Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Skoro nie masz nic inteligentnego do napisania to nie dziwne ze zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja u wilka? Ktoś tu wierzy w garbate aniołki, hahaha... Inteligencja u psychola chodzącego po mieście z nożem, wolne żarty.Czy śmieć lub odpadek ma inteligencję? Odpadek społeczny=wilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk chodzi po mieście z nozem?Masakra. To też trzeba zgłosić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.12.04 do : gość dziś To dlaczego nie walczycie o ich wprowadzenie nie naciskacie na wlasciciela Kafe zeby jej wprowadzil??? Powiem ci tak gdyby wszyscy kulturalni sie dogadali to chamy zniknely by z ERO wciagu tygodniausmiech.gif Wystarczyloby zebysmy wspolnie bez wzgledu na to kto kogo lubi albo nielubi postawili wlasciela Kafe przed wyborem albo banuje chamow po IP i daje takie narzedzia Tworcy Tematu albo zmieniamy forum A mozna bo sa inne usmiech.gif W spolce gieldowej rzadzi kasa!! Wilk mial taki okres w zyciu ze byl dyrektorem w takiej spolce i ma wiecej kontaktow z tego okresu niz wam sie wydajeusmiech.gif A reklamodawcom nie zalezy na chamach gmnazjalistach licealistach ktorzy moga najwyzej kupic tanie piwo a nie produkty i uslugi ktore sa oferowane w reklamach na ERO. Licza sie ci od studenta w gore a naprawde ci co pracuja a ich jest najwiecej wsrod tych 80% kulturalnych na ERO bo oni maja kase na zakup produktow i uslug tutaj oferowanych a na tym zarabia na wplywach z reklam wlasciciel Kafe i o tym z nim bede wlasnie rozmawialusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Oo kasie i tylko kasie jak moze byc jej wiecej i jak chamy okradaja go z niejusmiech.gif Jestem juz umowionyusmiech.gif I chetnie sie zgodzili na to spotkanie w realuusmiech.gif 1 Dyrektorze spolki, jak bylo na spotkaniu z wlascicielem kafe? Od grudnia minelo juz troche czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, ta bita dzi/wa wilk nie wychodzi nawet z domu, o jakim spotkaniu z właścicielem kafe mówimy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, zalozyles czarny scenariusz Wolf i to sie do filmu nadaje, ale takie rzeczy zdarzaja sie jednak. Wiedzialem, ze bedziesz probowal mnie zapedzic w kozi rog, dlatego wczesniej zaznaczylem iz stawiam na zapobieganie zamiast leczenia. Po prostu unikalbym miejsc ciemnych i o podwyzszonym stopniu ryzyka minimalizujac w ten sposob ewentualne zagrozenie. A tym bardziej bedac z kobieta i dziecmi. Rozumiem, ze nie mam wyjscia, moja kobieta nie moze wykonac telefonu. Dalej to juz bedzie moje gdybanie, bo szczerze nie jestem do konca przekonany co do dalszego przebiegu. Jezeli jest mozliwosc, to kazalbym kobiecie aby uciekala z dziecmi. A ja zostalbym tam, bo moje podnercza nie wydzielaja kortyzolu w takich sytuacjach, dlatego nie nosze przy sobie kosy chociaz uwielbiam biala bron ale w celach kolekcjonerskich bo nie chce klopotow. Walka bylaby Wolf. i odwet jakby mi ktos dotknal osoby mi bardzo bliskie, a przebieg tej potyczki nieznany do konca. Wiesz, kosa wystarczy przejechac po dolnych konczynach i napastnik jest wyeliminowany, wiec nie trzeba od razu decydowac o jego zyciu bo ja mu go nie dawalem. Fakt, ze gnoj jezeli bez powodu atakowalby mnie i moich bliskich kosa. Tutaj trzeba myslec za niego i zachowac lodowata krew. Pol biedy jezeli napastnik bylby jeden nawet jezeli dzierzy w lapie kose, bo w obronie wlasnej ja moge uzyc wszystkiego co mam pod reka. Powiem tak -nie dalbym rady uciec i nie dalbym rady ustapic, a jednego zdarzylbym zabrac. Moze jednak warto przy sobie cos nosic na wypadek takich sytuacji, bo to daje do myslenia. Napewno strachu nie wolno okazac w tego typu przypadkach. A kosa ktora zalinkowales ladna i mozna sie tym juz obronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a gdzie wy mieszkacie. 30 lat chodze po tym swiecie i nie mialem takich jazd, a nie unikam zycia na miescie. Wy tu snujecie jakies scenariusze, serio szykujecie sie na takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tja, wlasnie widac jak nie unikasz realnego zycia. Kiedy tu nie wejde to jakis gosc pruje d**e do ludzi co rozmawiaja sobie spokojnie. Glupoty p***********z koles, bo gdybys znal zycie realne, to twoja wypowiedz inaczej wygladalaby. Przejrzyj sobie statystyki, a sam zobaczysz ile pobic jest. Wyjdz na ulice wieczorem i daj znac jak poszlo. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, normalnie pytam bo az wierzyc sie nie chce, ze tak na serio rozkimniacie jakies mordercze scenariusze. Ja chodze duzo po miescie, o roznych porach i miejscach, i nigdy nikt nie chcial mnie zabic. Ani nikogo z moich kumpli, ani znajomych znajomych itp. Tak ciezko w to uwierzyc? Co Ty taki nerwowy jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Mnie przez całe życie nikt nie zaczepił,nie dał po mordzie,a chodzę normalnie po klubach i wracam do domu w środku nocy. Jak ktoś szuka to znajdzie,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 49 a w jakim miescie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@widmo Ostanio w Gdyni w miejskim parku bardzo uczeszczanym o 16 zgwalcono i zamordowano mloda dziewczyne. ktora po wykladzie poszla tam pojezdzic na rowerze przygotowujacycm do studiow z chemi. Chyba z 2 miesiace temu w Warszawie tez w parku podobna sytuacja tylko dziewczyna biegala tam regularnie 3 razy w tygodniu po dobrze oswietlonej sciezce biegowej, Ludzie organizuja patrole obywatelskie zeby cos z tym zrobic. Bardzo bym chcial zeby na swiecie nie bylo zlych ludzi psychopatow ale moj kumpel adwokat opowiadal mi o najnowszych badaniach z zakresu kryminologi. Jest w kazdej populacji czesc socjapatow ktorzy w ogole nie odczuwaja empatii do ofiar kieruja sie tylko instynktem samozochowawczym i poedami calkowity egoizm tacy sie rodza to nie efekt zlej socjalizacji. Ich po prostu trzeba eliminowac ze spoleczenstwa. Wspolczesni mezczyzni abdykowali ze swojej naturalnej funkcji obroncow rodziny wydaje im sie ze wszystko za nich zalatwi policja. Kto ma kumpli policjantow wie ze umarliby ze smiechu gdyby to uslyszeli po prostu nie sa wstanie byc wszedzie i przy kazdym. Skuteczny system bezpieczenstwa publicznego to wspolpraca odwaznych mezczyzn i kobiet z policja. Mezczyzna moim zdaniem powinien byc zdolny do obrony rodziny ajeslli nie ma wyjscia zabicia napastnika i do tego Ojciec powinienie go przygotowywac od 7 roku zycia wpajac mu taki obowiazek. Mieszkasz w USA nie wiem gdzie ale wiesz co by zrobil Teksanczyk jakby ktos podniosl reke na jego rodzine:) To mi sie podoba w kulturze anglosaskiej moj dom moja twierdza nie musze sie zastanawiac jak ktos mnie atakuje czy chcial mnie tylko okrasc pobic czy zabic. Atakuje mam swiete prawo zabic go w samoobronie i nikt nie ma prawa mnie za to skazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest w kazdej populacji czesc socjapatow ktorzy w ogole nie odczuwaja empatii do ofiar kieruja sie tylko instynktem samozochowawczym i poedami calkowity egoizm tacy sie rodza " wypisz wymaluj Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tez zalezec od dzielnicy. Ja akurat Krakow mialem na mysli, ale obecnie nawet w Polsce nie przebywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz dolaczyc do dyskusji znasz zasady:) Przeczytaj tez ta moja wypowiedz i powiedz co zlego zrobily te dziewczyny na jakie ryzykowne Twoim zdaniem zdecydowaly sie zachowanie. Byly obie w publicznym miejscu teoretycznie pod ochron apolicji strazy miejskiej i jesz nie wiem kogo ku/rwa tam jeszcze. Przeciez to mogla byc twoja corka zona czy dziewczyna??? Pomysl o tym bi niestety wsrod nas rodza sie naprawde urodzeni zabojcy. A nie mozesz dopoki nie zabija prewencyjnie ich zamknac. Popatrzco sie stalo ze sprawa Trynkiewicza i wszystkich z te durjnej amnestii z poczatku lat dziewiecdziesiatych. Wielokrotni mordercy socjopaci skazani za PRL na kare smierci z automatu zamieniono im na 25 lat. Gdzie kazdy kryminolog i psychlog zajmujacy sie takimi przypadkami powie ci ze szansa na resocjalizacje jest zerowa mozna ich tylko izolowac. Masz takiego socjopate zabija w wieku 20 lat wychodzi jak ma 45 lat i na 100% zabije znowu i tacy ludzie przez brak kary smierci chodza wsrod nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego samotna dziewczyna gdzies po ciemku w parku, a co innego cala rodzina. Nie slyszalem, zeby byly takie ataki. Oczywiscie nie wybielam przykladow, ktore przytoczyles, ale tez nie widze sensu wychodzenia faceta z zona, dziecmi i kosa do parku bo a nuz ktos bedzie chcial nas zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiech i kwiat był dla 21 49 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie USA Wolf, tylko wyzej jestem tj.-8 godzin.Ogladalem ostatnio TV polska i ciagle widzi sie sceny przemocy.VOdnosnie socjopatow, to kims takim mozna sie stac. A jezeli chodzi o psychopatow, to kims takim czlowiek sie rodzi. Ten pierwszy nie ma wyrzutow sumienia, a drugi jest oblakany i nie odruznia dobra od zla. To tak z grubsza. Sa jeszcze ludzie z rysami psychopatycznymi i tutaj co dziesiaty obywatel globu to ma w sobie. Tacy sa wydajni w tym co robia, bo maja totalnie wyyjjeebane na wszystko i niczym nie przejmuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórzy mają 44 lata i chodzą z nożami po ulicy. To są dopiero psychopaci. Wilku, a jak np. odbierasz córkę ze szkoły, to też idziesz z nożem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×