Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość6969
Iza to spokojnie możesz zacząć 2 faze☺ 3 kg w tak krótkim czasie to bardzo duzo☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899 99
To super no tak tesknilam za pomidorami:)i dzisiaj sobie zjem do rybki.Macie jakies pomysły na salatki warzywno proteinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Weszłam na wagę..59,9 w ciuchach..I po mega dużym sniadaniu☺ czyli jeszcze tylko 8☺ dzisiaj będę robić chinszczyzne z kurczakiem. Wszysko duszone i bez wegli☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej dziewczyny a ja dzis powinnam byc kg lzejsza a tu nic nadal68 kg i w koncu nie wiem czy jechac ta faza 1/1 czy 5/5. a wy jak prowadzicie 1/1 to w jakim czasie i ile gubicie bo ja przy 5/5 gubilam co 5 dni kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Myślę ze fazą 1/1 bedzie lepsza bo organizm sie tak nie forsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
A ja wypróbuj 5/5 czytalam ze jest to skuteczniejszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Napiszcie jak dzis co jacie w 2 fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje wam spadku z wagi przedewszystkim desperados111 umnie waga 70 tylko najgorsze to ze nie stosuje diety 100 procent umnie problem jest ze po ciężkim dniu objadam się i nie jem cały dzień i niestety dopadła mnie bulimia mam straszne wymioty ale fakt moja wina tylko i wyłącznie trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
kasia to nie dobrze, wez sie w garsc i bierz od nowa sie za diete tylko juz od 2 fazy i waga bedzie leciala.trzymam kciuki! u mnie narazie tez waga stoi niby jeszcze 3 kg nie duzo do zrzucenia ale jak teraz tak staje w miejscu to ja niewiem kiedy zaczne ta faze 3 :D jezu dziewczyny czy wy tez jestescie takie pelne energi na tej diecie? bo dla mnie to dieta cud nigdy nie czulam sie tak jak na niej, nie tylko zmienila moje cialo ale takze jestem pewniejsza siebie i nareszcie sie dobrze czuje w swoim ciele :D NIEZAPOMINAJKA! jestes tu jeszcze? :D jak u ciebie 3 faza? napisz swoje chociaz jednodniowe menu i czy waga spada? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdperados111dzieki za podpowiedz spróbuje jeszcze raz i zaczne od drugiej fazy mam nadzieje ze mi się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
Witajcie!!! Ja po wczorajszych strasznych grzechat tj. mnustwo ciasta na imprezie mam ogromne wyrzuty sumienia ;( LEDWO SKONCZYLAM 1 FAZE I PRZESZLAM NA PW TO ZACHOWYWALAM SIE JAK OPENTANA ..... ale juz wracam na dobre tory i od dzis znowu same P tak do piatku a w sobote się zwaze. Jeszcze w piatem mam dostac @.........uuuuuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados pewnie, że jestem :) Waga delikatnie spada, dzisiaj pokazała 62.5, ale chyba tydzień temu było podobnie :) Myślę, że pomału się stabilizuje. Podam Wam dwa przykładowe: jak jestem na studiach i jak jestem w domu :D Studia: dzień zaczynam szklanką wody, ze względu na leki. Po 30minutach jem śniadanie. Zazwyczaj jest to owsianka. Drugie śniadanie (na uczelni) do godz.12 : jedno jabłko i marchewka pokrojona w paseczki. Zazwyczaj mam zajęcia do 16:30 więc ok.17 jem obiad. Żeby nie było zbyt dużej przerwy między posiłkami ok. 14:30 jem jogurt naturalny 0% (oczywiście mam przy sobie butelkę wody albo termos z herbatą).Na obiad: czasami makaron pełnoziarnisty (dwa razy w tyg jem węglowodany), do tego warzywka (np. podduszone pieczarki, buraczki, marchewka w kostce itd) i mięsko (np. kotlety z indyka albo filet z piersi kurczaka). Zazwyczaj nie chce mi się już później jeść, więc piję tylko herbatę koło 20/21. Natomiast w domu te posiłki wyglądają troszeczkę inaczej, na śniadanie zazwyczaj jem kromkę pełnoziarnistego pieczywa, obiad w zależności co mamusia zrobi, ale też nie jem wszystkiego (np.ziemniaków) no i jem kolację. Ale jest to lekka kolacja, np.plaster twarogu i kilka plastrów szynki. Staram się trzymać listy. Świętuję również dwa razy w tygodniu tzw. "Dni Pulpecika". Jem wtedy jeden posiłek jaki chcę, zazwyczaj wychodzę z koleżankami na obiad albo jem Maxi Kinga <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
NIEZAPOMINAJKA a z jaka waga zaczelas ta 3 faze przypomnij mi :D ja sie boje ze jak zaczne 3 faze to bede przybierac :D mialam zostac przy wadze 68 kg ale tak mnie to wciagnelo ze chce wiecej tym bardziej ze kazdy mnie tak komplementuje ze to daje sile :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa 1
Witam Dziewczyny :), dzisiaj mój 1 dzień z Dukanem :), trzeba się ogarnąć :).kilka lat temu na Dukanie schudłam 15kg, to bardzo dużo :)m, czułam się świetnie przy wadze 54 kg, teraz niestety waga poszła znacznie do góry i dzisiaj waże 70,4 kg- załamka, że do takiej wagi się doprowadziła, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
64.1 kg dokładnie - zaczęłam 8października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Hej dziewczęta. Moja dietę szlak trafił..Mój facet zaczął pilnować tego co jem i muszę jeść węglowodany..itp.. Młociny się przez to... tym bardziej ze on też się zdrowo odżywia..Ale je wszytko..A ja chciałam dukana.. Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
węglowodanów się tyje i tyle ! w 3 fazie się je 2 razy w tyg makaron ryż itd plus 2 kromki chleba ciemnego. Może tak zacznij jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
gosc 6969 rzeczywiscie moze zacznij 3 faze tam tez pewnie schudniesz a i zdrowo bedziesz sie odzywiac :D niezapominajka wlasnie co do wody to jest najgorsze w tej diecie bo jakos mi nie wchodzi , trudno mi jest wypic 1,5 l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko, zwięzle I na temat: 18 tygodni = 18 kilo w dół . DZIEKUJE :) Ten poradnik jest naprawde super. Ps. Taka pyza się zrobilam I nie sądziłam, ze dam rade wrócić do jeszcze lepszej kondycji niz przed Kiedyś . Niemozliwe jest mozliwe! DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE ;) Link do całego poradnika z którego korzystałam znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GosiaFit a sraki nie miałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Desperados ja mam aplikację w swoim telefonie, która mi przypomina :D Dodatkowo piję różne herbatki, np. miętę czy pokrzywę- to też się zalicza ;) dzisiejszy obiadek: makaron pełnoziarnisty,filet z piersi kurczaka i szpinak <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
niezapominajka ooo pychotka tez bym juz zjadla cos tresciwszego :D jak tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Zaczynam od Nowa..będę oszukiwać ze wegle jem..postaram się nie jeść z nim.. Bo tak będzie mi utrudnial. . Zacznę 2 fazę tylko teraz od protein bo miałam proteiny i warzywa więc teraz wypada na proteiny.. Mój facet mówi, ze naczyralam się jakiś głupot i teraz g lupieje.. Teraz proteinki przez 5 dni i warzywka☺ Dobrze ze wegle które jadłam to wafle ryżowe..więc tragedii nie ma.. Słodkiego już nie jem 2 miesiące i jestem z siebie dumna. Założyłam sobie ze zjem dopiero w święta. Uwielbiam orzechy ale zjem też w święta☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny jakie badania powinno sie zrobic przy tej diecie czy jest wszystko ok ? wiem ze mocz i cos jeszcze? musze sie zebrac do tych badan bo juz troche schudlam w krotkim czasie i troche sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Badania przede wszystkim poziom kreatyniny w moczu i we krwi oraz mocznik z krwi plus poziom czerwonych krwinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja się już 2 razy zesrałam w samochodzie. Raz w mieście, wracałam z pracy, był straszliwy korek, a mnie ogromnie spięło i nie miałam wyjścia i walnęłam kupsko w majty. Miałam spódnicę, większość rozciapała się na siedzeniu, potem ogromny smród w aucie, nie dało się ukryć przed mężem ;P ale się śmiał ze mnie. A potem zdarzyło mi się drugi raz, na autostradzie. Nażarłam się i myślałam że jakoś zdążę dojechać gdzieś żeby zjechać, prułam ile się dało i nawet się nie kapnęłam kiedy wypuściłam pierwszego klocka w majtki. I stwierdziłam że już wysram się do końca znów na siedzenie i nie będę na razie stawać. Tym razem miałam spodnie ale znów było mocno czuć (nawaliłam sporo). Traf chciał że był jakiś objazd i musiałam spytać policjanta, uchylić szybę, on się nachylił i poczuł bo aż odskoczył ze wstrętem.. Potem jeszcze kiedyś jechałam z mężem i strasznie mnie parło, on mi dokuczał że znów się posrałam w gacie, ale ja dzielnie trzymałam tylko bąki popuszczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
chciało mi się kupki i nie mogłam wytrzymac, bo poprzedniego wieczoru brałam środki przeczyszczające. Miałam biegunkę. Zanurkowałam w basenie, trochę podwinęłam na bok strój kąpielowy i się zesrałam. Potem odpłynełam na drugi koniec i wyszłam z basenu. Widziałam, że ja odpłynełam to ktoś płynał w stronę mojej biegunki i chyba nie miał najlepszej miny, heheheh Poza tym w basenach jak mi się chce sikać, to nie wychodzą i sikam, bo tego i tak nie widać, heheh No i tez pierdzę regularnie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×