Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Marych koniecznie :P na koncert też :) A w Bojanowie to ja już trafię do ciebie, przynajmniej tak mi się wydaje :D Do salonu na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wyszło że żmij wklejał tu foty a z noxą nie gadają ale nie mają kosy nie skłócajcie ludzi ze sobą i nie siejcie fermentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś maila do ss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nox to ty jesteś metalówa czy punk w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona pie/rdoli czasem straszne bzdury :O to już noxa jest od niej normalniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS niedawno do mnie jak słodko zagadał... ojejka, jak Rysiu z Klanu, jak powiedziałam, że ma spierdalać mitoman jeden i pozer, to wyszło szydełko. A chodziło mi tylko o to, by Ani udowodnić jak duchowy, jak szczery i lojalny jest SS. Wiekszego patałacha chyba tu nie poznałam. Tysiąć ognisk, setki zaproszeń, ja już bilet kupiony, a ten ... hahaha. No i tyle na temat. Ania, teraz koncert. A w Bojanowie, kurwa kogo byś nie spytała to Ci wskaże grotę czarownicy, sama wiesz jakie to małe miasteczko zacofane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają kosy? kaka groził jej policją a potem wywalił wszystko co mu kciukiem przekazała o nox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje maila do ss, ma ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na tym topie wtedy i widziałam więc nie kłam z łaski swojej :D kaka sie wkurfił na żmija tylko i topik sie skończył a o kciuku kaka nic nie pisał pewnie chcesz żeby sie znowu zaczeli żreć tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persefona, czyli nie znasz. po co posługujesz się słowem zasłyszanym byle jak byle gdzie? to pytanie retoryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie znowu zjeb zaczyna pierdolić niestworzone historie dla plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś debilką, i to z paranoją :D gdyby pisał na tematach o noxie to od razu dałoby się go wyczuć, kaka pisał pod orange, zakładał głupie tematy etc. i od razu go wyczuli yhym twoje "wpadł" jest tak wiarygodne jak... nie powiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojna jest piękna i sprawiedliwa bo nie ma w niej litości dla ludzi i zwierząt. Ty chcesz mnie za coś uszkodzić, to i ja chce ciebie uszkodzić. Rośnie eskalacja wzajemnej nienawiści, a nienawiści nie zna tolerancji dla żadnego żywego stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mietłę. Bez zgody z woskową pieczęcią nie waż mi się pojawiać na moim terenie:D trzymaj się swojej pyrowej stolycy:P Teraz ja przylecę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kakalaken zaloguj sie debilu a nie bronisz sie anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa, że to wszystko prawda co piszę, widocznie nie widziałaś jego wszystkich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha wiedziałam !! zaraz zacznie sie paranoja z deką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadł. Chyba, że Grzegorz Kobra na fb pomalowany plakatówkami, to jakieś jego alter ego, o którym o n nie wie. wszystko mozliwe... i koniec temau. Szkoda mi palców na tego pozera, który w bieszadzką głusze ciągnie za sobą kabel od radiówki, by wrzucić foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona jak tak wielbisz wojne to zapraszam na Ukraine... dziewczyno tacy jak ty są mocni w gębie, a jak przyjdzie co do czego to się osrają i zaczną spierdalać. Za dużo w dupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyhym i w każdym temacie o noxie jest zawsze ktoś kto broni kaki... ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu przyszedł ten paranoik ropiertalać topik o noxie? zaraz zacznie o dekalogowatej piertolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt go nie broni tępa pało tylko ja pisze że kłamiesz a to jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona i ty jesteś mądra, w którym miejscu wojna jest sprawiedliwa? Cywile i wojskowi giną a "władza" siedzi w strzeżonych pałacach. Jesteś zwykłą kretynką, która na siłe chce zabłysnąć a nie bardzo ma czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe? jestem na każdym topie o noxie a to jest drugi na którym jest wątek kaki więc skończ piertolić i próbować siać smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem wez już spieerdalaj patologio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk, powtarzam pytanie - kaka ostatnio pisał, ze niby ma się z tobą spotkać, jak się do tego odniesiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie to jest podpucha hejtera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×