Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gość
Hej przedmówco, nie bądż aż taki jednoznaczny, to co było to było, a to jak będzie między Wami to zależy tylko od Was, ja też w młodości nie byłam święta, lubiłam się ostro pobawić, ale jak poznałam fajnego faceta, wyszłam za mąż za niego, urodziłam mu troje dzieci i... przez 19 lat małżeństwa nigdy go nie zdradziłam, jest dla mnie tym NAJWAŻNIEJSZYM mężczyzną, a to że nie byłam cnotką wcale nie przeszkadza mi być wzorową żoną i matką tylko że my nie rozmawiamy o przeszłości, nie rozdrapujemy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnie zawsze pozostanie .. no. Jak motyle odfruną, zacznie sie życie i pokaże się ktoś na horyzoncie kto wzbudzi emocje podobne do tych, które odczuwala będąc rozwiązła to pójdzie w tango. W tym przypadku tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy porządna dziewica która się szanuje może zacząć się puszczać może więc tak samo ta puszczalska może stać się porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym przypadku tak. Tutaj chodzi o moralność, o to jak sama kobieta się z tym czuje. I nikt mi nie powie ze jest inaczej. Ja mam 29 lat, jak dotąd byłam w dwóch związkach i w łóżku miałam tylko tych dwóch partnerów. Jestem atrakcyjna, mam powodzenie ale NIGDY nie interesowały mnie zaloty byle frajerzyny, który dobrze wygląda i jest pewny ze podbije i zdobędzie to czego chce. To jest wewnętrzna moralność kobiety, a jeżeli kobieta robi to raz , drugi - ok sparzyła się .. To za 3 razem powinna przemyśleć zanim wejdzie komuś do łóżka. Sama sobą bym się brzydzila. Dla mnie takie zachowanie oznacza rozwiązłosc, pewność siebie, pokazowki co to nie ja. Obecnie mam koleżankę w wieku 23 lat i już widzę ze idzie tą ścieżką, nie odzywam się bo to w sumie jej d... Jest piekielnie atrakcyjna, ma multum adoratorow. Była już w romansie z żonatym, przed nim miała 4 , obecnie spotyka się z kimś od 3 msc, a wczoraj dowiedziałam się że piszę do niej nowy gościu który rozstał się niecały mies temu po 1 0 latach związku. I co widzę ? Ze jej to imponuje, czuje się rozchwytywana i prawdopodobnie daleko nie zajdzie. Nawet z tak piękna buźka, jaki normalny facet będzie ja chciał z takim przebiegiem? No jaki? Taki który będzie chciał ją wydymac. To odpowiedź mojego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodów może być wiele, to ty ją znasz najlepiej. Może jakieś kompleksy próbowała ukryć, może tatuś z mamusią wcześniej za bardzo pilnowali i wolność tak podziałała, może tak bardzo lubi się bzykać, że wystarczyło, że jej się ktoś spodobał i reszta nie miała znaczenia. Lepiej, jak się dziewczyny wypowiedzą, które mają podobne doświadczenia - ja na twoim miejscu poszukałabym kogoś mniej przechodzonego, jeśli masz z tym problem. Ja bym tak nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne, najlepiej jak się za młodu wyszaleje, bo jak jej młodość na celibacie i pieluchach zleci, to potem, oj może się dziać, zdrady, rozwody itd. od tego jest młodość żeby się wyszumieć. takie laski mają z reguły wyższy poziom testosteronu od swych rówieśniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet za wet
takie samo prawdopodobienstwo ze będzie sie puszczała jak to ze facet który kręcił kłamał pogrywał sobie,manipulował i knuł za plecami dziewczyny przez kilka lat będzie nadal to robił po ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmdaga
jeszcze pytanie dlaczego sie puszczała i czy nadal to robi,czasem moze to mieć przyczyny w niskim poczuciu własnej wartosci,niewłasciwym zachowaniu a czasem po prostu robi to bo lubi,poza tym nie masz pewnosci ze dziewica będzie tez wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 mezczyzni tak mowia tylko swoim kobietom a samym nie przeszkadza taka przeszlosc i sami by skorzystali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam taką. Juz dzieciata i prawie 10 lat ze swoim starym, ale cały czas pokazówa na całego, co to nie ma teraz, jaka jest zaje..... Stary zazdrosny, a ona go tak w ch.. robi. Pracuje ze mną i czasem się zwierza - jakby mogła, to chętnie by wróciła do tamtego życia, tylko się boi, żeby się wydało. Straszna k.... i szmata, ale w pracy koleżanek się nie wybiera. Mam nadzieję, że jakiś gość da jej kiedyś nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biada facetom, którzy dążą do ślubu z takimi. przecież takie babeczki w większości właśnie nie chcą małżeństwa, bo chcą mieć zawsze furtkę do bezproblemowego wycofania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie, zauważył bym. jestesmy ze sobą dwa lata, zależy mi na niej, myślę poważnie o naszej przyszłości. ale boję się jej natury i swojej zazdrości. po tej dyskusji mam chyba jeszcze większy strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktos powie dlaczego kobiety sa takie zalotne wobec facetow na ktorych im finansowo zalezy? Chetne do seksu a facet przeciez tylko chce pobzykac, a one sadza, ze je kocha, Teraz swiat kreci sie tylko wokol kopulcji, Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim desperatem trzeba byc zeby byc z d*****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiedziałem się niedawno, a mocno się zaangażowałem w ten związek, wolał bym wierzyć, że się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze sie zmienila ale popatrz: mnostwo dziewczyn sie szanuje i co z tego jak i tak facetom nie przeszkadza to ze jego dziewczyna byla sciera. smutne to i niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dla mnie niepojęte jest dawanie d.upy za kase. musi byc atrakcyjnosc fiz. i chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to robiła dla korzyści, to d***** jest. A jak dla przyjemności, znaczy się zwykła ku... A to już gożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o gościu powyżej. a kto tego nie robi dla przyjemności? :D skoro 40-60 proc. mężczyzn w związkach zdradza, to niby czym sie kierują jak nie ekstazą swojego fi.uta? to skąd byłby wysyp takich darmowych ero ogloszeń w necie. oj ludzie ludzie. i tak mi się wydaje, że jak dają du.py za kasę to jest to racjonalne zachowanie/chłodny umysł pozostaje, a te co rozwierają szpa.ry, bo poczują chemie są bardziej złożonym przypadkiem - takie potrafią sp*******ić nawet najlepsze związki/małżeństwa, bo poczują y*****a chemię, a jak suka poczuję chemię, to żadnym racjonalnym argumentem nie przekonasz, wyłączy swoje ost. 3 szare komórki i podąży za chemią jak kotka w rui. smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może któraś z koleżanek z doświadczenia odpowie, dlaczego? Może źle oceniamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co dlaczego, bo mi się nie chce całego wątku czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
Co znavzy puszczała?puscić to sie mozna w skoku na bunge .głową w dół..albo kierownicy...jedną ręką.Masakra to słownictwo..rodem z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak często zmieniały facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś lepsze określenie na dawanie d**y na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tego samego powodu, dla którego robią to faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci, bo mają najczęściej kompleks k****a, zreszta mają inną psychikę, maczuga w łapę i do jaskini. Wy też potrzebujecie tak często zmiany wkładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co rozumiemy pod pojeciem puszczalska....bo....na moim przykładzie, czy jestem puszczalską? Mam 37 lat, zawsze szukałam miłości, w związkach byłam wierna, czasem zdarzały sie przygody,bo nie kazdy potrafi żyć bez seksu. Więc czy jestem puszczalska, bo miałam 8 mężczyzn ? Byłam w kilku związkach , które trwały ponad rok, albo koło trzech lat, jedna wakacyjna przygoda, która się rozpadła ze wzgledu na odległość. Byłam uczciwa i wierna a zawsze dowiadywałam się , że zostałam zdradzona. Czy nie mogę być dobrą i wierną zoną? Czy jestem puszczalską,nie wskakiwałam facetom do łóżka, nie poszłam do łóżka z żadnym szybciej niz po conajmniej czterech miesiącach znajomości. A czy to moja wina, że faceci mnie zdradzali, czy jestem puszczalska , bo szukam uczciwego i wiernego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że jednak szmata to szmata i się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Czy mężczyzna, który kiedyś się "puszczał" może się zmienić i być dobrym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś normalną dziewczyną z pewnym doświadczeniem. Tu jest mowa o puszczalskich, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×