Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość pinkride
Dzień 10 i 2 kg mniej. Z 77 na 75 :) Spadaja centymetry co mnie cieszy najbardziej bo waga mogłaby nie istnieć:) Muszę chyba jednak przystopować bo 2 kg w 10 dni to dużo a żeby ciało dobrze wyglądało trzeba wolniej. Tak czy siak jak już wcześniej mówiłam zmodyfikowałam dietkę, ale jest dobrze:) teraz już będę jechać na białku z warzywami aż nie zgubię tych 5-10 kg. Więcej nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez OK 3-4 mce zgubilam 23kg. Waga sie ruszyla, jak dolaczylam CW. Jeszcze chce 4 kg. Mam 178cm,waga wyjsciowa 92,teraz 69. nie przestrzegam rygirystycznie diety. Jem slodkie, ale w mniejszxch iloscusvh. Nie tyje. Cwiczenia, to moje drugie imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
duza ju pieklam w keksowce-mala podlozna blacha :D a co znaczy skrot cw? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćw to znaczy cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Witam od tygodnia jestem na diecie dukana 3 dniu uderzeniowki teraz 2 faza warzywna juz 4 dzien a tu dopiero dwa kilo mi ubylo:-( problem jest w tym kiedy gotuje dla dziecka i męża kosztuje dan czy sa doprawione.... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej dziewczyny :D jak wam idzie ? bo ja od lipca dukam i juz chyba powoli mi to jedzenie sie nudzi chyba juz pora przechodzic na 3 faze , jeszcze tylko 4 kg ale jakos ubogo mi to idzie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 6969
Dołączam do Was kobietki. Od jutra zaczynam dietę i chce do świat ważyć 51 kg. Mam nadzieje ze mi się uda bo teraz ważne 60 z kawałkiem...chodzę na siłownię więc z dietą będą lepsze efekty..chce udowodnić komuś bliskiemu ze nadal jestem atrakcyjna.. bo słyszę ze kiedyś to...pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6968
Desperados 1111 ile schudlas ? I co jadłam w pierwszej fazie. Opisz mi proszę bo dopiero będę miała z nią stycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaczniemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Może zaczniemy razem?? Proszę o porady jak zaczynałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
hej dziewczyny;) to co zaczynamy od jutra i dzielimy sie naszymi osiagnieciami? ja dopiero bede sie wazyc 31 pazdziernika. za dwa tygodnie. Musze udowodnic mojemu facetowi ze potrafie..i nie pozwle juz nigdy zeby powiedzialmi ze kiedys bylas bardziej atrakcyjna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Ok zaczynamy od jutra masz juz plan co jutro na sniadanie? Ile chcesz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Chce schudnac do 52 kg. tak jak wazylam przed branien anty. po anty przytylam do 65 kg. wiec mysle,że teraz wazne powyzej 60 ale dokLadnie nie wiem ile..moj cel to 52 kg. Chce na swieta wazyc 52 a Ty? jutro jem twarozec na sniadanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Ja mam 159cm waze 56kg chce wazyc 50-49kg tyle wazylam 4 lata temu. Ja jutro zjem serek wiejski Piątnica lekki a dalej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
ja mam 170 cm. jutro twarozek pozniej kurczak i wieczorerm twarozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
No to do jutra napisz jutro jak Ci idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Iza nawet nie wiesz jak ja bym chciala wazyc 56 teraz...ale damy rade ty zejdziesz do 49 a ja do 52;) ja jeszzce codziennie bede chodzic na silownie, zeby szybciej leciec z wagi. 25 grudnia mam wesele i trzeba sie wziac za siebie. Dziewczyny doradzcie Nam co wy jadłyście w 1 fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Pierwsza faza twarożek pilos 0,5% tłuszczu jogurty zoot naturalne wędliny drobiowe chude 90% mięsa drobiowego bułki dukana serek bieluch do kupienia w tesco makrela wędzona udka z kurczaka duszone w piekarniku ryby duszone na patelni dorsz karp kefir pilos filety z kury i z indyka duszone na patelni pod przykryciem kurczak na butelce pieczony w piekarniku tuńczyk w sosie własnym z jajkiem na twardo dotego musztarda De dijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Do "swiezynek". Uważajcie,bo w początkowych fazach diety nie będziecie mieć prawie energii z uwagi na wykluczenie węglowodanów. Słyszałam,że w 1 fazie nie powinno się wgl ćwiczyć! Dzisiaj waga pokazała 62.9 kg :3 a trzecia faza jest mega, wcale się nie czuje że jest się na diecie. Byłam w czwartek z ukochanym na burgerach (ale nie takich z maka,tylko porządne miecho xd), bo już od dawna miałam ochotę. I ani grama wiecej. Największy problem mam z regularnym piciem wody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej . Ja tez zaczynam od jutra ! :) musze przyznać ze na tej diecie byłam kilka razy ale mam straszne problemy z silną wola i zazwyczaj nie miałam żadnego wsparcia . Zawsze słyszałam że to bez sensu , że i tak wszystko wróci albo że przecież nie dam rady . W końcu poddawałam się pod byle pretekstem i obiecywałam sobie ze zrobię tylko kilka dni przerwy i oczywiście znajdę inna dietę albo wrócę na Dukana . Tak minęły mi dwa lata. Nie wiem kiedy ale wiem ze od tamtego czasu przytyłam jakieś 16 kg. Jeżeli wtedy myślałam że jestem gruba to teraz nie wiem co mam o sobie powiedzieć ale wiem ze tym razem musze wytrzymać . Chciałabym bardzo wrócić do domu na święta i pokazać wszystkim ze potrafię. Nigdy wcześniej nie pisałam na forum kiedy zaczynałam dietę dlatego mam nadzieje ze tym razem z waszą pomoca i wsparciem sumienie nie pozwoli mi się poddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1111 ciasto pycha!!! moje wyszło trochę mokre ale smak super!! niestety u mnie waga trochę stoi już od 3 tygodni ale nie przestrzegam sztywno reguł fazy II, nie podjadam za dużo ale nie trzymam się dzień na dzień. dlatego od dziś już trzymam sie sztywno ale dzień na dzień... powodzenia dziewczyny!fajnie ze tu jesteście!będzie łatwiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Witam ja juz po sniadaniu kawa z mlekiem i serek wiejski3 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6968
Ja tez po śniadaniu zjadłam chudy twarożek i piłam wodę bo kawy nie piję..o 14 jem łososia i później lecę na 2 H na siłownię.. fazę 1 będę trzymać do piątku A później 1/1 do świat. Trzymajcie za mnie kciuki. Chce wrócić do mojej starej wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Muszę zakupić dobre witaminy na włosy itp..Bo na pewno N tej diecie będą potrzebne. A Wy polecacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
gość6969 ja mam generalnie problem z włosami, lecą mi garściami. Stwierdzono u mnie hashi i androgenowe (czy jakoś tak) łysienie (ah te geny! <3) Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie na tej diecie ich stan się pogorszył (dukam od 13 sierpnia). Generalnie z uwagi na hashi myję włosy szamponem Seboradin i łykam anacaps (ducray)- polecam! . Wspomagam się też witaminą PP i D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Właśnie wróciłam z zakupów. Kupiłam dziś w Lidlu serek wiejski pilos 3%, jogurty naturalne O%, a w Biedronce twarożek i serki homogenizowane naturalne O%. Na obiad jem pół fileta z kurczaka i do tego kefir O%. Nie wiem czy sobie pojem:( Brakuje mi warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Dokładnie polecam Seboradin ja stosowałam lotion na zniszczone i wypadające włosy w ciągu pół roku włosy juz tak nie wypadają no i co najważniejsze nie ma ich pełno na szczotce. Witaminę PP też jem ale to zalecenie dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Ja czekam aż łosoś mi się upiecze. I lecę na siłownię. Później znowu zjem łososia i wieczorem twarożek. Byle do piątku☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
witam nowe dukanowiczki ! dziewczyny dacie rade ale pamietajcie w 1 fazie nie cwiczymy!!! bo organizm dostaje szoku od naszego zmiennego zywienia wiec nie polecam cwiczen! DUZA JU moj placek tez wychodzil mokry ale teraz dluzej pieke i jest pycha smakuje jak sernik :D NIEZAPOMINAJKA czekalam az napiszesz to cudownie ze chudniesz na 3 fazie ja jeszcze 3 kg dzis sie wazylam i przechodze na 3 faze juz sie nie moge doczekac :D dziewczyny ta dieta jest fajna ale pamietajcie potem po utraconych kg tez trzeba sie pilnowac :D ja np musze ograniczyc fast foody :D haha bo kiedys objadalam sie nimi + piwko :D damy rade powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Jejku to mój pierwszy dzień A już chciałbym żeby to był półmetek i chociaż 5 kg do tylu... ciekawa jestem ile po 5dniach fazy uderzeniowej będę ważyć.. Musze wytrwać i bardzo was podziwiam za waszą siłą wole..gdyby mój wiedział ze stosuje dukana... W miesiąc czasu ile można schudnąć? Moja ciocia w 4 tyg 8 kg zjechała na dukanie..A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×