Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Kasia, moja waga stała przez dobry tydzień zanim ruszyła dalej. To było bardzo denerwujące. U mnie cały czas -5.3 ani grama mniej. Dziewczyny, czy na diecie dozwolone jest kakao? Ale to "prawdziwe" (gorzkie, z wiatrakiem). Pogoda za oknem mnie dołuje i pomyślałam, że takie kakao jest najlepsze na jesienne smuteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaxx
kakao jest dozwolone musisz patrzeć na skład tzn że jest częściowo odłuszczone :) ja w tamten weekend piekłam sobie piernik :) a w te week myślę na sernikiem ,ja za 2 tyg myślę że przejdę do 3 fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
a może mi pomoze kakao na te dolegliwości co??? dziś zjadłam rybke która trzymałam w majtach przez tydzień żeby się zawedzila i dalej sraka jak nic cala wanne sobie zapaskudzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
szybkodoradzcie mi laseczki co mam zrobić bo jutro do roboty trza isc jeszcze i potem ide do ginekologa nie chce tam narobić w majty !POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ty lepiej idz do psychiatry bo ginekolog nic nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny nie zwazajmy i nie odpisujmy takim pszychlastom jak GOSC OLA!!! jak tam dziewczyny porobione badania? bo ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz właśnie musze zrobić wszystkie badania wiec będę wiedzieć czy cos nie tak ale jak byłam na tej diecie z rok temu to miałam robione wszystkie badania w szpitalu wiec były ok wiec teraz mysle ze tez będą dobre ale na pewno nie zrezygnuje z tej diety bo ona tylko mi pomaga żadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz właśnie musze zrobić wszystkie badania wiec będę wiedzieć czy cos nie tak ale jak byłam na tej diecie z rok temu to miałam robione wszystkie badania w szpitalu wiec były ok wiec teraz mysle ze tez będą dobre ale na pewno nie zrezygnuje z tej diety bo ona tylko mi pomaga żadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja moze do badan tez sie zbiore kiedy ale jak narazie brak czasu :D dziewczyny wy nie ktore tu robicie podejscie 2 raz dukania. opowiedzcie jak to jest na 3 fazie tzn jak tam kg leca? bo zastanawiam sie kiedy mam przejsc na 3 faze bo chce jeszcze 7 kg zrzucic ale jesli na 3 tez sie chudnie nawet szybko to bym powoli przechodzila na nia :D boje sie ze potem znowu przytyje i wole juz utrzymywac nawet ta wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1111 ja na trzecią fazę przechodziłam jak osiągnęłam wymarzoną wagę;-)trzecia faza jest po to by wagę utrzymać przy bardziej różnorodnym jedzeniu oraz zwiększonej ilości węglowodanów, oraz aby ustabilizować proces odżywiania, to jest najdłuższa faza tej diety ale już bardzo przyjemna;-)niewiele ci zostało aby na nią wejść;-)trzymaj się dzielnie. Czy ktoś napisze co jada przez cały dzień - rozkład posiłków i skład jak jest na samych proteinkach? szukam podpowiedzi bo zaczynam nie lubić tej fazy;-( a jeszcze daleko do celu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja na proteinkach pieke sobie buleczki dukana wychodza 4 i rozkladam po 2 na kazdy dzien poniewaz dodaje sie tam 6 lyzek otrab. czyli na sniadanko kawka potem 2 buleczki z wedlinka potem piers albo pulpety czy tam udka gotowane lub smazone bez tluszczu, salatka z lososia albo tunczyka z jajkiem cebulka, jogurty naturalne albo serki wiejskie albo jakas rybka wedzona czy losos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
DUZA JU moja waga ktora chce osiagnac to 68kg wiec mysle ze jeszcze 5 kg i zejde do 70 a na 3 fazie chyba juz mi zleci to 2kg :D bo napewno chyba sie cos tez chudnie na tej 3 fazie??? ty cos schudlas na 3? i ile ja prowadzilas? ja bede musiala ponad pol roku mam nadzieje ze dam rade i w przyszle wakacje bede paradowac w spodenkach i spodniczkach mini bo chyba od dziecinstwa ich nie nosilam oprocz po domu :D no chyba ze znowu sie spase bo moj maz nalega na 2 dziecko a ja czuje ze teraz jest moj czas aby osiagnac wymarzona wage i czuc sie swietnie w swoim ciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny despersdos111 ja przechodziłam na 3 faze po osiognieciu też wymazonej wagi i waga się utrzymywała raz w tygodniu czyli pod koniec tygodnia robiłam sobie jeden dzień uderzeniówki i tak waga się utrzymywała dopóki nie zaszłam w ciąże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
mam problem bo mi się też waga zatrzymała i niby po tej srace nie powinna ale wiem co było przyczyną ..... to była ryba co za dużo się wędziła w majtach ech ja to mam pecha ... ale mam z******ty przepis na fajny serniczek oto on mocz + zelatyna na góre a na spód białkowy sperma i zelatyna proste nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
kasia3074 to na 3 fazie nic nie schudlas tylko waga stala w miejscu? to jesli sie nie chudnie to musze jeszcze 7 kg zgubic zeby przejsc na nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny poczytalam inne fora o 3 fazie, i nie ktorzy pisza ze tam im waga spada i to szybko dopiero koniec 3 fazy im stoi, nie ktorzy nawet zmienili menu dodali wiecej tluszczy bo im za szybko leciala a nie chcieli... ciekawa jestem jak moj organizm zareaguje na 3 faze nie obrazilabym sie jakby tam tez mi polecialy kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados111 no mi na 3 fazie stanęła w każdym bądź razie mi się wydaje ze zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny jak czytam te posty tej gośćola to mi się niedobrze robi co za psychopatka szkoda że niemozna je zgłośic zeby została usunieta z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
mi tez sie nie dobrze robi przez takich ludzi ale nie zwracajmy uwagi, no wlasnie szkoda ze nie mozna tego zablokowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny a wy robicie sobie chlebek dukana? mile widziany przepis :D i ile mozna tego zjesc w jednym dniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekoludek88
Witajcie Proteinki! Od poniedziałku do Was dołączam. Jest co zrzucać ;/ po Ciąży :( Waga startowa 80 kg cel 60 kg. Wiem, że wszystko jest możliwe a siła w grupie, bo samemu ciężko w chwilach załamania. Faze uderzeniową mam zamiar przeciągnąć na 10 dni, zobaczymy jaki spadek będzie :) Kupiłam też karnet na siłownie i połączę to z bieganiem. Taki jest plan, a jak wyjdzie zobaczymy. Puki co jutro zakupy, trzeba zapatrzeć lodówkę w mnóstwo protein. Co ile stajecie na wagę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam świetny przepis na sernik na zimno z galaretką! Jego przygotowanie trwa max 20 min, a cieszyć się jego smakiem można już po godzinie. Galaretka: Do 0,5 l gorącej wody wrzucić 4 torebki herbaty owocowej (ja miałam wiśniową - saga) , przykryć na 4 min, po tym czasie wyciągnąć wymoczki i dodać łyżeczkę słodziku (albo mniej jak kto woli) i 3 łyżeczki żelatyny. Odstawić do zlewu z zimną wodą, mieszać co jakiś czas. w tym samym czasie można sobie przygotowywać sernik. Do 200 ml gorącej wody dodać 5 łyżeczek żelatyny, dodać słodzik, rozmieszać włożyć do zlewu z zimną wodą i mieszać co jakiś czas. Mikstury stygną, żeby nie marnować czasu do miksera wrzucić ser, dodać pół buteleczki olejku wanilinowego i za chwilkę letnią lub zimną miksturę z wody i żelatyny, niech się miesza. Jak uznacie, że to już to możecie zabrać się za przekładanie do pojemników (ja wkładam do takich małych bo zabieram go ze sobą do pracy) jak przełożycie sernik to trzeba postukać pojemnikiem, żeby się ułożyło, teraz można na wierzch dodać suszone jagody goji (w dzień proteinowy można zjeść 1 łyżkę, w pozostałych fazach 2). Zaraz po tym przyszedł czas na galaretkę. Delikatnie "wlewać" po łyżce tak około 1 cm. Jak nalejecie za mocno zrobią się kaniony w serniku. Do lodówki na godzine i gotowe. Dzisiaj zrobiłam go sobie na 4 dni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1111 miałam 3 przepisy na bułeczki, ale one jakoś mi nie wchodzą, wolę zjeść 3 łyżki otrębów z jogurtem naturalnym. Już 3 tygodnie bez chleba ale jakoś drastycznie mi go nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ja nie polecam sernika bo dostałam takiej sraki że pół roboty zasrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja mam przepis na buleczki tu ktos podawal i do dzis je robie dla mnie rewelka :D tylko szkoda ze moge je zjesc tylko 2 :D ktos pytal co ile sie wazymy? ja sie waze po 5 dniach kazdej fazy naprzemiennej bo zawsze po zakonczeniu na 6 dzien jest -1 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaJu
ja ważę się regularnie raz w tygodniu.miałam zastój jeden tydzień ale potem ruszyło i idzie powolutku do przodu.bułeczki piekę i chlebek też, postaram się jutro wrzucić przepisy. ekoludek88 witamy na pokładzie;-) aga0093 wypróbuje w tygodniu, jednak jestem sceptyczna ponieważ próbowałam już dwa przepisy i wyszły średnio, jeden na sernik z mikrofali - zważył się porostu, drugi taki na wypasie i był ...zjadliwy ale za mało słodki i leciała z niego woda....spróbuję trzeciego i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesqa
słuchajcie staram sie byc na dukanie juz trzeci tydzien .pierwsza faze miałam 4 dni przeszłam ja idealnie.spadło niewiele 2 kg.teraz mam problem poniewaz "zgrzeszyłam" w sobote 4 ziemniaczi i pól schabiku w niedziele 1,5 kawałka pizzy. Moje pytanie brzmi czy mam dalej ciagnac duete w/g planu czyli dzisiaj WPi czy moglabym zmienic sobie dni naprzemienne z 1/1 na 5/5 poniewaz wyczytałam że wtedy szybciej sie chudnie.obiecuje poprawę i więcej nie grzeszyć.prosze o odpowiedzi bardziej wtajemniczonych ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×