Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość motylkowa123
Co do mdlosci u mnie bylo najgorzej 7-9 tydzien . Teraz juz troszkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Margamaj wcale nie musza Cie bolec piersi. To nie jest jakus wyznacznik prawidlowej ciazy takze sie nie martw. Zobaczysz ze jak urodzisz i bedziesz miec malego glodomorka ktory ciagle chce cycy to jeszcze poczujesz co to jest bol piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Margnaj mnie jeszcze ani razu w tej ciazy piersi nie bolaly jedynie sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula0901
mnie już też przestały piersi boleć. Za to twarz mam całą w pryszczach jak bym znowu miała 14 lat :) nawet już fluidu nie kładę, bo się warzy jak kaszka. Ma któraś z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuzia
Czy odbijanie to początki mdłości albo wymiotów bo mi się często odbija a jestem na początku 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka 30
Cześć dziewczyny. Ja w piątek zaczęłam plamić w pracy. Od razu umówiłam się go gina, żeby zrobić usg i niestety okazało się, że jest krwiak. Dostałam duphaston, mam leżeć i odpoczywać. Niestety lekarz powiedział mi, że dziecko na wolno bije serduszko 130- a norma ponoć w tym okresie jest 160. Ale przegrzebałam internet i w info wynika bo bicie serca jest w normie . Na usg wyszło że jest to 7 tydzień i 1 dzień. W piątek idę na kolejną wizytę już do swojego ginekologa, mam nadzieję, że mnie trochę uspokoi. Czuję się fatalnie, wymioty mam od rana do wieczora, nie mam siły z łóżka wstać, a miałam nadzieję, że druga ciąża będzie spokojniejsza. W pierwszej lądowałam chyba z 5 razy w szpitalu bo byłam tak wycieńczona. Znowu cała ciąża na zwolnieniu lekarskim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Przykro, że tak ciężko. :( Może jak trochę odpoczniesz, poleżysz, to się wszystko unormuje. Znam dużo dziewczyn, którym krwiaki wychodziły i się potem ładnie wchłaniały. Mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie. Mnie przeziębienie rozkłada. Wirus jakiś. Gardło boli, ucho, katar... Dzisiaj idę jednak do ginekolożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka 30
A mam jeszcze pytanie, jeśli robiłyście już USG to ile uderzeń serca na min macie podane w opisie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie! Nie pożałujecie! www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
hej :) mozna sie jeszcze dopisac? ostatni @ 29.03, owu 8.04- dzis 25 dc I od 5 dni testy wychodza pozytywnie termin mi wychodzi na 31.12.2015 :) jestem mama 5- letniego synka, I po 2 poronieniach (sierpien I listopad 2014) no I zaszlam w ciaze w terminie porodu 7.04- wiec mam nadzieje ze to dobry znak I synus z nami tym razem zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewag gratulacje :) i mamy nadzieję, że wytrwamy do końca :) zresztą super data ci wychodzi, masz szanse na pierwsze dziecko w 2016 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkasiamalenstwo
Dziewczyny pomóżcie. Siedzę i płacze. Odebrałam bete 11,53 Miesiączkę miałam 22.03. Owulację wg. usg ok . 4-5.04 Od 16dc duphaston na 10 dni. 21.04 zrobiłam po południu test i bladziutka kreska. Bardzo martwi mnie ta mała beta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaeN
Hej, ostatnia @ 28 luty ale @ nieregularne. W tym cyklu brałam regularnie Bromergon więc może owu była terminowo :) termin wychodzi najwcześniej 5 grudnia ale pewnie wcześniej się rozpakuje. Dwa tyg temu w piątek bylam na USG ale był pęcherzyk żółtkowy tylko, jutro mam kolejną wizytę ale już u innego gin bo ta poprzednia mnie rozczarowała jeśli chodzi o podejście. kkkasiamalenstwo nie martw się na zapas zrób betę dwa dni po pierwszym pobraniu i sprawdź czy dobrze przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EWAG kojarze cie z innego watku a jakim temacie pisalas? aa i skad wiesz ze bedzie syn??? piszesz ze masz nadzieje ze "synus z wami zostanie" a jak bedzie corka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grudniowa mamo wroc do pierwszej strony- ktos c***isal zebys nie byla taka pewna ze zajdziesz odrazu bo mozesz sie rozczaroaqwc a ty szlas w zaparte ze zajdziesz napewno bo nie masz problemow z zajsciem ..widzisz ! troche pokory bo to moze potrwac i bedziesz nnie grudniowa a np czerwcowa mama.... no coz to ze kiedys zaszlas bez problemu nie znaczy ze teraz tak bedoe.. wiek robi swoje -nie zakladaj tematu styczen 2016 poki w ciaze nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag
Kwietniowki 2015 ale niestety ciaza obumarła No i dopiero teraz udało sie zajść w ciaze Wtedy miałam złe przeczucia ze sie to nie skończy happy endem i sie nie pomyliłam Ze synuś- jakos tak WIEM- i już ma imię Olivier :) Aczkolwiek jak bedzie córka jakimś cudem tez sie bede cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi17 grudzień 2009
super wiadomośc ewag i znów grudziń jest nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z wczoraj, nie wiem skąd w tobie tyle jadu i po co ci to? Grudniowa mama jak sama napisała na początku założyła temat dla osób, które starały się o dzidziusia na grudzień. Nie udało się i szkoda. Nie było płaczów i rozpaczania więc w ogóle po co ta wypowiedź, chyba tylko po to, żeby zamętu nasiać. Mimo wcześniejszych zapewnień że temat nie przetrwa o dziwo przetrwał, ciekawe dlaczego? Pewnie dlatego, że i tak w grudniu będą rodzić się dzieci. A co zakładania tematów przez grudniową mamę to dlaczego nie, przecież miło postarać się wspólnie i razem przeżywać to oczekiwanie na dwie kreseczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
iwi- jaki ten swiat jest maly? witaj :) ty sie kiedy terminujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranaWzapach
Mozna sie dopisac?:-) testy beta hcg 60.8 a po dwuch dniach 190.9 ;-) wczorajsza wizyta narazie nic nie pokazala ale mam nadzieje ze poprostu za wczesnie;-) pozdrawiam Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Witam was :) mam 23 lata i to moja pierwsza ciaza :) pojedyncza ;) ost @ 20.02.2015 I termin 27.11 II termin z usg 3.12 i III termin z usg 6.12 :) zarodek wielkosci 1 cm tetno 148 w 7tyg1dn ;) staralam sie 10miesiecy ;) i udalo sie .. z objawosc aby bolesne piersi i tyle :) przyjmuje duphaston i luteine dopochwowo zalecenia lekarza z powodu napietej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Kropka 30 u mnie usg bylo 20.04 w poniedzialek tez wyszlo ze 7 tydzien i 1 dzien :) tetno 148 . Pani ktora wykonywala ush powiedziala ze w normie :) nie martw sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi17 grudzień 2009
ewag z kalkulatora w necie wychodzi 24-25 grudzień bo u lekarza jeszcze nie byłam .ostatnia@20.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos36
Witam serdecznie przyszłe mamy! Ja obecnie kończę 6tc. U lekarza byłam 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki i już było widać pęcherzyk :) Termin mam na 19.12. Zleciła mi zrobienie badań krwi i kolejną wizytę mam za 2 tygodnie. To jest moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwi- czemu naszega watku juz nei mozna znalezc? fajnie by bylo wrocic tam I poczytac nasze historie :) mnie dzis brzuch pobolewa jak na @- co prawda w gatkach sucho- ale stresik jest jeszcze ze 2 tyg I ide na 1 usg I licze na serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaeN
hej dziewczyny, w czwartek miałam wizytę, 7t3d, było widac już akcję serca i zalążki rączek. Wg tego obliczyłam sobie termin na 7 grudnia. Kolejną wizytę mam 26 maja już u swojej lekarki, jak na razie byłam u dwóch różnych ginekologów i te wizyty to totalne rozczarowanie parę minut i do widzenia, a mam porównanie z poprzedniej ciąży ze to nie tak powinno wyglądać. Inna lekarka mnie prowadziła ale nie chciałam u niej prowadzić ciąży bo jednak było z jej strony parę potknięć, myślałam, że pójdę do niej na pierwsze wizyty ale terminy zbyt odległe. 9 maja idę "zrobi" krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Hej dziewczyny! Już nie mogę doczekać się wizyty , którą mam we wtorek. Mam nadzieję że będzie już widać serduszko :) Dziś odebrałam wyniki bety - 23813 także jest fajnie. A pogoda super tyle że samopoczucie gorzej - zaczyna się chyba najgorszy etap. Strasznie mnie muli i naciąga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
No i jestem po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. 7 tyd. ciazy, serduszko bije 150/min. Za 2 tygodnie kolejna wizyta-zrobie liste badan i zakladamy karte ciazy. Najgorsze sa tylko te nudnosci-momentami nie do zniesienia.W pierwszej ciazy jak bylam sama to moglam spac calymi dniami a teraz juz trudniej.Z dwojka dzieciakow w domu jest co robic :) A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×