Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćbea
Witam ,ja tak jak ty renia śledzie salatke kebabowa dukana ,filety z kuraka to dla mnie a rodzince schabowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
goscbea jaka to salatka kebabowa dukana?jeszcze takiej nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey smaze kurczaka z przyprawa gyros,kroje pekińska,ogórka ,ifileta tez kroje w kostkę ,potem biore jogort wyciskam czosnek i mieszam. Jest w przepisie dukan salatki,z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
witam dziewczynki, ja po wizycie u lekarza wszystko jest ok powiedział że takie odchyły od normy są ok więc walcze dalej :) Wigilia u mnie proteinowa zrobiłam już sobie rybę w galarecie, śledzie i łososia zrobię w piekarnika wię jakoś przetrwam a od pierwszego dnia świąt warzywka więc już mam gotowa sałatke jarzynową mam żółty ser znalazłam taki z zawartością 3% tłuszczu i jestem przezcęśliwa bo uwielbiam sery jakaś chuda wędlinka zrobię sobie krem z pomidorów i krem z dyni jakiegoś kurczaka warzywa świerze ogorek, pomidor papryja cebylka sałata mieszam z jogurtm naturalnym i jest pychotka :) i robiłam sobie pyszne ciasto czekoladowe z masą budyniową na święta bo jak wszyscy będą wcinali te ciasta to ja oszaleję a tak to będe miała swoje. Jestem nastawiona pozytywnie BEDZIE GIT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona 86 ciesze sie ze u ciebie wszystko ok.:)a wiec dietujemy sie dalej:)a ja dzisiaj jakas bardzo glodna jestem i nie moge sie najesc:(goscbea dzieki za przepis na salatke.zrobie sobie na swieta.zdrowych dukanowych swiat dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej dziewczyny :* :* :* moja dietka przepada bo siedze teraz w daniach kwasnych bigos sldzie mniam:D ale w styczniu zaczynam duzo owocow i warzyw zeby nie za duzo przbylo :D weszlam tu zeby wam zyczyc zdrowych wesolych swiat :* :* : * calusyyyy : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witajcie dziewczyny! U mnie na trzeciej fazie ok, waga w normie, dzisiaj wigilia będzie królewska, a święta z umiarem. Życzę wam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt! I koniecznie dietetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Zycze Wam Wesolych Rodzinnych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dukanki Zdrowych pogodnych i rodzinnych świt więcej szczęścia mniej kilogramów i spełnienia wszystkoch marzeń :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hallo dukanki i jak tam swieta minely?Podjadalo sie cos?Ja sie przyznam bez bicia ze poskubalam troche smazonego karpia:(a wczoraj to juz mnie tak skrecalo i zjadlam dwie kostki czekolady.potem bylam sama zla na siebie:(.i tyle grzeszkow;)chociaz waga mi znowu stanela i nawet nie drgnie.teraz mam urlop do 10stycznia i jest mi troche gorzej z dieta.nie mam tyle ruchu w domu i caly czas lodowke pod reka.a jak pracowalam to zjadlam sniadanie rano i caly dzien nie myslalam o jedzeniu.wracalam z pracy to robilam sobie obiadokolacje.stwierdzilam ze praca to dobrodziejstwo:)tak mysle zeby od dzisiaj troche pobiegac.chyba mnie jakis kryzys dopadl po dwoch miesiacach diety.dzisiaj snil mi sie grill.tyle przyszlo znajomych i wszyscy byli glodni a ja nioslam kielbase na tego grila i nie moglam doniesc;)dzisiaj u mnie na sniadanie jajecznica a na obiad piers z indyka i salata;)dziewczyny trzymajcie sie:)i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Umnie nie udalo sie wytrwać na diecie ,bo wszędzie tyle smakolykow kusilo ,jestem zla na siebie bo niewiem co począć dalej,na wadze kilogram wiecej.Doradzcie mi czy zacząć od nowa czy dalej byc na 2fazie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
gosc bea ja bym zostala nadal na 2fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Dziekuje ,dzis zrobilam sobie proteinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodi31
Witam po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Ja też sobie pozwoliłam na dużo za dużo...od jutra znów ścisła dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Dzień doberek Dukanki :) U mnie Święta były lekkostrawne ale nie dukanowe.Za tydzień zaczynam na nowo choć lekarz stwierdził żeby jeszcze poczekać z dietami no ale wiosna tuż tuż i muszę być kilka kilogramów lżejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
witam dziwczyny ja się przyznaję bez bicia że jeden grzeszek popełniłam ale tylko malutki jeden, miałam straszne wyrzuty sumienia ale juz teraz nic na to nie poradzę. Nie zaczynam od nowa tylko nadal zostaję na 2fazie. Wszyscy którzy mnie jakiś czas nie widzieli byli w szoku każdy do mnie że mnie jest połowa mniej a mi buzia się śmiała od ucha do ucha :) Kilogramów coraz mniej więc nadal walczymy. A jak tam wasze święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Widze ze kazda z nas ma cos na sumieniu po swietach:)Ale swieta za nami i bierzemy sie do roboty:)Mi waga stoi jak mur i nawet nie drgnie a wrecz nabieram.Od dzisiaj biore sie za bieganie nie ma co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Hej ja tez sobie troche zaszalałam i waga poszła troche w góre. Od dzis juz dietetycznie i godzinka ćwiczeń. Chociaz wagą , którą teraz mam jest ok postanowiłam troche jeszcze powalczyc bo w maju i sierpniu szykują mi sie wesela w rodzinie to musze sie wylaszczyć . Cel 5kg w 5 msc i utrzymanie tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie .ja tez sie zaparlam i dalej ściska dieta ,bo jeszcze sporo zostalo.Dzis na wadze 69,2 kg ,szkoda bo bylo 68 ,6. Ale grunt to sie nie poddawać. Tez musze sie wziasc za gimnastykę bo cale Swieta przesiedzialam na d...e. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już na wadze 73.6 przz święta nic nie ruszyło ale tez byłam na warzywkach wtedu u mnie ta waga jakoś zamiera a jak tylko przeskocze na proteiny to leci więc jestem dobrej myśli. Pomimo tego małego grzechu nie będe zaczynała znowu od uderzeniówku tylko lece normalnie dalej i koniec z grzeszkami od kiedy jestem na diecie zdarzyło mi się to pierwszy raz i mam straszne wyrzuty sumienia a od stycznia ruszam na fitness mam MULTISPORTA i 3 razy w tygodniu będze szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona86 masz na wadze 73.6 czy 83,6?:(pytam bo wyszlysmy z prawie takiej samej wagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witajcie dziewczyny! Ja też się przyznaję że w święta skubnelam trochę tego i owego. Ale teraz robię sobie do czwartku same proteinki. Jak tak was czytam to doszłam do wniosku ze trudno się oprzeć pokusie, bo każda z nas zgrzeszyla Więc dukajmy dalej dziewczynki. Justynka miałaś już ten zabieg? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Witajcie moje miłe :) gość Lilia Tak miałam 21-go grudnia.Nie było tak źle,troszkę jeszcze boli ale trzeba być twardym jak żelki z biedronki :D. Od 1 go stycznia już mam jadłospis napisany i walcze na pełnej mocy.W maju też mam wesele i chciałabym zaskoczyć rodzinkę wyglądem.Jak będę się trzymała to w maju już pewnie będzie widać efekt więc jest o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Justyna 120kg Widzę że nie poddajesz się i zamierzasz walczyć nadal, podziwiam cię i życzę wytrwałości. Do maja będzie cię dużo mniej. Życzę ci zdrówka, abyś doszła do siebie po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
renacia mam na wadze 73,6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona86 to ile ty juz schudlas?do 73kg to mi jeszcze daleko:(wyszlas z wagi 91kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Kobitki piszmy co jemy, bo mi juz brakuje pomysłow a tak to może coś podpatrze- ja postaram sie pisac codziennie - omlet z papryką, cebulką i pieczarkami -jogurt nat - pierś z kuraka z brokułem na parze -sledz, papryka, korniszon, jogurt nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×