Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość6969
Czyli lepiej nie ćwiczyć? Jeżeli dobrze się czuję to też nie mogę? Musze zrzucić te kilogramy dla siebie i dla mojego faceta.. Z wami mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Też chciałabym szybszych efektów. Bo dopiero pierwszy dzień za mną kolacja zjedzona. Teraz będę już tylko wodę pić. A jutro nowy dzień z dukanem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczyny na 1 fazie nie cwiczcie!!! na drugiej mozna ale tez nie przesadzac bo to jest ciezkie dla organizmu naszego :D na dukanie na fazie uderzeniowej kg leca z godziny na godzine ja schudlam w ciagu 3,5 miesiaca 23 kg bez cwiczen, nie dlugo zaczynam 3 faze i tam wlaczam cwiczenia mysle o jakiejs silowni :D dieta jest fajna tylko trzeba ogarnac sobie te wszystkie przepisy a potem staje sie to nasza codziennoscia mnie na poczatku tez nudzilo a teraz pieczenie buleczek dukanowskich czy robienie innych obiadkow weszlo mi w krew i bede na wet ja prowadzic do konca zycia bo teraz uwielbiam sie w tym ciele ciesze sie swoim cialem jestem pewniejsza siebie i wiem ze jesli chcesz to mozesz !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
a i pamietajcie ze na tej diecie zeby chudnac trzeba jesc tylko te produkty dozwolone, ale po swoim przykladzie wiem ze jak w ciagu dnia pare tam dni mialam ze jadlam tylko sniadanie kolacja bo poprostu nie bylo czasu to kg staly w miejscu, organizm musi miec to bialko zeby moglo spalac go :D chodzi mi ze jesli poczujemy glod to zjesc chocby jajko czy plaster wedliny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też się pochwalę, od 13 sierpnia zeszło 11 kg. z 73.3 do 62. z 44/42 do 38. Dawno się tak super nie czułam. Moja mami też duka, u niej troszeczkę mniej (7kg), ale dlatego że była krócej na uderzeniowej (ja byłam aż 10dni, ona 4) no i jest 21 lat ode mnie starsza (ma 42 lata), więc metabolizm ma inny. Miałam zacząć ćwiczyć od początku 3 fazy, ale ciągle jestem chora, zaziębiona itd więc odpuszczam. Dziewczyny, trzymajcie się :* Zdam relację za tydzień jak wygląda moja waga. aha, pamiętajcie o 2l wody!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Hej dZiewczęta☺ zaczynam drugie dzień uderzeniowki. W 3,5 miesiąca 23 kg...gratulacje..Mega mi wystarczy 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Tak to już 2 dzień w pracy zjadłam serek homo i do tego 2 łyżki otrębów owsianych do tego kawa z mlekiem 0,5%. Teraz robię obiad pierś z kurczaka(pół) z sosem (jogurt z czosnkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Nie wiem czy to możliwe ale czuję się troszeczkę szczuplejsza..może dlatego , ze mniejsze ilości..W piątek wejdę na wagę bo mnie ciekawi A miałam poczekać do 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Jak przetrwalyscie drugi dzień?dobrze ze za kilka godzin się kończy..I 3 dzień się zacznie..☺ Desperados1111 powiedz mi czy 5 dni uderzeniami wystarczy czy mogę zrobić 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
drugi dzień nawet spoko. Mam pytanie do osób które są już dłużej na tej diecie chodzi mi o biodra i uda. Udało wam się zrzucić zbędny tłuszczyk z tych partii ciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Oczywiście że tak schudłam już 25 kg przez 5 miesięcy i ładnie tłuszczyk schodzi z udek i z brzuszka niestety u mnie zostały tylko rozstępy na brzuszku ale jeszcze 15 kg do wiosny i rozstępy się zmniejszą pozdrawiam dukanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
Witam! W 2010 r schudlam 16 kg. Do Dukana wrociłam tez po ciązy. Schudłam 10 kg. Dla mnie ta dieta to wybawienie. Ja ja po prostu kocham. Postanowilam wrocic jeszcze raz. Waze ok. 69 kg. chyba ;) wyładowaly mi sie baterie w wadze -jutro zrobie z nimi porzadek.Czuje sie na niej swietnie -nie jestem przejedzona, nie jestem glodna. Dla mnie to bzdura ze ta dieta jest nie zdrowa. Wystarczy miec zdrowy rozsadek. Nigdy nie trzymalam sie rygorystycznie diety. Zmienila moje cialo niesamowicie. Taraz te przynajmniej 5 kg to spora nadwyzka ktora mnie wkurza. a to wina tego ze miala, napad glupoty -potrafilam zjesc nawet cala czekolade i chipsy na raz! Jestam z Wami! ZACZYNAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
I tak bez ćwiczeń chudlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Też nie mogę uwierzyć ze mój tyłek będzie mniejszy bez ćwiczeń na które jednak nie mam czasu. Chodź cały dzień jestem w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
uderzeniowka wydaje mi sie ze powinna najdluzej trwac 7 dni z mojego przykladu w pierwszych 4 dniach leciala waga szybko, choc ja prowadzilam 8 dni :D ja nie cwicze i nie narzekam, napewno przy cwiczeniach byloby moze i szybciej ale jestem len :D ale mysle nad tymi cwiczeniami i mysle ze sie zbiore i beda moja codziennoscia jak ta dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Dziewczyny głową was na początku bolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
Dzien dobry! Jak u Was dieta? Co jadlyscie na śniadanie ? U mnie jajecznica z 2 jaj z 2 plastrami szynki drobiowej. Herbata bukiet ziol. Macie jakis pomysl na obiad? Dzisiaj mam wolne i jestem w domu wiec moge poszalec :)) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
Gosc6969 glowa bolala mnie na poczatku-osobiście uważa m ze najgorsz y jest 3 dzien. Ja pomyslalam ze nie dam rady. Ale czemu ? I co mi z tego ze zjem kotleta? Przecież dalej bede gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ćwiczeń da się schudnąć, ale skórka nie jest jędrna ;) z czasem można wprowadzić cardio. Ja ostatnio mam same dni pulpecika, czyli takie dni w których zdarzają się grzeszki, ale od dzisiaj ogarniam :D U mnie na śniadanie: kromka pełnoziarnistego pieczywa z półtłustym twarogiem i sałatą + herbata :) na obiad planuje udko z kurczaka z warzywami : sałata, papryka i ogórek zielony :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
TO mój 3 dzień. Ja dziś na śniadanie zjadłam placuszki otrębowe i kawa na obiad będzie ryba na patelni teflonowej w ziołach prowansalskich tylko nie wiem czy mogę ją później skropić cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
Hej kobietki !ja też schudłam na dukanie 14 kg i jestem na 3 fazie i ją utrwalam( na 3 fazie byłam 2 tyg przed wyjazdem ), ale byłam tydzień w Turcji i jadłam jak szalona :) przytyłam 3 kg , no ale po dniach białkowych wróciło wszystko do normy , może z 0.5 kg mam więcej... zastanawiam się czy wrócić do 2 fazy czy ciągnąć 3 faze ?? co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
mnie osobiscie nie bolala glowa :D a co do kotlecikow to mozna jesc tylko z indyka np ze szpinakiem i smazone w kuchence lub na patelni teflonowej. asioo ciagnij 3 faze tylko sie pilnuj i bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
no i tak zrobię bo nie chce więcej schudnąć :) no ale i przytyć :) pilnować się muszę i to bardzo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Byłam dzisiaj na siłowni nie wytrzymałam i musiałam isc☺ godzine czasu aerobow bo sił ów narazie odpuszczam bo organizm nie da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
I jak tam? Co porabiacie? Jak sie czujecie? Jak u was ze slodzikiem? podobno nie zdrowy a ja nie lubie gorzkiej herbaty . . .czym zastępujecie cukier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Ja nie mam problemu z cukrem nigdy nie słodziłam ani kawy ani herbaty jedyny mój plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Dzisiaj mój trzeci dzień☺ i trzymam się dzielnie. Zjadłam właśnie makrele☺ zrobiłam zakup łososia serkow Emilki 0% . Czuję się ok i oby tak dalej..jakoś tak dużo lżej..czyżby kilogramy leciały..Jutro Silka i szybciej spadną.☺ zastanawiam się nad 2 faza czy robić 1na 1...ciężko mi sie zdecydować.. Motywacja moja jest jeszcze silniejsza bo mój mężczyzna przymierza się do oświadczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Ja co do slodzikow to uzywam tylko do kawy 2 tabletki i do plackow herbate pije bez cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2015
Jak tam poranek ? Ja wlasnie jem śniadanie i zbieram się do pracy. Jem 2 jajka i szynke. Ja tez tylko slodze herbatę slodzikiem ale chcialam wiedzieć jak jest u Was. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×