slajdów i ciekawych opowieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. wartość obligacji została dopisana do kont w zusie. naprawdę takich rzeczy nie wiesz czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może robie z siebie głupa natomiast ty nim jesteś zdaje sie od urodzenia. I szczerze wątpie w twoje opowieści, że mieszkasz za granicą. Chyba, że akurat nazywasz sie Tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątp sobie, twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Cie czytać i te sarkazmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z budżetu panstwowego. Obrażac innych i w ten sposób rozmawiać możesz we własnej rodzinie skoro macie taki poziom ale nie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiego k***a budżetu? nasz budżet idzie na spłate długu publicznego. A te pieniądze o ile w ogóle sie znajdą będą kolejnym długiem wobec banków centralnych. Budżet:O Tera doyebałeś do pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Wam że ja nie wiedziałam że w Polsce homoseksualiści mogą adoptować dzieci! Nie wiedziałam o tym a Wy? https ://www.youtube. com/watch?x-yt-ts=1422579428&v=_46FSwJrc-Q&x-yt-cl=85114404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×