Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gośćSS
19.26..ja jakos nie umiwm sobie tego wyobrazić ..mam meza k****arza ale oprocz niego z nimim innym bym nigdy do lizka nie poszła.Madakra.Nie wiem czy unie to kwestia wiary czy moralnosci..ale juz chyba wolałabym byc sama niz z druvim z kolei.Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
19.26..ja jakos nie umiem sobie tego wyobrazić ..mam meza k****arza ale oprocz niego z nimim innym bym nigdy do łóżka nie poszła.Masakra.Nie wiem czy u mnie to kwestia wiary czy moralnosci..ale juz chyba wolałabym byc sama niz z drugim z kolei.Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś takich facetów można brać do lużnych związków jeśli tylko nie boisz się ch.wenerycznych i dobrze zabezpieczasz. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
19.31.To jest bardzo dibfe pytanie.Myslę ze NIE...Moj sie puszczał i przed slubem i po..zwłSzcza po.Co tu duzo mowic..z patogicznej rodziny pochodzi jak rowniez w Boga nie wierzy..toteż zadnych zasad moralnych nie ma i tyle.Powinien miec taką z rynsztoku bo na mnie i na moją wiernosc nie zasłuzył.Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zwykłych facetów pociągają k***y, a zwykłe dziewczyny szaleją z*****akami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
Bzdura mnie zadne zboki nie pociagają..i obwszłabtm siw bez sexuncałe życie.Żałuję ze nie poszlam do zakonu.Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=6h0PLAUBK0A posłuchajcie,jak ktoś zna serbski rap,będzie rozumiał tekst :). ref ,,Jeśli laska stanie się dziwką,ona dziwką zostanie,na zawsze na zawsze,ponieważ ona nie wie,kiedy wystarczy i to sporo kosztuje ją ,i to sporo kosztuje ją,rozumiesz ,rozumiesz...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
Moj jest puszczalski i puszcza sie ze swoją puszczalską kuzynką..teraz ona jest w ciązy i raczej sie nie dowiem kto jest ojcem.Juz mnie nic nie zdziwi.Swojego meza od zawsze robi w trąbę.Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, współczuję. I tak mają rogacze, co wzięli sobie k***y za żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 20-stu w 5 lat - szmata czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
20.51..Ja tam nie wiem..jaki on jest ale ona to typowa kurwa.Na co sobie przy mnie pozwalała wobec mojego męża to koszmar ..a on gnoj pieprzony ze na to jej pozwalał.Kiedyś przejmowałam sie rym..prosiłam..wyłam w poduszkę a on smiał sie mi w twarz i mowił "co zazdroscisz to idz wypiąc dupę i idz sie dupczyć"dla mbue takie słowa to była ochyda i zniewaga bo jeztwm porządna i z dobrego domu ..wierząca i niedosz£a zakonnica.Strasznie to przezywałam.Teraz gnoja omijam z daleka .Skoro on mnie nie szanuje to ja jego tymbardziej.Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:54 -Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
20.54..No pewnie że szmata..i to nawet delikatnie powiedziane To samo tyczy sie faceta .Nie znosze pusczalskich k****arzy..ani puszczalskich k***w.Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez taka znam. A teraz udaje idealna zonke i mamuske. A do kolezanek chwali sie, jak w mlodosci szalala. Ciekawe co zrobi, jak juz zaden sie za nia nie obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
Szalała ?co to znaczy?Ja mysle ze ludzie sie tak nie zmieniają nagle.Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
I jak mozna udawać..?przecież jal ktos ma cos w naturze to tak czy siak to sie nie ukryje.Zawsze w zachowaniu cos bedzie sie przejawiać.Mysle ze prwnych spraw nie da sie ukryc.Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy dawala d**y, chlala wode, imprezowala na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGNAŚ 50
Piszący tu, chyba Wam się w głowach pomieszało, każdy wiek ma swoje prawa, jest czas na zabawę, to trzeba się bawić, nie myślę o tym żeby któraś stała z wypiętą dupą na ulicy, a to że się prześpi z kimś to wcale nie dyskwalifikuje jej jako żony i matki, a czy mało jest takich ''cnotek'' które po ślubie dają na prawo i lewo, ja ożeniłem się z dziewczyną z przebiegiem, jesteśmy 25 lat małżeństwem i nigdy nie żałowałem tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobra zabawa ma oznaczać od razu pójście do łóżka z byle kim, wyrywanie każdego - wolny, żonaty, byle do wyra? Żadnego szacunku do siebie? Nikt nie mówi o celibacie, doświadczenia są bardzo wskazane. Ale bycie flakonem na spermę z dwoma wlotami może potem przeszkadzać przyszłemu. I tak z dnia na dzień traci ochotę na skoki w bok? - pewnie wyjątki się zdarzają, ale to tylko wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taki flakon. Żadnych gumek nie chciała, oral też zawsze ze spustem w nią. A dawała wszędzie, w robocie, na imprezach, po pijaku nawet czasami nie wiedziała z kim. Typowa k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGNAŚ 50
Oj przedmówcy chyba pomyliliście zawód prostytutki z seksem młodzieńczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie, wszystko było dla przyjemności. Prostytutka to ciężki i szanowany zawód, a my piszemy o k*******e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że to ja wybieram w kogo i jak wkładam, nie narzekam na jakość i ilość, a zerznięcie jakiejś szmaty to żadne wyzwanie. Jak tu taką pocałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się właśnie w takiej z dawną przeszłością zakochałem i mam w d***e kto , ile i jak ją pieprzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjagga
nawet te z roksa pl i inne mają mężów i chłopaków ale nikt nikomu nie kaze sie żenić z ,,puszczalskimi",szukajcie dziewic tylko d**y nie trujcie tym przechodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wrócę do mojego pytania z wczoraj - dziewczyny, dlaczego? z potrzeby seksu, z ciekawości, z nudów? wczoraj z nią rozmawiałem, powiedziała że mam nie pytać jak mamy być razem. chcę ją tylko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwka zawsze może zmienić zawód, kurwa zawsze będzie kurwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie doświadczenia, zaczęłam przed 19stką, bo bardzo lubiłam seks. Od 17 lat mężatka, dzieci, nie zdradzam, choć nie ukrywam, że czasami uwiera mnie to, że małżonek cały czas mnie pilnuje, jest przeczulony na tym punkckcie. Ciekawe, czy inne dziewczyny z takim doświadczeniem mają podobnie w swoich związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto uprawia seks i ma chec na seks to sie puszcza i ty autorko tez sue puszczasz i inne madre cnotki tutaj. Co za roznica czy z mezem czy innym. Przyroda dala nam cipke na cos po cos tak jak buzie i o***t. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet mowi na takie kobiety "zdrowe kobiety" :) i ma racje . Zdrowa kobieta bedzie uprawiać seks: zdrowa psychicznie i fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×