Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość motylkowa123
Ja mam 34 . Jak wyliczasz tydzien ciazy to nie tylko z dniami od ostatniej miesiaczki tylko tez z dlugoscia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mi wstepnie wyszedl 6 tydzien a z dlugosciami cyklu 5 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli się potwierdzi będę mieć 5 tydzień i 4 dzień. Czuję się źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja tez... jest mi mdlo bo przed chwila smazylam tortille dla chlopaka. fujjj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dalej tym gorzej :D w pierwszej ciąży miałam wstręt do steków który pozostał do dzisiaj, ale zaczął się ok 3 miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy mogę dołączyc? :-) Wczoraj testowałam ( 3 dzien po spodziewanej @) - wyszły dwie kreseczki. Za dwa tyg. wizyta a przyblizony termin 15 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Beta jest wyższa. Za tydzień mam kolejną wizytę i mam zrobić jeszcze raz bhcg. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Nie nastawiam się, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie ja jestem peggy 6 tygodniu a jak narazie nie słyszałm mojego słoneczka jak mu bije serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dlugo nie pisalam bo wyjechalam i nie mialam komputera. Generalnie @ opuznila mi sie o okolo 5 dni, ale w koncu przyszla, tak wiec odpadam w tym miesiacu, w dodoatku i tu mam pytanko 1) bo okazalo sie ze majac szczepionke w styczniu na zlotaczke nie powinnam planowac ciazy wczesniej niz po 3 mc :( Czy to prawda? 2) Drugie pytanie jakie mam to ze @ byla inna niz zwykle , czerwien bardzo przejrzysta , czysto czerwona ( zwykle jest ciemniejsza czerwien, a tu jakby taka swiezutka) i polecialo ze mnie bardzo duzo przez pierwsze dwa dni, jakby cos peklo we mnie i zastanawialam sie czy to np nie oznaka tego ze bylam zaplodniona ale moze nie doszlo do zagniezdzenia. Co sadzicie?Pytam z czystej ciekawosci :) Gratuluje przyszlym mauskom z fasolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dzisiaj zrobilam bete jutro wyniki zobacze co to bedzie, peggy to super ze Ci beta podskoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Gosc jak najbardziej mozesz do nas dolqczyc w koncu to temat dla mam na listopad :).. powiem Wam ze malutko nas ktorym test pokazal 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylkowa :) ja mam krótkie cykle od 21 do 26 dni i nie za regularne. umówili mnie w szpitalu na 19 marca, kurde tak sie denerwuje a najbardziej tym płynem przy lewym jajniku, w dodatk*****straszna bariera językowa nie mogę się z nikim dogadać. hahaha najlepsza była ostatnio pielęgniarka poszłam do nie ze skierowaniem na bete a ona do mnie że test ciążowy mogę kupić w aptece :/ STRASZNE mogę nas trochę pocieszyć bo ta lekarka która mnie ostatnio badała mówiła że właśnie około 8 tygodnia wykrywają w 100% ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peggy moja siostra i mama przy drugiej ciąży plamiły, moja mama do 6 miesiąca więc spokojnie, trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Peggy zadzwon do lekarza i koniecznie lez . Gosciu u mnie narazie nic nie widac i tez sie denerwuje ale jutro wynik bety wiec bede moze wiedziec na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja dalej nie mam okresu. jutro za testuje. dziś mój 34 dc. ostatnie moje cykle były różne. styczeń 35, luty 29 więc jeszcze szansa jest że jutro zobaczę na teście 2 kreski. jak nie to odpuszczam sobie staranie na parę miesięcy. pegi trzymam kciuki żeby u Ciebie się wszystko wyjaśniło w taką stronę która tobie będzie odpowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie tez wszystko jutro sie okaze chyba nie usne dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa a na kiedy miałaś termin @ jesteś już sporo po??? ja jak juto będzie negat i odpuszczam i muszę zrobić jakieś badania bo ten mój okres lekko szaleje. teraz jestem cała nabrzmiała, spuchnięta, źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mam 39 dc a najdluzsze mam 34 . No i bylam u lekarza we wtorek ale nic nie widzial i kazal bete zrobic i przyjsc za dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
miniaa daj znac jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa jak tam bhcg? Miniaaaa jak test? Właśnie wróciłam ze szpitala bo plamienie przybrało na sile. Lekarz mnie zbadał. Na USG nic nie było widać. Stwierdził, że to ciąża biochemiczna. Nic mi nie przepisał. Samo ma się oczyścić. To po prostu spóźniona @. Jakby coś się działo to mam do nich przyjechać. We wtorek mam powtórzyć bhcg i w środę na wizytę tak jak się umawiałam z moją ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Po 11wyniki. ciaze biochemiczne sa w 80 procentach tylko 20 sie zagniezdza. Takze sie nie masz co marwic.Ja sie boje pozamacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Beta mi wyszla 2985.5 mi sie wydaje ze za mala bo ostatni okres mialam 6 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa a kiedy miałaś ostanią @. Ja miałam 11.02, jestem w 5tc a bhcg u mnie 72,75. Powinnaś powtórzyć badanie za 48h, żeby sprawdzić ile przyrosło. Dobrze, że jestem sama w domu to sobie popłakać mogę. Nie chcę, żeby Młody widział mnie zapłakaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Peggy, a czy powiedziano Ci, czy teraz masz zrobić przerwę? Bo zachodzisz w mgnieniu oka. Jedyna kwestia to utrzymanie. Możesz od razu działać, czy powinnaś mieć chwilę wytchnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×