Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość desperados1111
kasia 3074 ja ide trybem 5/5 bo jakos chyba chudne szybciej :D aczkolwiek nie probowalam 1/1 :D haha niezapominajka to tez super wynik juz jestes chudzina po co ci wygladac jak szczyiorek :D troszke cialka tez musi zostac :D ja to mam juz garderobe pusta wszystko za duze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka1979
Witam Was wszystkie. W wielkim skrócie... mam 36 lat 166cm i na dukanie jestem od 28 sierpnia gdy to na wadze ujrzałam 70kg :/ po 3 dniach fazy I było już 3kg mniej. Ciągnę 1/1 i tak po malutku spada ok 1kg tygodniowo. W poniedziałek ważyłam 63,4 Jak będzie 60 przejdę na faze II z cichą nadzieją że jeszcze 2kg mi zleci bo właśnie 58 to moja upragniona waga i wiem że idealnie wtedy wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na wadze 64.1. I z taką wagą zaczynam dzisiaj fazę III. Stwierdziłam, że wystarczy i nie muszę mieć idealnych wymiarów. Dodatkowo zapiszę się na siłownię, żeby trochę wyrzeźbić :) Dziewczyny, czy dieta miała wpływ na waszą miesiączkę? Ja dodatkowo mam rozchwianą tarczycę, waha mi się m-dzy niedoczynnością a nadczynnością (obecny wynik tsh 0.076 i anty tg 467 - norma do 115, wszystko inne: anty tpo, ft3/4,trabsy mam idealne). Byłam u ginekologa, dostałam tabletki antykoncepcyjne, ale sam powiedział, że skoro mam takie wyniki to nie ma czemu się dziwić. A no ja się dziwię, bo zawsze, mimo takiej rozbieżności okres wahał mi się co do 2-3 dni. Czasami 7. Ale dzisiaj to przeszło ludzkie pojęcie. We wrześniu miałam 5 potem 24, no i dostałam dzisiaj. Po 2 tygodniach. Nie wiem, albo to ta tarczyca, albo może gwałtowne schudnięcie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
mi miesiaczka zawsze sie spozniala wiec nie wiem czy cos sie zmienilo podczas diety, ale ci dobrze juz 3 faza niezapominajka pisz czy tam na 3 tez bedziesz chudnac czy przybierac co jesz mniej wiecej :D zycze powodzonka i utrzymanaia wagi :) ja jeszcze 5 kg i zaczynam 3 faze mam nadzieje ze juz w grudniu ja zaczne chociaz juz bardzo wolno idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados dzięki wielkie :) Najchętniej straciłabym jeszcze te 4kg, ale babcia mi "miauczy", więc już dla świętego spokoju kończę dwójkę :D Będę pisać, jasna sprawa! O , z takich innowacji, dzisiaj sobie zjadłam pół jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkride
Haaaaaj! Byłam na Dukanie jakieś 5 lat temu i schudłam z 15 kilo w jakieś 2 miesiące. Troszke zmodyfikowałam dietę bo zrobiłam 10 dni fazy uderzeniowej a II fazę prowadziłam już do końca z tym, że bez żadnych systemów - po prostu białko z warzywami i sezonowe owoce. Oczywiście alkoholu sobie nie odmawiałam i też dało radę. Był efekt jojo po kfc i innych makach - wiadomo;) ale i tak nie przekroczyłam juz nigdy najwiekszej wagi. Pamiętam, że ważyłam prawie 90 kilo przy wzroście 169 a teraz jest 77 i postanowiłam zejść poniżej 70. Moim marzeniem będzie 65 tylko boję się że cycki spadną na kolana;) Tak czy siak dziś jest 3 dzień fazy pierwszej i po 5 dniach przechodzę na białko z warzywami tak jak wtedy. Moja koleżanka schudła kilka lat temu ze 30 kilo ale pilnowała się i nadal dobrze wygląda. Dlaczego 65 sobie postawiłam? Bo chcę zrobić tatuaż na udzie i on bedzie moją nagrodą;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest tez dieta punktowa, czy strażników wagi bo chyba tak się to nazywa, ale niestety trzeba liczyć dużo i to demotywuje. Też jest skuteczna i mniej monotonna. Najgorsza I faza niestety a już chce mi się pomidorów z cukinią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
zawsze lubiałam imprezki do rana i puszczanie na prawo i lewo ... ale teraz to już przegięłam pałe!!! za dużo wypiłam piwa tatry ( 15 sztuk ) i poszłam w tango rano obudziłam się w stodole i nie pamiętam co robiłam z kim i jak ..... no ale miałam całe spodnie ufajdane w czymś białym ... czy miałyście takie sytuacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś tu się podszywa ;) Dzisiaj wypróbowałam przepis na naleśniki! Na dwie porcje :) 2 jajka, 2 łyżki skrobi/ budyniu śmietankowego, 1.5 standardowego opakowania serka homo wanilia. Nadzienie: reszta serka homo, twaróg chudy 0%, płaska łyżeczka cynamonu. Dla mnie naleśniki same w sobie wyszły słodkie i jadłam je bez nadzienia :) Wychodzą z tego cudowne naleśniki <3 tylko musicie zrobić mniejsze porcje, coś ala pancakes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Dziewczyny jakas menda jedzie pod moja nazwa wiec nie czytajcie glupich komentarzy :D wspolczuje takim ludziom ze tak musza na siebie zwracac uwage bo w inny sposob nie sa zauwazalni ! pozdrawiam serdecznie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
PINKRIDE u mnie wlasnie cycki sie zmniejszyly tez tego sie obawialam :D ale coz za to figura jest prawie rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę boczki zgubic , dupę i uda. Na razie na wadze jest 75 rano, ale wiadomo że to woda póki co. Jak uda się zejśc do 65 to będę przeszczęśliwa, ale nawet 69 mnie zadowoli:) Grunt to zejsc poniżej 70. AAaa no i chcę się zapisać na tanieć. na Burakowskiej jest fajna nowa szkoła tańca w wawce i maja tanie karnety bo 100 za 4 wejścia albo 30 jednorazowe. marzy mi się twerkout albo dancehall:P No i ten tatuaż:D także mam cele a dobrze mieć cele na diecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkride
Ja muszę boczki zgubic , d**ę i uda. Na razie na wadze jest 75 rano, ale wiadomo że to woda póki co. Jak uda się zejśc do 65 to będę przeszczęśliwa, ale nawet 69 mnie zadowoliusmiech.gif Grunt to zejsc poniżej 70. AAaa no i chcę się zapisać na tanieć. na Burakowskiej jest fajna nowa szkoła tańca w wawce i maja tanie karnety bo 100 za 4 wejścia albo 30 jednorazowe. marzy mi się twerkout albo dancehalljezyk.gif No i ten tatuażsmiech.gif także mam cele a dobrze mieć cele na diecieoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na wadze 63.6...więc chyba coś tam się chudnie na tej 3 fazie ;) Jeeeeny, u mnie też cycki mniejsze, ale narzeczony mówi, że wciąż fajne, haha :D Najbardziej mi zależy żeby zgubić brzuszek i uda, no i pośladki mogłyby być jędrniejsze. W poniedziałek w końcu idę na siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkride
Qrwa. Dziś 5 uderzeniowej i znowu mam 77 na wadze:/ Ale pocieszam się faktem, że menstruacja ma na to wpływ i zebrałam wodę.Oby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie -7 kg w 2 m-ce. Powoli, ale jestem zadowolona. Dzisiaj na wadze pokazało się 67,1. Początkowo chciałam zastopować na 63. Może uda się mniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej dziewczyny :) potrzebny mi przepis na jakies ciasto slodkie szybkie w przyrzadzeniu :D macie cos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
co tu tak pusto? zadna nic nie je slodkiego dukanowskiego ? :D ja od kad jestem na diecie nie jadlam nic slodkiego nawet tego dukanowskiego nie mam checi na robote ale teraz nastaly te dni i mnie nosi bo marze zeby juz zjesc cos dobrego slodkiego i oczywiscie szybkiego latwego w przyrzadzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
niezapominajka jak tam twoja 3 faza? leca nadal w dol kg?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Desperados 3 faza spoczko, daję radę :) Dzisiaj jadłam na obiad kaszę z kurczakiem i warzywami. Niestety, nie wiem czy waga leci w dół, bo tutaj nie mam wagi :< Zważę się dopiero w poniedziałek i na pewno dam wam znać :) W sobotę, po 2 miesiącach nie jedzenia, pozwoliłam sobie na maxi kinga <3 o boże,jakie to było pyszne. Ale teraz mnie nie ciągnie już do słodyczy, daję radę :) Na śniadanie jem zazwyczaj owsiankę z jabłkiem i to mi wystarczy na cały poranek. Ściskam was mocno i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Desperados polecam sernik dukana przepis 1 kg sera (ja używam ser z firmy pilos 0,5% tłuszczu z Lidla) 4 łyżki otrab owsianych 2 łyżki otrab pszennych 4 łyżki slodziku do pieczenia 8 jajek aromat najlepiej waniliowy lub pomarańczowy 1,5 szklanki mleka. Białka ubić zblendowac ser z mlekiem pozostałe składniki dodać piec 1 godzinę w temperaturze 180 blaszke wyłożyć papierem do pieczenia koniecznie smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny wiem ze juz kiedys o tym pisalam ale nie bylo odpowiedzi :D jak dodajemy otreby np do bulek dukana czy chleba czy tam sernika czy czegos to jeszcze dodajecie do czegos ta wskazana porcje na dana faze bo juz sama nie wiem ??? :D a za przepis dzieki zaraz biore sie za zakupy i bedziemy probowac? a ile takiego serniczka na dzien mozna zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Sernika możesz zjeść pół blachy dziennie sama (wskazana porcja otrab 3 łyżki dziennie) i już tego dnia nie możesz jeść nic z otrebami albo po prostu dzielić 1/4 Sernika i buleczka z 1,5 łyżki otrab tak jest też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Sprawdziłam na swoim przykładzie już -23 kg powoli ale waga spada pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
eliza 38 to super juz zrzucilas ! :D dzieki za odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny znalazlam tez szybki przepis na ciasto jogurtowe 3 jaja 180 g serka homo 0% tl 2 lyzeczki proszku do pieczenia 15 tab slodziku-rozpuszczam w goracej wodzie , kilka kropel aromatu ja dodalam smietankowy :D piecze sie juz zdam wam jak skosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny ciacho pycha z kawka albo z mleczkiem cieplym niebo w gebie :D juz sie zakochalam !!! ;) a zapomnialam dodac wszystko miksujemy i wylewamy na blache wylozona papierem do pieczenia i piec ok 40 min w 180st :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaJu
hej z udanych przepisów na łakocie mam zarazie tylko serniki na zimno, ale nawet z galaretką ;-)jakoś te z pieczeniem mi nie wychodzą, albo smak nie ten albo woda leci... u mnie spadki powolutku po ok0,5 kg tygodniowo ale ostatnie trzy tygodnie czasem grzeszę i nie zawsze trzymam sie fazy P i PW:-(jednak jeszcze się nie poddaję i od poniedziałku podejmuje walkę bez łamania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×