Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Chyba cos ruszylo... aaa gratuluje. Czyli widzicie dziewczyny, nie nalezy odrazu zalamywac bo szansa zawsze jest i trzeba miec nadzieje! Niby mowia ze nadzieja matka glupich ale ja tam wole byc glupia i miec ta nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba cos ruszylo... aaa gratuluje. Czyli widzicie dziewczyny, nie nalezy odrazu zalamywac bo szansa zawsze jest i trzeba miec nadzieje! Niby mowia ze nadzieja matka glupich ale ja tam wole byc glupia i miec ta nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
do agusia23 to popras swojego lekarza zeby cie skierowal na takie badanie szczegolnie jesli masz nieregularne okresy.Ja mysle ze jesli jest cos nie tak to trzeba jak najszybciej sie badac bo to szkoda czasu.Ja zwlekalam rok i niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jak leczyłas ta \"prolaktyne aby byla w normie to tez starałas sie w tym czasie o dzidzde? Nie stało nic na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzis wieczorkiem, bo czekam na moje kochanie aby mnie zawiozł do przychodni Lenia mam w pupie haha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Tiamka mam do Ciebie pytanko bo Ty też bierzesz No-SPĘ-ile razy dziennie gin kazał Ci ja brać i jak długo?Czy tylko wtedy jak brzuszek boli mocno??? Bo mnie np dzisiaj nie boli tak bardzo a gin kazał barać 3 razy dziennie, i nie wiem jak postępować?Napisz proszę jak Ty robisz!! Małaczarna napisz koniecznie jak wyniki!! Starające się trzymam mocno kciuki za wasze staranka i za wyniki testów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamusie też pozdrawiam!!!! LUSIU całusy dla Emilki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
ponoc norma prolaktyny jest chyba do 500 a ja mialam jej prawie 2000tys.Bralam caly czas bromergon i luteine(ktora jest ochydna ale tania,zamiast niej lepszy jest dufaston ale duzo drozszy).Podczas branie lekow caly czas mialam pracowac nad dzidziusiem. Leczenie zaczelam w maju a teraz jestem w 8 tyg.ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jak ja ci zazdroszcze ze juz masz swoja dzidzie w brzuszku!!! zycze Wam wszystkiego najlepszego, ja jeszcze troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wiecie co ide teraz bo przychodnia do 17-tej i potem nie zdaze Az sie boje ale zadzieram kiece i lece:) Odezwe sie jak wróce Całuski wszystkim:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja, ale dziisja smęcę. Brzusio nadal boli:( ale niechce brac zadnych tabletek....Gratulacje dla nowej przyszłej mamuśki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka nie smecisz... Przeciez po to nas masz!!! Moze sobie cos poopowiadamy albo wymyslimy jakas greczy cos w tym stylu zeby nie myslec caly czas o tym ze nam zle i zeby nam jakos czas szybciej lecial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa* ależ ja Ci zazdroszczę :) Agusiu23 czekamy w takim razie na wyniki :) Malinko79 nie smęcisz tylko masz zły humor i wcale się nie dziwię .... przejdzie Ci i znowu nabierzesz wiary że się uda :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie......... Ciesze sie bardzo, ze coraz więcej jest na na forum i coraz więcej mam!! To bardzo optymistyczne........ Domi- buziaczki dla malenstwa :)) Mam nadzieję ze kolejne Panie się od ciebie \"zarazą\" wiruskami ciażowymi :)) :)) Mam takze nadzieję, ze wkrótce wszystkie starające napisza \"ze pobolewaja\" ich brzuszki, własnie z powodu ciaży :)) No własnie- a co słycha u tych rosnacych brzuszków?? Czyżby wszystkie bardzo zajete?? Odezwijcie sie moje drogie i napiszcie jak sie czujecie!! Moja Emileczka własnie zasnęła- pewnie na chwilke- jej kopniaczki niemal bolą, ale uwielbiam jak ona wariuje. Temperament ma jednak po mnie!! Za troszke ponad tydzien znowu ją zobacze i mam nadzieje, ze troszke przytyła. No i moje badania- chyba juz nizej nie spadną!! W koncu biore ten Hemofer. Podobno moja dzidzia moze miec kiepskie ząbki po tym zelazie??? Wiecie co na ten temat. Musze zapytac lekarza- niby w ulotce napisane jest ze nie ma wpływu na nienarodzone dziecko- ale nastraszyła mnie zona meza- która jest pielęgniarką. Juz sama nie wiem czy to brac czy nie!! Pozdrawiam wszystkie Panie, dbajcie o siebie......całuski :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BI
Miałam 24 lata jak urodziłam pierwsze dziecko.Ale mieszkałam wtedy z rodzicami swoimi. A wiecie jak to jest. Czlowiek młody i nie docenia tego że ma już wlasną rodzinę chce się jeszcze poszalec. Teraz jest super. Jestem sama i mogę robic co chcę i co najważniejsze nikt mnie nie poucza i niczego nie wypomina. To jest naprawdę bardzo wazne. Móc robic co sie chce i jak chce. Nikt wami nie dyryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ciekawe jakie wieści będą od starających się pod koniec przyszłego tygodnia. No która to testuję pod miesiąca 1.Estella 2.Kasia które jeszcze, bo zapmniałam :-( tyle Was tu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Hej dziewczyny! Byłam u lekarza i zapisał mi na razie jakieś śmieszne tabletki na uregulowanie okresu. Na dwa miesiące zaprzestaje starań, a później zobaczymy... Wam życzę powodzenia w staraniu się o dzidzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
myślałam, myślałam i wymyśliłam tabelkę dla starających się. Zapraszam NICK 1DC DŁUGOŚĆ CYKLU TEST CIĄŻOWY WYNIK Estella 01-11 28 28-11 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHyba tylko my w przyszłym tygodniu, potem jeszcze któraś koło 6 grudnia tylko nie pamietam - przepraszam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
NICK..... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ...01-11.... 28..................... 28-11 ................ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
NICK..... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ...01-11.... 28..................... 28-11 ................ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ...01-11.... 28..................... 28-11 ................ tu Kasia..30.10....28......................27.11................. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ...01-11.... 28..................... 28-11 ................ tu Kasia..30.10....28......................27.11................. Malinka79.. 05.11...29-30................06.12 ................ Sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×