Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Witam! Chętnie dołączę, jeśli pozwolicie. Mam 35 lat. Pierworodny 3,5 roku. Dzisiaj rano przywitała mnie solidna gruba czerwona krecha. 33 dc. Teoretycznie termin porodu na 25.12.2015 mi wypada. Zobaczymy, co to dalej będzie. Póki co, czuję się, jak bym miała PMS i bardzo dużo sikam. Chodzę lekko przymulona i śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolie Ja póki co zamiast mdłości mam non stop "gulę w gardle" i odbija mi się, jak staremu piwoszowi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonetka ja też tak właśnie mam, cały czas chodzę i bekam :) i naciąga mnie na wymioty chociaż ani razu jeszcze nie wymiotowalam. Ale chyba wolałabym sobie rzygnąć :) raz a porządnie niż chodzić z tą gulą w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ninka
Ja 6 tydzień i 4 dzień siusiu i mi się odbija czy to może być początek mdłości i całej reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 7 tydzień i mdłości okropne prawie cały czas i zmęczenie. Imbir trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
Ja to dziewczyny cały czas chodze zmęczona:) A rano czasami jest koszmarnie nie dobrze ,wymiotowałam też kilka razy:(Znam ten ból..ale damy rade!:)Wkońcu minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
A imbiru nie piłam,musze wypróbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj bo naprawdę pomaga jakieś 4 godziny jest spokój bo tak to zwariować można. Ale z drugiej strony die cieszę bo moja gin mówiła że jak sa objawy to bardzo dobrze To mnie pociesza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ninka
A ja mam w 6 tyg. Tylko siusiu nie i odbijanie czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Tak normalne. Ja w kazdej ciazy czulam sie inaczej. Narazie tez jakichs drastycznych objawow nie ma (tylko siusiu, uscisk w dolku i wieczorny glod) ale mysle ze to cisza przed burza :) grudniowa mama ja robilam test pepino a powtarzalam bobo testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na kiedy jest sens umówić się do ginekologa? U mnie 34 dc czyli 4 tc i 6 dni tak? Pierwszym razem z Synem chyba po 6 tyg. byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Poprzednim razem też miałam być grudniówką i termin miałam na 8 grudnia, ale Syn był dość niecierpliwy i pojawił się końcem listopada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto poczekac do skonczonego 6 tygodnia ciazy zeby juz serduszko bilo. Ja wybieram sie 28 kwietnia w 47 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli albo przed samym długim weekendem - nie wiem, czy moja gin będzie... albo już po. A jeszcze wesele mamy 2 maja w rodzinie - he he he załapię się na nową sukienkę w "starym" rozmiarze jeszcze chyba mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ninka
Ja jestem w połowie 6 tyg i idę w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Witajcie ;) Muszę się pożegnać Kochane, ponieważ powtórzyłam test i wyszedł negatywny.Poza tym zaczynam plamić, czyli zbliża się okres. Niestety się nie udało :( Trzymajcie się cieplutko, życzę Wam mnóstwo zdrówka i samych szczęśliwych chwil z maleństwem. Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Grudniowa mama 30 zycze powodzenia. Obys zostala styczniowa mama. Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Izunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
Grudniowa mama też Ci życze wszystkiego najjjj ..trzymaj się tam i mam nadzieje że niedługo i Ty będziesz się cieszyć z upragnionej ciąży!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniowa mamo daj znać jak Ci się uda i powodzonka :) Dziewczyny powiedzcie mi uprawiacie jakieś sporty? Jak planujecie spędzić ciążę aktywnie czy biernie? Ja w pierwszej ciąży jedynie maszerowałam codziennie jak najwięcej. Później po urodzeniu małego ćwiczyłam pilates a później chodziłam na zumbę 2-3 razy w tygodniu. Teraz na początku trochę się obawiałam cokolwiek robić ale od wczoraj wskoczyłam na rowerek treningowy na razie po 15 min plus przysiady. Nic forsującego ale chyba nie będę się opierdzielać w tym okresie a i łatwiej będzie później do formy wrócić. Z zumby na razie zrezygnuję ale może wrócę w drugim trymestrze kiedy już minie niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez szaleństw - codzienne spacery z Synem i wypoczynek na wsi na świeżym powietrzu, jak ta upragniona wiosna w końcu przyjdzie. :) Po poprzedniej ciąży wychodząc ze szpitala miałam 4 kg na plusie, a po 3 miesiącach karmienia piersią - spadłam poniżej wagi sprzed ciąży. Teraz ważę 8 kg mniej niż ważyłam na tym samym etapie z Synkiem, także cieszę się z tego "zapasu" do przytycia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Dziękuję :) Odezwę się do Was i na pewno będę zaglądać :) Mam nadzieję,że uda się w przyszłym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puli1234
Dziewczyny mam straszne mdlosci caly dzien, wieczorami nie do zniesienia. Nawet w nocy spac nie moge. Prawie nic nie jem. Waga wciagu tygodnia spadla o 3 kg. Jak tak dalej bedzie to sie wykoncze. Jak myslicie sa jakies tabletki ktore pomoga zniwelowac te objawy? Macie z tym jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imbir mi pomaga trochę bo też strasznie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula0901
Tabletek chyba nie można żadnych. Herbatka imbirowa, przygryzanie migdałow i chrupkiego pieczywa. Ew opaska akupresurowa taka co się kupuje na chorobę lokomocyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaaać... Spaaaać... Spaaaaać... Tak dziwnie piecze mnie w brzuchu pod żebrami. :( Boję się, bo niedawno miałam zapalenie żołądka. Brałam 6 tygodni leki i niby już było dobrze. Piję siemię lniane, ale niewiele to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sposobów na mdłości żadnych sprawdzonych nie mam. W pierwszej ciąży, ani razu nie rzygałam i w ogóle nie miałam mdłości. Zobaczymy, jak będzie tym razem. Póki co, gula cały czas. I to bekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
Ja kochane narazie się oszczędzam:)Pierwszą ciąże straciłam i panicznie boje się o tą drugą.Natomiast jak zrobi się troszke cieplej to często będe wychodzić na spacerki:)Co do biegania to sobie jednak daruje;-)Wiem że potem moge mieć trudny poród ale psychika swoje robi;) Co do mdłości to jakoś już lepiej się czuje:)A według usg to zaczełam 9tc.Martwi mnie tylko to,że piersi mnie nie bolą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Czesc Wam . Ja mam termin na polowe listopada :)Margmaj widze ze i ty na listopad jeszcze sie chyba zalapiesz . Obecnie jestem w 10 tyg i 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×