Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

johnzotwocka

Nowy rekord

Polecane posty

seksuolog odpada, ona nie pójdzie - przecież nigdy w życiu nie chciała nawet książki na ten temat przeczytać jak proponowałem, czy jakiś artykuł jak sięgdzieś nawinął - nie i już! A Twoja wcześniejsza propozycja - przypomniało mi się, że swego czasu próbowałem (nie przed lustrem) ale w taki sposób ją zachęcić do poznania własnego ciała - w końcu wykrzyczała mi żebym raz na zawse zrozumiał, że ona czuje się niekomfortowo w takich sytuacjach i nie będzie tego robić bo... uwaga... NIE POTRZEBUJE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wild thing Poszedł na normalne badanie krwi a ja dodatkowo poprosiłam o badanie poziomu testosteronu z wynikiem poszłam do lekarza i tyle wzięłam receptę w domu rozmowa ze to czasem tak bywa że jak się dużo pracuje to tak jest ze rozumiem itp ale on i tak odebrał to jako atak co zrobisz jak nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och przecież nikt nie mówi, że byle kogo :) Z byle kim nie będzie magii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deidra - ja nie szukam magii, od tego zbyt blisko do uczucia... jak już to seksu - na ustalonych zasadach, bez pruderii, udawania, kombinowania - spełnianie potrzeb których nie mamy w małżeństwach... a jak wiesz takich kobiet jest baaaaardzo mało, więc szansa, że znajdzie się taka w okolicy i to jeszcze zaglądająca na kafe jest mizerna... najczęściej kobiety zdradzają gdy czują się niedocenione, niekochane itp. i one szukają przede wszystkim magii, oczarowania, blablabla... a seks to przy okazji - tego nie szukam , na to nie mam ani ochoty ani czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie rady chyba jednak są zbędne, mimo że trafne. To wszystko może zadziałać, kiedy kobieta ma obniżone libido, a nie jeśli jest aseksualna. A o tym John pisze od początku. I nie tylko od początku tego tematu, ale od bardzo bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza zasięgiem
nie wiem jak inne kobiety uważają, ale mnie się wydaje, że seks bez magii to tylko w domu publicznym znajdziesz. każda kobieta potrzebuję najpierw magii żeby miała ochotę na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! cztery odsłony ironii - to jest chyba najbardziej trafne, choć jak widzisz za każdym razem gdy wznawiam temat ludziom się w głowie nie mieści, że tak może być - znajdują wszystko co ja pewnie źle zrobiłem, choć wiem, że nie wszystko zrobiłem idealnie... znajdują tysiące porad, które odnoszą do siebie bo nie wyobrażają sobie tak zupełnie zerowego zainteresowania seksem od... ZAWSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john, przed kilka postów wcześniej pisałeś, że nie czujesz kobiecego zainteresowania Tobą jako mężczyzną i myślę, że w większości przypadków o to właśnie przeważnie chodzi :) A nazywać możesz sobie to jak chcesz. Nie sądzę byś znalazł to czego szukasz bez zainteresowania sobą kobiety w ten właśnie sposób :) Kobiety fascynują się facetami i seks zawsze jest związany z konkretnymi facetami. Kobiet nie interesuje seks na jakichś tam warunkach. To by było nadal tak samo ubogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza zasięgiem - patrzysz z punktu widzenia przeciętnej kobiety, która stanowi ogromną większość - tak jesteście skonstruowane, ale są takie, które lubią sam seks bez magii tak jak są takie jak moja żona choć wielu twierdzi, że porządny maczo to by z niej zrobił wulkan seksu bo niby nie ma takich kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Thing
gość dziś Dosypuj mu leki do jedzenia ;) To przykre, że on wiedząc, że coś jest nie tak, nie chce tego zmienić :( Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deidra - chyba nie czytałaś ze zrozumieniem, pisałem, że przez spory okres życia miałem poczucie bycia nieatrakcyjnym... ale teraz wiem, że tak nie jest, mało tego... wspomniałem tu może czy nie, że koleżanki niejednokrotnie zazdroszczą mojej żonie takiego męża (są jeszcze pewne rzeczy, o których tu nie będę pisał bo zbytnio bym się demaskował)... zatem to zainteresowanie "kobiecości" sobą miałbym zagwarantowane, tylko że ja nie szukam kobiety, która tego potrzebuje, bo ona wymaga czasu, zajęcia się nią w taki sposób w jaki nie zajmuje się mąż... a ja nie mam CZASU na takie romanse, i ochoty też :) proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john, nigdy nie miałeś, więc nie wiesz nawet co mógłbyś mieć :) i uwierz mi, że Twoja wizja na wzór bezpłatnego burdelu wypada przy tym blado bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra drogie Panie, dziękuję za pogwędkę :) zmykam do domu... do żonki ;) piszcie tutaj czy na maila gdyby któraś z Was chciała bardziej szczegółowo dopytać o cokolwiek... do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wild Thing myślałam o tym:) ale nic na siłę poczekam aż sam będzie tego chcial(pytanie tylko jak długo wytrzymam) dla mnie najgorsza nie jest ta abstynencja tylko fakt ze nie robi nic żeby to zmienić ciało lubi czasem płatac figle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deidra - wiem co mógłbym ale nie wchodzę w takie układy, uwierz mi, że jestem w stanie zaoferować zaniedbywanej kobiecie odpowiednie zainteresowanie - ale nie mogę właśnie ze względu na brak czasu, nie mam jak się wyrywać z domu na długie godziny i romanse... no ale ok, twierdzisz tak to pozostań w swoim przekonaniu :) do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc nie tylko ja wnioskami wrażenie, że johnny szuka darmowej prostytutki. bo seks na takich zasadach znajdzie jedynie w burdelu, tylko będzie musiał za niego niestety zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Thing
gość dziś Mi też wydaje się, że w tych historiach najsmutniejsze jest to, że oni olewają wasze podstawowe potrzeby :( Spróbuj go przekonać, że powinien brać leki ze względu na swoje zdrowie, bo na dłuższą metę niski poziom testosteronu przyniesie negatywne skutki. http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1394 I nie bierz tego do siebie, osoby które mają z czymś problem zawsze temu zaprzeczają i idą w zaparte. To nie Twoja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wild Thing widzę ze rozumiesz kobiecy punkt widzenia i to się chwali, w domu cala literatura na temat skutków tego problemu jest Teraz pozostaje liczyć na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydaje, że znalezienie kobiety z którą układ-seks dla seksu i do widzenia-nie jest proste. Nie mowie, ze takie nie istnieją, ale to jednak "rzadkie przypadki":-P Zresztą John, chciałbyś ominąć całą tę otoczkę, którą kobiety bardzo lubią-jakaś kolacją, przytulanki, rozmowa, zainteresowanie. To tak nie działa. kobieta to nie maszynka do seksu, działająca na zasadzie-wchodzimy do pokoju, seks z automatu, ubieramy się i wychodzimy. I nawet te, które potrafią traktować seks jako czystą przyjemnośc, odgraniczyć od uczuć i sentymentów, tego potrzebują. Inna sprawa jest taka, że gdybyś nawet taką znalazł, to nie bierzesz pod uwagę, że sam możesz się nią po prostu zafascynowac mimo własnych założeń i zasad. W końcu kiedy dostaję się to, czego nigdy się nie miało, potrafi zmienić patrzenie na daną sprawę. oj życie z osobą aseksualną, musi być strasznie frustrujące:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Thing
gość dziś Mam nadzieję, że się namyśli ten Twój mąż :) Ale uparciuch z niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wild ja też jestem uparta tylko nie wiem czy aż tak zawzieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Dziewczyny są takie kobiety, kobiety jak je nazywacie darmowe prostytutki albo jak ja to oceniam kobietą którą wie czego chce czego potrzebuje o bierze to przy okazji dając również facetowi to czego on szuka. I chodzi mi tylko i wyłącznie o dobrybsex bo tak jak John napisal na reszte nie ma sie ani czasu ani ochoty bo ma sie to w domu . A to ze bez otoczki jest wręcz podniecające widzimy sienrobimy swoje wychodzimy i wszyscy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Thing
gość dziś A próbowałaś odwróconej psychologii? Nie chcesz, to nie bierz! To Ty będziesz miał wielkie, męskie, włochate cycki nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wild prawdę mówiąc tego nie probowalam:) natomiast cala resztę tak z zerowym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wild Thing
To może zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzonny, czyt. wierzacy dzonny nie zaslugujesz na kapliczke. jestes przewrotnym samcem i masz to, na co sobie zasluzyles. nie ma we mnie ani grama wspolczucia dla twojej "niedoli". w swoich zapedach znalezienia darmowej duuupki jako odskoczni od malzenskiej seksualnej "gehenny", troszke sie pogubiles w zeznaniach. zaczynasz byc nielogiczny, a to powazny blad.. wiesz o czym to swiadczy? ;) uwazam, ze przyneta ktora tu zalozyles w postaci tego tematu nie zadziala... o ile panie beda czytaly ze zrozumieniem. na przyszlosc dopracuj w szczegolach opowiesc o nieudanym pozyciu seksualnym.. moze sie jakas skusi byc twoim darmowym workiem na sperme (wg slownika kafe) 🖐️ ps. ze specjalnym naciskiem na slowo "darmowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Widzę Frida, że się rozczarowałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×