Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Gość gość Catarina
Dzien dobry:-). Dzialking udany, maz objechal glebogryzarka 4000 m2 i padl. Psine upilnowalam, chociaz łatwo nie bylo. A mnie w nocy zlapal taki ostry mocny klujacy bol z boku brzucha, trwal kilka sekund, ale caly dzien mialam napięty. Wieczorem wzielam aspargin- podobno magnez pomaga, ale dzis rano zadzwonilam do Wilinskiego i kazal koniecznie brać no-spe i jutro na dyzur do salve:-( A teraz od godziny wyleguje się na lezaku pod kocem na dzialeczce i się opalam:-). Mąż znow jezdzi na tej swojej glebogryzarce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to niedobrze z tym bólem, ale jak jednorazowo i jutro obejrzy Cię pan W, to chyba bez paniki. Ja piekę chleb od rana i sprzątam. Może jeszcze zrobię burgery i serniko-brownie, ale to później w ramach relaksu :) No i mam olejowanie włosów, więc wychodzę tylko na podwórko, dziś z daleka od cywilizacji i ludzi ;) Jadę jutro na krew i mocz. Ciekawe jak poziom mojego żelaza. Od kilku dni myślę, że powinnam je zbadać. Łap wit. D Caterina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glebogryzarkowanie przerabialiśmy jakieś 2 lata temu, a teraz rośnie piękna trawka, zresztą już tego lata będzie i u Was. Jak kupujecie to zobaczcie taką boiskową, bo ona jest duuużo ładniejsza i zielona nawet zimą, a ta zwykła wygląda lipnie. Mamy i taką i taką i widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarrantullla, no zobaczymy jutro, jakos jestem spokojna. Odwolalam fryzjera i dzis wypoczywam. My musimy kupic jeszcze inna trawe- na tereny suche i mocno naslonecznione, mamy 6 klase ziemi, wiec boiskowa tez u nas nie da rady. W zeszłym roku byla próba na kawalku ziemi, a w tym po calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja na badania ide w pn, bo w tym tyg przez psiaka nie dalam rady. Mam morfologie, mocz i krzywa cukrowa - wszyscy mnie nia strasza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 5 klasę, nie to co Wasze nieurodzaje ;) Na trawnik i na wszystko w sumie kupowaliśmy. Chyba z 10 tys. poszło na ten cel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Noooo 5 klasa to juz cos:-D Ale powiem Ci, ze dzis przyjrzalam się zeszłorocznym krzewom, drzewkom i pnaczom i wszystkie puszczaja nowe listki bez specjalnych zabiegow, bo nawet podlać zapominalam. W domu zakwitl mi grudzien, jakies szaleństwo. W nd jedziemy na kiermasz, mam ochotę na nowe rosliny:-) Badania robie w salve, nie chce mi się siedziec w swojej przychodni i czekac w kolejce. Wzięłam druga no-spe, przespalismy się i chyba lepiej, ale odwiedze jutro doktora zeby się upewnić. Jade w weekend na targi dzieciece do Mama i Ja- przyjechała koleżanka spoza Lodzi w 35 tc- polazimy za jakimis gadzetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie dobra ogrodnicza rękę :) Nasze drzewka jak im nie podsypalismy ziemii sa do wycięcia :( Pewnie sie spotkamy na tym targu czy jak to sie zwie. Moj maz sie napalił, zeby koniecznie tam iść. Mi tak juz cieżko, ze jakos nie mam głowy do drzewek itp. Ide na glukozę do Lux Medu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Mi tez coraz ciężej, a tu jeszcze bite 3 miechy. Jeszcze to napinanie brzucha. Dzis juz ledwo wlazlam do brodzika, buty wiąże mi mąż :-) Ja bede drzewka wybierac, mąż będzie sadzil, ja to poza podgrzaniem obiadu i czasem zmyciem talerzy nie robie nic- chwala mojemu D! Kładę się juz chociaż jeszcze cos poogladam, bo w dzien spalam 2h. Do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Helol, spac nie moge... Cala noc czuwam nad psem, a teraz jak moge pospac, to gdzie tam. Kalinka, gdzie nam zniknęłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullllla
Hej! No wlasnie, Kalinka, co z Tobą? Ja tez miałam noc z d**y, ze tak powiem. Pierwszy raz stwardniał mi brzuch, ze nie przechodziło. No ale wczoraj cały dzien sprzątałam. To trzeba mieć łeb :/ Dziś leżę do wieczora jak wrócę. Teraz czekam aż ból po pobraniu krwi przejdzie i jadę kupic dres. Bede dresiara. Trudno. Ma byc wygodnie. Oczywiście jakis fajny kupie. Jak znajdę... W ogóle mam straszny humor. I wszystko dziś jest na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-)Jestem jestem:-) Miałam zalatane ostatnie dwa dni, wieczorem padalam nie miałam na nic sily... Catarina jak brzuszek?daj znac jak po wizycie. Ja właśnie czekam na usg. Odnośnie działki, my niestety nie posiadamy glebogryzarki, glebę mamy slaba, nie wiem ktora klasa. Nam wartości odżywcze wyciagaja ogromne deby które mamy w sąsiedztwie. Mąż pojechał na rynek do Poddębic wiec na pewno wzbogacimy sie o kilka drzewek i krzewów. Tarantullla będziemy wiedziały czy juz są sadzonki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, Tobie cos ostatnio czesto humorek plata figle, nastawiaj się pozytywnie :-). Kalinka, sama nie wiem, biorę ta No-spe, odpoczywam, a do Salve jade kolo 14. U mnie najgorsze sa te bole po bokach, mam nadzieję ze jak zwykle skończy się na strachu... Wiecie co? Nie wyobrażam sobie chodzic na nfz do gina w ciąży, tu zawsze moge zadzwonić, podjechac, zrobic usg, spokojniejsza jestem. Wilinski to będzie mnie do końca życia pamiętal, bo zawsze cos się ze mną dzieje w piatki, kiedy on nie pracuje:-D. I zasuwa Biedaczek zeby mi gabinet otworzyć, albo schodzi z dyzuru. Przez to wszystko nie poszlam na szkołę rodzenia. Kalinka, pochwal się co tam mąż kupil i czy jest juz cos ciekawego. Tarrantullla, ja tez pojde na zakupy, musze kupic legginsy i rajstopy ciążowe, ale to po lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Aha, my tez takich maszyn nie mamy Kalinka, na Brukowej jest wypozyczalnia maszyn i narzędzi - tam bierzemy na dobe lub dwie,mąż obrabia i oddajemy:-). Polecam- sprzet najwyższej jakości i nie trzeba kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Catarina, tez z Brukowej wypożyczamy :) Chyba. Znaczy maz gdzieś w tych okolicach. Oczywiście nic nie kupiłam :/ Dla K body. Zrobię pózniej foty to wrzucę. Takie zwykle na lato. Dresów nie było fajnych. Może do manu wstąpię w przyszłym tyg. A gdzie sie kupuje takie rajstopy ciążowe? Chyba nigdy nie widziałam i nigdy tez nie miałam, a kupiłam spódnice rozm. L!!! i potrzebowałabym do niej rajstopy wlasnie. To Wilimowski jest niezły. Moj jak nie miał dyżuru, a chciałam wizytę to odesłał mnie do szpitala. Super trafiłaś. Czekam na info o sadzonkach :) Zjem jakis obiad i pędzę do Obi. A No i wiem, ze mam humorki. Nawet nie ciążowe, zawsze mam :) Taki moj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, jak tam K na usg? Urosła? :) Chyba te dęby to w całej okolicy rosną. Za moim płotem tez i wyruszyły nam kilka sosen zeszłego lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Tarrantullla, właśnie do manu pojde po te rajstopy, sa podobno w gatta, happymum i chyba marylin. Polaze i popytam, podobno sa drogawe, ale zwykle legginsy nawet noszone pod brzuchem już mi bardzo przeszkadzaja. Wejde tez do h&m i zara, jakies fajne szorty mają na maluchy, zeby nie w samej pieluszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol:-) Catarina jak u lekarza? Tarantullla zakupy udane? Rajstopy kupione? Jesli chodzi o Poddebice to juz są sadzonki jednak dokladnie jakie to Wam nie powiem bo Mąż sie nie rozgladal, i o dziwo nie kupił żadnego drzewka:-) Ja wczoraj po ust zrobiłam sobie spacer po Pietrynie, pogoda byla cudna :-) Dokonaliśmy wczoraj z Mężem heroicznego czynu, wysprzatalismy nasze dwie komorki:-)Przywleklismy pare pudel ubranek dla Dzidziolka:-)Jak Z wróci od babci to będziemy przeglądać co tam mamy:-) Nie miałam juz wczoraj na nic sily, Mężuś przygotował pyszna kolacyjkę, a potem nie pamiętam kiedy zasnelam:-) Wrzuciłam cos na poczte. Powiedzcie mi Kochane jaki jest koszt wypożyczenia glebogryzarki? Milej niedzieli Wam życzę, dzis pędzimy na obiad i po Z do moich rodzicow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hej, niby wszystko dobrze, serduszko bije, maly się ruszal, a te bóle mogly być od kregoslupa. Po wizycie J malo się ruszal, a do wieczora mialam bardzo napiety brzuch. Dzis nie czuje ruchow, więc pewnie zaraz znowu pojadę do szpitala :-( Ja się kur..... wykoncze!!!!! Kalinka, 90 zl/ doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina może poprostu J musu odespać wczorajszy stresujący zapewne dzien. Nic sie nie martw, odpoczywaj i pojedz jakiś slodkosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, ale co dokładnie i jak Cie boli? Pojechałaś do szpitala? A no i moze spróbuj latarki. Chociaż pewnie próbowałaś... Moje samopoczucie fatalne. Ciagle mam jakieś dziwne napięcie brzucha i takie szczykanie jakby. Dobrze, ze jutro wizyta. No ale K sie rusza. Nadal nie jakos super, choć to zapewne przez łożysko. Kalinka, nigdzie juz wczoraj nie byłam. Jutro z rana jadę do lidla na tygodniowe zakupy, to wstąpię do Rossmana po te rajstopy. A sweterek cudo! Dokładnie w moim guście :) Dziś zaczynamy remont w pokojach dzieciaków. Na pierwszy ogień pokój K, a wiec za chwile zacznę urządzanie i może w końcu zakupy. Zaczęłam juz 24 tydzien, a nie mam prawie nic. Dziś moj debiut kulinarny - risotto. Ciekawe jak wyjdzie. Nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam tez juz wyniki krwi i moczu. Żelazo mogloby byc lepsze, ale poza tym wszystko idealnie. Uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantullla fajnie ze wyniki w porządku, ja we wtorek jadę na badania a w piatek wizyta Catarina odezwij sie jak tam sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, jak Z po wizycie u dziadków? Chociaż pewnie czesto u nich jest. Wysłałam na pocztę to co kupiłam. Bez szału raczej, ale dopiero zaczynam zakupy i wszystko mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hej, oczywiście wylądowałam na oddziale w Salve. Rano sprobowalam wszystkiego, latarki, jedzenie i te sprawy i spanikowalam. Mąż zadzwonił do mojego lekarza i ten wyslal mnie do Salve. Tam położna zrobila ktg- wszystko w porządku, a ruchy i tak słabo czulam. Swoją droga ekipa na oddziale - NAJWYZSZY POZIOM! Uspokoilam się trochę, dostalam opier.... od mamy ( ona nigdy nad ******* nie myslala i wszyscy zdrowi- pocieszenie). Generalnie jestem wykończona stresem. Jeszcze ten mój kundel- energia go rozpiera, wrrrrr. Jutro badania, w tym krzywa cukrowa. Muszę zaczac na drutach robic, to nie bede sobie lba nabijac. Na odstresowanie pojechaliśmy na ten kiermasz, a tam- d.u.p.a- nie bylo nikogo. Pewnie dopiero w kwietniu się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantullla Z zadowolona:-) Jak zawsze zreszta:-) Byliśmy na outlecie, nic ciekawego nie kupiliśmy, zaraz bierzemy się za segregacje ubranek dla K :-) Bodziaki bardzo fajne:-) Pomocnik super, a te wloski cudne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×