Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

u mnie byly sny jak z kina akcji w 5 tyg jak jeszcze nie wiedzialam o ciazy :) nie wiem czy to dobrze ale zadnych objawow nie mam... :-\ zadnych mdlosci, sennosci w dzien, wiekszego apetytu tez nie zauwazylam. Jedynie biust wystrzelil o dwa rozmiary i jeszcze do niedawna ostro pobolewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) czy jest tu jakas osobka ktora jest w ciazy i ma niedoczynnosc tarczycy??? ja biore codziennie rano tabletke euthyrox75mg . Ale chodzi mi o kwas foliowy zgupialam czy brac kwas foliowy z jodem czy bez bo w aptece mi powiedziala ze mam brac bez jodu bo mam niedoczynnosc tarczycy. A moja gnka jest dopiero od poniedzialku a jak gadalam z inna to zgupiala i nie wiedziala co ma wogole powiedziec. Jestem w 8tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
ja też mam niedoczynność - łykam eutyrox 100 i normalny kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie wyniki cukru we krwii ?? ja mam przekroczona normę i muszę zrobić test tolerancji glukozy po 1h i po 2 h az sie boje jak mi wyjdzie i jak ja ten ulepek wypije??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy też cały czas macie stan podgoraczkowy? Bo ja jak tylko się słabiej czuje i sobie zmierze to ponad 37. Nie wiem czy nie martwić tym czy nie. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka86
Ja od poczatku ciazy mam ok.37.5 kazdy lekarz mówi ze to normalne wiec nie biore do glowy:) tez mam 1 czerwca usg na przeziernosc karkowa akurat to bedzie 13 tydz:)nie moge juz sie doczekac. moze ktoras tez ma termin na 7 grudnia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć ja też mam termin na 7 grudnia. badanie mam 26 moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4 tygodniach od owulacji pęcherzyk 2,5mm ? to chyba nie możliwe grudniówka termin na 9 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na 8 grudnia i też 1 czerwca na badania idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przytylyscie juz coś? Ja dwa kilo i juz widzę zmiany w moim ciele. Czy to nie za wcześnie? Jakich kosmetyków do ciała używacie? Ja mam olejek z alterry migdały i papaja. Ładnie pachnie ale nie wiem czy jest skuteczny. Smaruje nim piersi i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam termin na 30 grudnia :) ja jeszcze nie uzywam zadnych specjalnych kosmetykow. Na rozstepy jest dobre bio oil sprawdzony przez wiele osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, słyszałam z wielu źródeł, że bio oil jest najlepszy. Któraś z was już kupowała może? Gdzie jest najlepsza cena? I czy już w trzecim miesiącu można się nim smarować? Może chociaż piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 1 kg wiecej... biust wiekszy o dwa rozmiary wiec wiem gdzie poszlo :) dostalam wczoraj balsam mothercare it's your body stretch mark cream od kolezanki, stosowala w czasie ciazy i jest zadowolona z efektow. Ja mam zamiar smarowac sie juz zeby chociaz wyrobic nawyk codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę się tetaz niczym smarować bo wszystkie balsamy mi śmierdzą i jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1401 ten balsam to chyba jakaś nowość. Ja może jeszcze kupię jakieś kosmetyki z baby dream bo akurat mi się kończą, a podobno jakość dobra i cena zachęcająca. Dziewczyny a co myślicie o szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszka29
A nadal pracujecie czy juz planujecie iść na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1401
Ja pracuję, na zwolnienie planuję pójść po 6 m-cu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka86
Ja tez kg do przodu ale w biust juz tez sporo poszlo.ja smaruje sie Od samego poczatku kupilam cos w rosmannie Efektima mama-care wo zapobiegac Od pocztaku☺widac u was powoli juz brzuszek? U mnie zaczyna powoli sie uwydatniac;)) 11 tydz☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka86
Ja niestey szybko nie pojde na zwolnienie ,pracuje fizycznie ..ale nie moge sobie za bardzo na to pozwolic..wiec pewnie dopoki bede dala rady to Bede robila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie druga ciąża, 9tc, a spodni nie dopinam już od 7tc...przytyłam ze 3kg...w poprzedniej ciąży tyć zaczęłam ok 3 miesiąca i odpinałam guzik dopiero w 14tc...czy to znaczy że teraz przytyję dużo więcej??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i brzuszek odstaje mi już od początku czyli gdzieś od 6tc...ale mąż mówi że to od żarcia, bo zaczęłam sporo więcej jeść...ale co ja poradzę że ciągle jestem głodna :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabaa
Witam Was Dziewczyny. Chętnie do Was dołączę. Mam termin na 30 grudnia. Jest to moja trzecia ciąża, mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze, bo dwie poprzednie straciłam. Jestem w 8 tygodniu. Dziś mam wizytę i strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabaa
Też zjadłabym co tylko się da, ale nie mogę, bo okropnie się czuję, mam migrenę i mdłości, niestrawność od rana do wieczora, a cokolwiek zjem boli mnie cały człowiek. Tylko cola i kawa pomagają..... no a nie są za zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi objawy zanikaja I zaczynam sie martwic (ze bedzie powtorka z historii) szlag by to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×