Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Witajcie! kolejna, która się zdecydowała- ja - ta da! Dziś 1 dzień 1 fazy - 74 kg 165cm wzrostu jak widać kiepsko. Mój cel to 62 kg. Zapytanie moje galaretka z piersi kurczaka dopuszczalna w fazie 1? Mintaj z cytryną w piekarniku :) co do otrębów, można takie z żurawiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPyza
Witaj Aga :) Galaretka jak najbardziej można,otręby tylko i wyłącznie bez żadnych dodatków :) Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dzieki Pani Pyza :D ja dziewczyny też za Was trzymam kciuki !!! a dziewczyny mam pytanko do was? jak u was z alkoholem podczas diety? bo ja sie tak zawzielam ze ani kropli nie pije ale we wrzesniu weselicho mam wiec mysle ze czysta z cola light nie zaszkodzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helen89
dzień dobry :) dziewczynki napiszcie mi proszę, co jecie w fazie 1? miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Aga! Widzę, że startujesz z wagą podobną do mojej :) Trzymam kciuki za Ciebie! :* Moja waga natomiast od wczoraj pokazuje 20dag więcej...ale czemu tu się dziwić, wczoraj wciągnęłam kawałek tortu i pół kawałka placka. Mam za swoje. Dziewczyny, dzisiaj mój ostatni dzień 1 fazy. Drugą chciałabym przeprowadzić w trybie 5/5. I właśnie się zastanawiam, czy najpierw mam wprowadzić 5 dni protal czy 5 dni protal+warzywa? Jak to jest..? EDIT: desperados ja odkąd jestem na diecie wypiłam tylko kieliszek tokaj aszu, tak to nie piję,bo szczerze powiedziawszy zwyczajnie się boję na tej 1 fazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPyza
Helen tutaj wejdz na stronkę "Z kotem w kuchni"tam sa świetne przepisy na każdą fazę,oraz Dukan.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Ja jem na 1 fazie praktycznie non stop to samo czyli serki wiejskie lekie lub naturalne jajko z tunczykien lub lososiem w wodzie szynka z kurczaka albo indyka i gotowane jakies miesko filet udka bez skory lub smazone na patelni bez tluszczu... tak mi brakuje juz pieczywa bo nie moge sie najesc niczym :D musze chyba sobie wreszcie zrobic chlebek dukanowski lub buleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny chwalcie sie szybko ile juz zrzucilyscie w jakim czasie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPyza
Hejka :) U mnie po 5 dniach fazy 1 na wadze minus 4.2 kg jestem mega zadowolona,niespodziewałam sie aż takiego efektu.Ale przzyznam szczerze przestrzegałam diety jak nigdy,bo bardzo mi zależy żeby schudnąć :) Desperados,ja co drugi dzień piekę bułeczki 250g sera 0% tł.1 jajko,3łyżki otrąb owsianych 3 łyżki otrąb pszennych,1 łyżeczka proszku do pieczenia,odrobina soli.Ja dodaję jeszcze siemię lniane i przyprawę do pizzy,lub czosnek granulowane i za każdym razem mam inny smak bułek.Wszystko razem trzeba dokładnie wymieszać,formować (najlepiej zwilżonymi wodą rękami )małe bułeczki.Piec w 170-180 stopni około 30 minut.Pycha :D Bez przypraw świetnie smakują z dukanową nutellą i szklanką mleka :D U mnie dziś grillowanie,ale skupie się na mięsku :D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Pyza gratulacj***ardzo ladny wynik.Ja tez mam dzisiaj 5 dzien ale nie mam takiego spadku wagi.U mnie wczoraj kilka deko na plusie,dzisiaj na minusie.w ciagu tych 5 dni spadlo mi niecale 3 kg.A zaraz zabieram sie za buleczki dukanowe z Twojego przepisu.Pozdrawiam i zycze Wam dziewczyny udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze juz tyle razy ale żaden mój post nie widnieje na tym forum nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wreszcie się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciała byc na tej diecie al mam od urodzenia 1 nerke i boje się o zdrowie poradźcie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
do GOŚĆ ja polecam najpierw zrobienie badań przed rozpoczeciem diety i jak rozpoczniesz to po ok 5 dniach znowu powtorzyc badania :D jesli masz malo do zrzucenia to mysle ze nie powinno zaszkodzic ae lepiej byc pod kontrola lekarza :D powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Pani Pyza a te buleczki to ile dziennie mozna zjesc? i czy jak zjem otreby w bulce to tez musze dodawac np do jogurtu np te 2 lyzki co sa wskazane dziennie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po fazie I przychodzi czas na II :) czy po 5 dniach fazy uderzeniowej należy wprowadzić 5 dni z warzywami czy lepiej zostać kolejne 5 dni bez warzyw? I jeszcze jedno, o której jecie kolacje? jest jakiś wyznaczony limit godzinowy tego posiłku? Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale kolacje mam o 18 pomijając 1 posiłek jakim jest podwieczorek. To zły pomysł? Niestety nie wiem czy dieta działa bo nie mam jeszcze wagi :) czekam na kuriera będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Aga, ja wprowadzilam warzywa + portal. Z tym że moja 1 faza trwała 10 dni. W ciągu 1 razy zeszło 3.1 kg, jestem zadowolona aczkolwiek liczyłam na trochę więcej :) od jutra wprowadzam ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
aga0093 po pierwszej fazie zawsze powinna byc druga faza zaczynana od warzyw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
co do godziny ostatniego posilku to wystarczy 3 godziny przed snem nie jesc :D ja takze koncze ok 18 ostatni posilek ale jak czuje glod to przegryzam cos lekkiego jakies warzywko serek naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Hejka dziewczyny:) co tu tak pusto ? :D i jak dietka? moze ktoras w koncu mi odpowie na pytanko bo niewiem czy jesli dodam otreby w ciagu dnia np do bulek i kotletow to za duzo ? czy w takich gotowanych pieczonych mozna daniach? bo ogolnie dodaje tylko 2 lyzki do jogurtu a teraz niewiem bo np do bulek dodaje sie 3 owsiane i 3 pszenne i jak mam to rozlozyc np na pare dni te bulki? czy nie zaszkodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0093
Dziewczyny cos jest nie tak. 5 dzien I fazy. A waga nic nie spadla. Przyczyna moze byc miesiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
aga tak miesiaczka nam zatrzymuje wody i moze byc przyczyna ale zaraz po powinien byc juz spadek wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
witam dołączam się zaczęłam 17.08.2015 z wagą 83kg wzrost 170 waga po kuracji hormonalnej i po ciąży, planuje dotrzeć do wagi 60kg (w najgorszym wypadku 65kg) Jestem już 8 dzień na fazie uderzeniowej i jeszcze 2dni przede mną i zaczynam fazę naprzemienną Dzisiaj waga pokazała 79,6, wydaje mi się że raczej ok Do tego ćwiczę codziennie z E.Ch skalpel oraz 8min ćwiczeń na brzuch (oponka została po CC) Trzymam za was kciuki i dopinguje wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
witamy waniliowa 23 :) po co tak dlugo sie katujesz na 1 fazie? jak najszybciej waga spada w pierwszych dniach wystarczy max 7 dni :) zycze powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
wiesz co wole spaść troszkę szybciej bo jednak mam co zrzucić a wole zacząć ćwiczyć od razu ponieważ potem by mi się nie chciało Jeszcze tylko 1dzień i zaczynam fazę naprzemienną Dzisiaj waga ani nie drgnęła, ale to też wina ćwiczeń bo się robią mięśnie a co za tym idzie mięśnie są cięższe od tłuszczyku. A muszę ćwiczyć ponieważ mam straszne boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
a jak u was dziewczyny teraz waga spada bo ja teraz spadam po 1kg na 5 dni, czyli koniec fazy warzywa + proteiny -kg i same proteiny -kg :) moze i dobrze ze po 1 kg ale wolalabym wiecej i szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziwnie przez 5 dni nic sie nie działo. Wczoraj o 5 rano (trzeba było wstać do pracy) 72,8, po godz 14 znowu 74,4, wieczorem 73,8. Dziś rano też o 5 72,9 po 14 - 73,8, po obiedzie 74,4 (korciło mnie żeby stanąć na wagę) i teraz 73,8. Nadmienię, że startuje od 74,4 kg, co to się dzieje. Nie wiem, ale chyba po 7 dniach i właściwie nie wiem jakim spadku wagi należało by przejść na 2 fazę. Czy mam się jeszcze pomęczyć na 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na 2 fazę 1/1. Znajomy mówił, że taka opcja jest łatwiejsza i też skuteczna, wie co mówi schudł ok 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) chętnie się do Was przyłącze :-D Jestem II dzień na I Fazie diety. Super opisujecie swoje "osiągnięcia" związane z dietą aż i ja dzisiaj stanęłam na wadze i się zdołowałam - nic mi nie zeszło :/ zaczynam podejrzewać, że jem to czego nie powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×