Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość estella
Witam Was! Ja już o rok starsza ;-) przytulanka weekendowe były super i jak nic z tego nie wyjdzie, to już nie wiem... ale wierzę, że tym razem uda, nawet sobie pomyślałam, że już się udało :-) ale poczekamy, zobaczymy...dwa tygodnie migną jak z bata strzelił! zobaczcie jak te tygodnie i miesiące szybko lecą, dopiero co pisałyśmy o objawach po staranku w poprzednim cyklu, a u mnie już praktycznie po owulacji, tzn chyba dzisiaj mam. Jajnik wogóle mnie nie boli, za to śluzu płodnego sporo, być może wiesiołek już zadziałał :-) a jeśli zadziałał, to znaczy że bardzo szybko wpływa na śluz, bo nigdy wcześniej takiej jego ilości nie zaobserwowałam. A że jajnik nie boli...chyba nie musi boleć za każdym razem. W zeszłym miesiącu bardzo bolał i nic z tego nie wyszło :-( I tak jestem dobrej myśli :-) okaże się za 2 tygodnie - data testów 28 listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estella :) ciesz się że Ci sie urodzinki udały :) no to Estelko razem testy robimy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
znowu razem :-) ale teraz będą dwie kreseczki :-) zobaczysz! wszystko się uda! musi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
tak, tak, tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero 19 lat i w najblizszym czasie nie zapowiada sie, zebym zostala mama, ale mimo to juz teraz wiem, ze bycie matka jest moim powolaniem. Nie liczy sie dla mnie kariera, wazne, zebym miala odpowiednio sporo pieniedzy na utrzymanie dziecka i nieodmawianie mu cukierka jak poprosi. Zalazlam mezczyzne mojego zycia, ale wiem, ze naprawde szczesliwa bede dopiero po urodzeniu dwojki lub trojki dzieciaczkow. To beda najbardziej kochane istoty pod sloncem, szczegolnie, ze moj facet ma takie same zdanie na ten temat, co ja. Dlatego nie martwie sie, czy dziecko zostanie dobrze wychowane i czy ciaza przebiegnie prawidlowo. Bede robic wszystko, zeby dziecko urodzilo sie zdrowe, a o wychowanie sie nie martwie, bo wiem, ze czastka mnie i czastka mojego partnera w naszym dziecku zaowocuje zrozumieniem i miloscia. Juz sie nie moge doczekac! Pozdrawiam wszystkie mamy (te przyszle tez) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero 19 lat i w najblizszym czasie nie zapowiada sie, zebym zostala mama, ale mimo to juz teraz wiem, ze bycie matka jest moim powolaniem. Nie liczy sie dla mnie kariera, wazne, zebym miala odpowiednio sporo pieniedzy na utrzymanie dziecka i nieodmawianie mu cukierka jak poprosi. Zalazlam mezczyzne mojego zycia, ale wiem, ze naprawde szczesliwa bede dopiero po urodzeniu dwojki lub trojki dzieciaczkow. To beda najbardziej kochane istoty pod sloncem, szczegolnie, ze moj facet ma takie same zdanie na ten temat, co ja. Dlatego nie martwie sie, czy dziecko zostanie dobrze wychowane i czy ciaza przebiegnie prawidlowo. Bede robic wszystko, zeby dziecko urodzilo sie zdrowe, a o wychowanie sie nie martwie, bo wiem, ze czastka mnie i czastka mojego partnera w naszym dziecku zaowocuje zrozumieniem i miloscia. Juz sie nie moge doczekac! Pozdrawiam wszystkie mamy (te przyszle tez) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie kobietki!!! Wlasnie wrocilismy z wycieczki i oczywiscie pierwsze, co robie, to czytam wiadomosci od Was. Bardzo sie ciesze, ze Wasze starania sa takie udane i zycze, zeby byly jak najbardziej owocne. U mnie wlasnie dzis pojawil sie okres - 24dc, ale to po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych takie "zaburzenia". Ciesze sie bardzo, bo to oznacza, ze szybciej rozpoczniemy starania w nastepnym cyklu ;) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i caly czas trzymam kciuki, za "pomyslne wiatry". A przyszle mamuski pozdrawiam szczegolnie goraco - same wiecie, jakie skarby nosicie pod swoim serduszkiem. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Mam dzisiaj wolne ale jakoś nie mogę spać to sobie do Was piszę :-)) Miłego dnia ( mimo że to poniedziałek)- pozdrowienia dla wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała31
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć dziewczyny, nie było mnie tu cały długi weekend i proszę co się dzieje :) Mała Czarna, Domi - GRATULACEJEEEEEEEE!!!!!!!! fajnie macie :D ...cud się spełnia... ten listopada chyba jest rzeczywiście magiczny, może dlatego że tyle dziewczyn wysyła fluidy :D witam też nowe forumowiczki - :) wiecie co, miałam zrobić test dopiero w piątek, ale już nie moge się doczekać więc chyba kupię test dzisiaj - chcę juz wiedzieć czy sympyomy, które odczuwam to TO czy nie... powiedzcie proszę, kiedy lekarz jest w stanie potwierdzic ciąże ? czytałam ze około 6 tyg. ale liczonego od dnia zapłodnienia czy od ostatniej miesiączki ???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny . Własnie wróciłam do szarej rzeczywistości. Wyjazd super!!!!!! tego mi trzeba było. Mała Czarna - WIELKIE GRATUUULACJE!!!!!!!!! Mój wyjazd był przerwany w sobotę wizytą u lekarza. Był to 14 dc. Okazało się, że mam po tabletkach 4 dorodne pęcherzyki. Dostałam w pupę zastrzyk , który miał spowodować ich pękniecie w ciągu 36 godzin. Wcześniej też ześmy się starali co 2 dzień, a teraz kochaliśmy się codziennie, jak tylko przyszła na to ochotę. Smialiśmy się , ale by było jakby były czworaczki. Mężowi troche zrzedła mina. Wyjątkowo jestem teraz spokojna, nie nastawiam się zbytnio, ale kto wie. Tyle dorodnych pęcherzyków w końcu. Biorę się do pacy i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko poczekaj jeszcze do piątku, już nie dużo Ci zostało, dasz radę :) Aśka74 nono to widzę że kolejna niedługo powie że będzie mamą :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - bardzo bym chciała Wam taką nowinkę przekazać. Wszystkim starającym się życzę szybkiego niedoczekania sie @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Strasznie mocno Wam, kochane gratuluję, Domi, Mała Czarna🌼 🌼 [kwiatek dla Was!!!!!!!!!!!!! Ja rzadko piszę, bo jeszcze nie mogę się starać, dopiero w styczniu, napiszcie mi moje Drogie nazwę tego preparatu wiesiołka, bo u mnie to też niewiele śluzu...I mierzę w tym cyklu temperaturę i coś mi wyląda, że nie było owulacji, niby w środku cyklu temp. Spadła, ale potem się nie podniosła, dopiero dziś, gdy mam 21 dc, wzrosła mi na 37st., to chyba nie jest normalne?????? Kasiu napisałaś, że jak jest mało śluzu, to może być niski poziom estrogenów, a jak jest niski poziom estrogenów, to może też nie być owulacji, czy tak? U mnie to by się zgadzało, bo mam problem z wysokim poziomem prolaktyny, która właśnie obniża poziom estrogenów, to by tłumaczyło brak owulacji i śluzu, ale się boję, jutro umawiam się z moję pania endokrynolog... Agusia, a jaki jest powód badania na prolaktynę u Ciebie, masz jakieś objawy, odstawiłaś niedawno pigułki? Prolaktyna to hormon wydzielany przez przysadkę mózgową, u mnie spowodował laktację po odstawieniu pigułek anty, leczę się na to już ładnych parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie........4 dni słodkiego leniuchowania, oj jak ciężko było dzisiaj wstac do pracy!!! Ciesze sie niezmiernie, ze mamy kolejną MAMĘ- Małaczarna OGROMNE GRATULACJE!!! Bardzo sie cieszę.......Widac DOMI dała dobry poczatek- masz dobrą :rękę\" :)) :)) Teraz kolej na nastepne Panie- czego z całego serca zyczę............ Moja malenka Emileczka coraz bardziej daje mi popalic, mysle sobie ze ma juz mało miejsca skoro tak sie rozpycha. Mam nadzieję ze swiadczy to o tym ze jest po prostu silna, bo nadal jestem przerazona faktem ze za mało wazy jak na swój wiek!! 26 listopada ma kolejną wizyte- zobaczymy czy mała cos przytyła!! Mam nadzieję ze tak......... Zycze wszystkim miłego dnia..............samych dobrych wiadomosci zyczę i duzo usmiechu :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebjam
ładna liczba 4444 na liczniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Lusiu dobrze że jesteś!Powiedz mi czy gól brzuszka to normalna sprawa??Wszyscy piszą że to jest uczucie ciągnięcia a mnie poprostu pobolewa:-(Biegam do łazienki plamienia nie miałam ale strasznie martwię się tym brzuszkiem:-( Myślisz że powinnam iść wcześniej do swojego lekarza czy to raczej normalne i poczekać????Bo to raczej taki ból jak przed okresem tylko słabszy! Proszę odpisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 jestem dobrej myśli :) olala nie wiem właśnie, to zapewne ma jakiś wpływ na owulację i ewentualne zapłodnienie... poczytaj - free.med.pl/wrochna/ Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Kasia
Swędzi mnie cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam wszystkie kobietki, Wrocilam ze szpitalka, dostalam kilka kroplowek i roznych innych lekarstw, zostalam przebadana bardzo skrupulatnie ktg mialam robione co 2 godz i reszte badan co dzien.Lekarz naprawde idealny w pelni kompetentny personel szpitala na jego oddziale poprostu super wszystko jak najlepiej.A teraz wam powiem co ze mna i Karolem, no wlasnie wszystko ok skurcze mam wytlumione ale jestem na najwiekszej dawce leku, dostalam inne leki w razie wczesnego porodu.Generalnie po ostatnich badaniach sami sa w szoku bo docent mowi 100% chlopak a teraz mi powiedzieli ze chyba Karolina ale numery ale nie chodzi o plec wazne ze wszystko ok.Malenstwo male ale dluge bo ma 1060g pan doktor powiedzial ze 1 stycznia rodzimy wiec pewnie i tak bedzie.Musze wytrzymac do konca roku oszezdzac sie brac leki i co tydzien kontrola w szpitalku u doktora i bedzie ok.Dobrze sie czuje, mowie wam co ja przeszlam ile sie nawylam to szok.W szpitalu 90% kobiet lezacych z powiklaniami ciazy to nabyta cukrzyca , bylam jedyna na oddziale bez diety.Naprawde jakie kobiety maja problemy jak leza plackiem 9 miesiecy, ciesze sie ze ze mna nie tak najgorzej i ze wszystko ma sie ku dobremu. Lusiu moje malenstwo tez male a ja wcale brzuszka malego nie mam przytylam jakies 14 kg ale miesiecznie teraz od 3 miesiecy po 1 kg lekarz mowi ze malo. Claptolus mam juz decyzje wszyscy nazywamy sie juz jednym nazwiskiem mowie ci jak jest pieknie sprobuj moze i tobie sie uda. Caluje i pozdrawiam wszystkie kobiety, gratulacje dla nowych mam i wiele optymizmu dla wszystkich. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Domi:) ponoć normalna, pobolewa podobno tak okresowo, nie martw się, kiedy idziesz do lekarza?? Hej Mateczko :) oszczędzaj się i odpoczywaj, już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi- bóle brzuszka (lekkie) ja tez miałam i lekarz mówił zeby sie nie martwic. W kazdym razie plamienie nawet lekkie to gorsza sprawa. Wtedy od razy do lekarza. Moim zdaniem nie masz sie co martwic, tylko dbaj o siebie i po prostu sie oszczedzaj, nie przemeczaj sie , nie denerwuj sie i odpoczywaj. Wszystko bedzie ok!!! Mateczko- nasze dzidzie są więc podobne- moja mała tez jest malutka i długa.....Trzymam kciuki za Was oboje, na pewno sie uda wytrzymac jeszcze te 1,5 miesiąca- jestes pod dobra opieką!! To najwazniejsze. http://lilypie.com/days/050120/3/0/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszy raz od tygodnia spałam normalnie i nie mialam problemu z usnieciem :) Domi kasia ma racje boli tak okresowo :) nie martw sie wszystko jest oki :) Lusia Mateczka moja maleństwo tez jest dlugie :) ale ile teraz wazy to nie mam pojecia nastepne usg mam miec pod koniec ciazy ale chyba lekarza zmusze zeby mi dal jedno skierowanie dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesteście kochane!!!!!!!!!! Dzięki za odpowiedź! Bałam się bo wszyscy mówią o jakimś ciągnięciu a mnie poprostu pobolewa ale skoro mówicie że to normalne to ok! Kasiu mam iść w przyszłym tygodniu żeby dzidzię już było widać ale jak będzie bardziej bolał brzuszek to się chyba wcześniej wybiorę! A i jeszcze jedno ja na Kabaty mam kawałek ale chętnie wybiorę się na wspólny spacerek!!:-) Mam nadzieję że z fasolką będzie wszystko dobrze strasznie ją kocham!!!!!!!!!!! Miłego dnia dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:)Mateczka wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze, ze masz fachowa opieke. Ja sie nie moge doczekac dzisiejszego staranka:) Faktycznie sluzu po wiesiolku jest wiecej:) A dzisiaj mam wizyte u gin. Ja testuje 5-6.XII :) Zobaczymy, ale jestem dobrej mysli. Co ma byc to bedzie, nie moge sie dac zwariowac. Nadal sie czuje tak jakbym miala dostac okrres-a to przeciez owulacja????? .... ❤️...niech sie spelni cud...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! Czas uzupełnić tabelkę!!!! Wiem już że to będzie chłopiec!!!! czyli Michałek!!!!! NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6........Michał............93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... Ja czuję się niezle zwłaszcza dziś kiedy wiem że z Michałkiem wszystko jest w porządku!!!! czekają mnie jeszcze dodatkowe badania i wizyta u ortopedy, który zadecyduje, czy będzie cesarka czy normalny poród, to przez moją kość łonową.....Poczekamy zobaczymy, zdrowie dzidziusia jest najważniejsze!!!!! Lusiu i Mateczko trzymajcie się ciepło!!!!! Wszystko będzie dobrze , pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczka... cieszę się, że wszystko z Twoją dzidzią ok. Trzymaj się mocno:). Domi... ja tez miałam takie okresowe bóle brzuszka bez zadnego ciągnięcia, ale po wizycie u lekarza okazało się, ze takie zupełnie normalne to nie jest, bo miałam lekkie odwarstwienie pęcherzyka. Gdyby te bóle trwały dłużej to lepiej wybierz się do lekarza. Gorące pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×