Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gość
Co z tego, ze za mlodu, nie bedac w zwiazku, uprawialam seks , bo po prostu to lubie? Kazdy ma swoje potrzeby. Facet, ktory za mlodu wyszalal sie seksualnie to jest usprawiedliwiony, a kobieta to juz nie? Bedac w zwiazku zawsze bylam wierna, a bedac sama mialam prawo spac z kim i kiedy chce, przeciez bylam singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to frajerzy, lataja za d******* i prostytutkami bo to ich kreci ze latwo d**y daje i licza na to ze nagle przeobrazi sie dla nich na cza slubu i reszte zycia po w porzadna cnotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bxdura ,ja nawet przed ślubem żyłam zgodnie z zasadą ..,albo z jednym w całym życiu ..albo wcale!! i nie ważne że byłam wolna..przyzwoitym trzebs być!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś serdecznie gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki..bardzo..bo wiesz jezeli miałabym z kimkolwiek pójść w tango. to najpierw musiałabym wziąć rozwód i nie ma inaczej..nie ma opcji zdrady..jeśli coś nie jest zakończone..zresztą żyje zgodnie z przykazaniem " Nie cudzołóż".:-)eiernoś dię liczy i powsciągliwość jak przed ślubem ,tak po...tylko szkoda że mój ślubny nie podziela moich poglądów.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wierność..s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a spojrzcie na to z drugiej strony - niesmiala, swietojebliwa dziewica bedzie z facetem, ktory takiej szuka (najczesciej zakompleksiony, niezbyt pewny siebie) sprobuje seksu z nim i zachce jej sie wiecej, z kims innym. Trzeba sie wyszalec, miec jakies doswiadczenia a nie prowadzic zycie ksiezniczki na wysokiej wiezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no a spojrzcie na to z drugiej strony - niesmiala, swietoj**liwa dziewica bedzie z facetem, ktory takiej szuka (najczesciej zakompleksiony, niezbyt pewny siebie) sprobuje seksu z nim i zachce jej sie wiecej, z kims innym. Trzeba sie wyszalec, miec jakies doswiadczenia a nie prowadzic zycie ksiezniczki na wysokiej wiezy. vvv to samo zakompleksiony facecik jak trafi na dziewice to zasmakuje i zacznie zaliczac inne tak jak wszyscy faceci, wiec lepiej unikac jak ognia prawika, bo bedzie chcial sie wyszalec z innymi laskami jak tylko raz zamoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z puszczaniem się jest jak z alkoholizmem, niektórzy wychodzą z nalogu, ale większości się to nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nałóg ?.nigdy nie piłam bo w domu rodzinnym nawet piwa się nie pije!..mojego natomiast wyleczyłam z pijaństwa i to skutecznie!Ja nie piję i nie piłam nigdy on nie pije już os wielu lat!.Więc nie rozumiem Was.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nauk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autora: Tak, może stać się porządną żoną i matką. "Puszczanie" często wynika z jakichś problemów (często rodzinnych) w przeszłości tej dziewczyny. (Oczywiście pomijając osoby po prostu lubiące przypadkowy seks.) Takie osoby często błędnie interpretują słowo "miłość" i wydaje im się, że seks jest z nią tożsamy. Istnieje psychologiczna teoria, że w przypadku, gdy dziewczyna nie doświadczyła wystarczającej czułości ze strony rodziców w dzieciństwie, nieświadomie próbuje to sobie później zrekompensować poprzez seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona akurat ma idealną rodzinę, to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że może się zmienić w dobrą matkę i żonę, przynajmniej jest pewność że nie poleci na byle jakiego faceta z ciekawości bo już zna seks z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może, ma to we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dla jakiegoś desperata chyba, który musi wszystko znieść, aby tylko mieć jakąś kobietę. Ogarnięcia faceci nie muszą się tak poniżać i brać najgorszy sort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka kobieta się nie zmieni tylko będzie lepiej to ukrywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.15 chyba jest w tym duzo racji,i żywię taką nadzieję bo znajoma,strasznie źle się prowadziła,znajoma z pracy,piła,dziecko zostawiała z matką a sama szła w miasto,, teraz ma 3kę dzieci,wzięła niby ślub,i mam nadzieję,że już nie będzie fikała,bo szkoda by było tych maluszków,ale podejrzewam,że jej problemy wynikały z patologicznego domu trzeba dawać szansę ludziom ,bo inaczej nie będą mieli jak wyjść na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kobieta też chyba ma bogatą przeszłość, nie mogę zrozumieć, dlaczego tak się zachowywała. unika tego tematu, a ja staram się zrozumieć, czym się kierowała. może dla was to nie będzie temat tabu i odpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowala sie tym ze byla wolna i mogla i korzystala z tego oczekujesz jakichs wielkich powodow czy analizy? a kumpli pytasz czym sie kierowali idac do lozka z kolejna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kolegami się nie będę żenił. dla mnie ważne, czy chodziło tylko o zaspokojenie potrzeb, czy o coś więcej. wątpię, czy za każdym razem to było 'uczucie', boję się, że za parę lat, jeśli się pobierzemy, poczuje znowu 'zew wolności'. pytanie do dziewczyn po latach w związku - dlaczego wtedy 'przed' było ich tak wielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze są te, co mają wielką chcicę za młodu bo po latach jeden im nie wystarczy. Zastanów się, nie znam puszczalskiej co by odpuściła, choćby po latach- natury nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma w tym żadnej reguły. Jedna puszczająca się przemyśli swoje postępowanie i się zmieni, a inna nie. Z puszczaniem się jest jak z nałogami i przestępczością. Jeśli ktoś palił kiedyś papierosy, to prawdopodobieństwo tego, że znowu zacznie palić jest o wiele większe niż to, że ktoś, kto nigdy nie palił, zacznie palić w wieku 30 lat. Jeśli ktoś popełniał przestępstwa, to jest większe ryzyko, że po odbyciu kary ponownie popełni przestępstwo niż to, że takiego czynu dopuści się osoba bez przeszłości kryminalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym że się puszczała wiem od jej kumpeli, popiła troche więcej i sie wygadała. najgorsze, że wyrywała tak samo wolnych jak żonatych, to trudno tu mówić o uczuciach. co miesiąc, góra 3 z innym. sama ucina temat ale nie zaprzecza. ja tez miałem kilka dziewczyn, ale zawsze bylo cos więcej, z nią jest mi super, w łóżku the best. ale strasznie we mnie siedzi, czemu to robiła na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×