Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość desperados1111
judyta ja robie leczo np z miesem mielonym z indyka tez pychotka :D leczo jest dla mnie tak sycace :D dziewczyny czy wy teraz po uplywie czasu na dukaniu tez macie ze jecie mniej? bo ja teraz zauwazylam ze jem coraz mniej, nie wiem juz czy to przez brak czasu czy juz moj zoladek sie skurczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Witam Ja cały dzień moglabym nie jeść ale za to wieczorem to owszem napychalabym się równo ,teraz jak jestem na diecie to przestrzegam tego aby po 19 juz nie jeść i posiłki zjadam w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie duży kebab na talerzu to nie był problem. Teraz zjem pomidora w małym jogurcie naturalnym i jestem dętka. Fakt, że za 2 godz znowu mam na coś ochote, ale jem zdecydowanie mniej. Wieczorem jem max do 20. Jak później nie mogę wytrzymać to woda albo szklanka mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
dziewczyny a mozna wedzona makrele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Ja już od jakiegoś czasu zauważyłam, że mniej jem. Przykładowo wczoraj: śniadanie kawałek łososia, obiad: kawałek pstrąga i garść grzybów (wiem, że za dużo ryb jak na jeden dzień, ale nie miałam wyjścia, tylko to miałam w lodówce), na kolację jogurt pitny 0%. I to wszystko. W między czasie hektolitry herbaty, wody, kawy. Dzisiaj na wadze 66.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitki1
Czesc dziewczyny :) U mnie 3 dzien leci a na wadze minus 4 kilo :) Mam nadzieje ze wytrwam do konca diety :) W srode planuje zacząc 2 faze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitki1
goscjudyta wedzona makrele mozna jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Dziękuje za odpowiedz Ja dzisiaj 9 dzień jak naradzie daje rade cieszę się bardzo ☺ W poniedziałek warzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny dajcie jakis fajny smaczny latwy szybki przepis w ktorym glowna role odgrywa szpinak z czosnkiem :D potrzebuje cos dobrego sytego :D a i mam pytanko czy mozna jesc jogurty owocowe 0% tł.? bo dzis zjadlam pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
Ja do tego szpinaku jajko wbijam dla mnie pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjudyta
witam wszystkich :) co tutaj takie pustki? ja dzisiaj się zważyłam i tylko kg mniej ,ale zawsze to coś :) nie poddaję się trzymam dalej waga 92 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
no dziewczyny rzeczywiscie pusto :D juz skonczylyscie diete ? :D ja dalej jade ostro chociaz juz jakos pomau leci, juz bym chciala zaczac 3 faze:) a jak z tymi jogurtami owocowymi 0%tl czy ktos sie usi i czy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliaz 38
no niestety teraz waga spada powoli ja co prawda mam już -22 kg dukania od 07-05-2015 ale jeszcze chciałabym -15 kg. Mimo że w powolnym tempie trzymam się ściśle diety, nie raz z przyczyn koniecznych pomieszam szyk czyli w 5 dniach protein wkradnie się 1 dzień p+w ale trudno wybieram mniejsze zło. No a jogurty 0% musimy analizować skład a szczególnie węglowodany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja jem jogurty 0%, ale maksymalnie dwa razy w tygodniu. Dzisiaj u mnie znów mniej. Waga pokazała 64.8, czyli jestem lżejsza o 8.6 kg :) Jeszcze 4.5 kg i przechodzę do fazy 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
eliaz to z jakiej wagi startowalas ze jeszcze tyle bys chciala zrzucic? ja myslalam ze juz pod nkoniec pazdziernika przejde na 3 faze ale teraz juz mi nawet kg nie spada bo wczesniej bo 5 dniach zawsze byl -kg a teraz waga stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Startowałam z wagi 115 kg założyłam sobie że na mój wiek 46 lat i problemy z tarczycą jak zgubię jeszcze 15 kg to będzie duży sukces. Kiedyś już schudłam 45 kg i wyglądałam ekstra ale niestety ze względu na przyjmowane leki hormony anemia i alergi itp. trochę się zapuściłam, ciężko było mi utrzymać wagę więc myślę że jeszcze 15 i waga 78 zupełnie mi wystarczy, zwłaszcza że mama taką budowę że nie widać mojej aż tak dużej wagi. Desperados powiem ci że cały prawie sierpień miałam zastój z wagą dopiero terz trochę rusza wię myśle że w stycziu dopiero przejdę na III fazę. Problemy są z przemianą materii przynajmniej u mnie więc woda woda i jeszcze raz woda. Ja już tej diety nie odpuszczę bo poprzednio odchudzałam się 2 lata, a teraz 5 miesięcy i czuję sie super. Pozdrawiam dukanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i jak wam idzie mi na razie stoi w miejscu waga jest 71 kg i niechce ruszyc dalej chce chociaż uzyskac 68 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia3074 ja stosowałam 1/1 i w 2.5 - 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
no mi tez teraz stoi w miejscu 72 kg :) tez bym chciala 68 kg wazyc ale jeszcze zejde do 65 kg w razie przytycia paru kg :D teraz chcialam zapisac sie na silownie zeby troche cialo ujedrnic i znowu przyspieszyc to spalanie kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja prowadze system 5/5 ale moze tez teraz sprobuje 1/1 mioze cos ruszy i tez latwiejszy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny, ja tez dolaczylam do dietki kilka dni temu. Mam do was pytanie..czy ktoras korzystala moze i kupowala produkty na www.sklepdukana.pl ? ciekawa jestem czyto faktycznie pordukty, jakie się stosuje..czy chwyt marketingowy..w kazdym razie czy jecie ten makaron shiraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka 1991
Witajcie . . U mnie 18 dzien diety na wadze -4.5 kg . . Wydaje mi się mało ale miałam sporo grzeszków bo to ur chrzesniaka impreza u znajomych . . Od dzis jestem grzeczna bo przedemną jeszcze 10.5kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
ja nie korzystalam i nie slyszalam o tej stronie :) wpisz z kotem w kuchni i tam znajdziesz przepisy na wszystko tylko trzeba samemu zrobic ale sprawdzone :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelaaaaaaaaa
aha..no fajne przepisy tam sa..takze korzystam i zagladam...od 30.09 waga spadla 2,6 kg...nie ma szału ale zawsze to motywujace że idzie w dół a nie górę :)..zaczełam z waga 81,6 kg...i mam zamiar zejsc do 65 kg.... 3 lata temu schudlam na tej diecie 15 kg, ale przez odpuszczenie pozniej sobie..i za szybkie wprowadzenie wszystkich skaldnikow waga niestety wrocila..takze teraz pelna motywacja i mam nadzieje, że na przyszle wakacje juz bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej laseczki :) ja juz z wagi 91 kg waze 70 kg :D hura jeszcze 5 kg i zaczynam 3 faze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Desperados gratulacje! Podziwiam samozaparcie :) U mnie na wadze cały czas 64.3, wszyscy na uczelni mówią mi że super wyglądam. Wydaje mi się, że stałam się bardziej pewna siebie, ukochanemu też się podobam w rozmiarze 38 (a było 42), chociaż nigdy nie dał mi odczuć że jestem gruba. Nie wiem, czy uda mi się dobić do 60, bo waga baaardzo wolno spada :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×