Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

My tez dziś wyjeżdżamy. Kierunek Poznań. Moje ulubione miasto :) Catarina, najbezpieczniej kup mu jakaś zabawkę Fischer Price (aparat foto, telefon) lub z serii edukacyjnych drewnianych. W Tesco na Pojezierskiej jest taki sklepik. Kalinka, nie przejedz sie tymi wuzetkami. Kiedyś Was zaproszę na moja weganska wuzetkę. Jest pyszna :) Wypoczywajcie i zerknijcie na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hehe, my ten sam kierunek- Konin:-D. Miłego weekendu Dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja bym proponowała cis z drewnianych zabawek, cos do "ciagniecia" za sznureczek. Życzę Wam udanych wyjazdów, my dzis będziemy świętować mezowskie urodziny:-) Odpisalam na poczte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Czegos poszukam brzdacowi. :-) Kalinka, udanej imprezki, sto lat, sto lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Helol:-) Witam się po wyczerpujacym weekendzie, chrzesniak mnie wykonczyl, jest mi coraz ciężej i az mnie to przeraza. Trzymajcie kciuki jutro za operacje mojej malej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
No jutro to będzie ciapa, po narkozie pewnie dopiero wieczorem się ogarnie. Kalinka, jak minął weekend, jak urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, szczerze to zmęczona jestem, wczoraj szykowanie potem imprezka nie wyspalam sie, jeszcze dzisiaj Męża brat przyjechał.jutro zaprowadzę Mala do przedszkola i odpoczywam... A jak Wasze wojaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja tez się nie wyspalam, bo spalismy na twardej rogowce, brzuch mnie tak bolal, ze cala noc przelezalam na plecach, poza tym moj chrzesniak to zywe srebro, ma 1,5 roku i daje czadu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantullla
Cześć Dziewuchy! :) U mnie weekend super. W Poznaniu już wiosna, listki i pąki na drzewach, cudnie, aż nie chciało się wyjeżdżać, szczególnie, że towarzystwo super. I ja, w przeciwieństwie do Was, się wyspalam, bo dostałam małżeńskie łoże. Syn zapragnął spać na materacu, bo frajda, a mąż został wygnany na owy materac :) Caterina, trzymam kciuki za psinkę. Biedna malutka. Ty też się trzymaj i nie stresuj za bardzo, bo J będzie przeżywał. Kalinka, jadę za niedługo na zakupy, to może się zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Wy tam zakupy robcie, a nie na ploty się umawiacie:-P No na szczęście mala spi, bo balam się ze wstanie i będzie miski drapala z glodu, a jesc nie moze, operacje mamy na 11.30. W Koninie to samo - wiosna panie sierżancie:-). Dam znać co i jak, a póki co zycze Wam udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina i jak po operacji??? Kalinka, widziałaś mnie? :) Ja Ciebie raczej nie. Chyba nigdy się nie rozpoznamy jak się wcześniej po ludzku nie umówimy ;) Byle nie na zakupach, bo licho by Cię trafiło z moim godzinnym czytaniem etykiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantullla nie wiem czy to Ty, stalam juz przy kasie, bylas ubrana w bluzeczkę w bialo granatowe paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no to ja :) Ale nie widziałam Cię :( Chociaż się rozgladałam, aż się ludzie dziwnie patrzyli ;) Pewnie dlatego, że stałaś przy kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Masakra, lekarz powiedział, ze 4 narkoza w jej życiu jest niebezpieczna, ale przepukline trzeba zoperowac. Operacja się udala, ale cos mnie tknelo i nie poszlam z mala od razu do domu, tylko usiadlam na godzine w poczekalni, a ona się wybudzala. Po jakims czasie lekarz zmierzył temperaturę i miala 33 st, co dla psa oznacza najgorsze. Podał jej szybko goraca kroplowke, termofor, koce i grzejnik i mielismy ja grzac. Potem serduszko zwalnialo, podal atropine i po kilku h wypuścił nas do domu. W domu temperatura spadla to pojechaliśmy znowu, a tam znow spowolnione serduszko. Znow atropina, temperatura jest teraz w normie, ale nie wiadomo co będzie z krążeniem, mamy w domu w strzykawce ta atropine i w perspektywie bezsenna noc z termometrem w psim tylku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobrze Caterina, niedobrze... Trzymam kciuki za psiaka, oby z tego wyszła. Nie zazdroszczę nerwowy. Kurcze, ze tez tak jej sie porobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Cześć kochane. Z młodą juz lepiej, temperatura juz nie spadała, ale musialam jej w nocy usunac wenflon, bo jakos ja upijal. Leki przyjmuje, wymioty minely, moj stres troszke juz tez. Jedyne pocieszenie w calej sytuacji jest takie, ze J będzie tak dopilnowany, że nawet niania będzie chyba zbedna;-). Moj instynkt uaktywnil się przy psie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol:-) Catarina to super ze z psinka juz ok:-) Ale dzis piękne słoneczko, szkoda tylko ze taki silny wiatr. Popołudniu wreszcie na dzialeczke jedziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie cieszę, ze z pieskiem lepiej. Powiem Ci Caterina, ze tu z pieskiem jedna noc, a z J to tak przez rok, jak dobrze pójdzie ;) Ja czasem udawałam, ze nie mam instynktu i ze śpię ;) Na szczescie maz wtedy wstawał. Kalinka, szykujesz sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantullla szykuje się szykuje:-) Juz mi się chce kawy:-) A ja tam nie wiem co to nieprzespana noc:-) Moje Dziecię budzilo sie równo co trzy godz,pojadlo i szli dalej spac:-)Mam nadzieje ze druga Córcia tez da pospać mamusi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Kalinka, to miałaś wypas z tym wysypianiem się. Zazdroszczę dzialeczki, my jesteśmy uziemieni, bo mloda na wsi dostaje glupawki, szczeka, biega, skacze jak po dopalaczach, więc mamy zakaz wychodzenia z domu :-( Tarrantullla, Mam nadzieję że J tez da nam pospac jak u Kalinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blogowa mama poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×